Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca................

Pytanie do Panów - co ważniejsze uroda czy charakter ???

Polecane posty

Heaven, fajne :)... naprawdę lubię Twój gust muzyczny :D. A spało się dobrze - jestem w pełni sił ;). Potem miałem spotkanie ze starym przyjacielem i jak zawsze rozmowa z nim była zajebista :D. Widzę się z nim raz na pół roku mniej więcej no i urządzamy sobie spotkania pogadać co u kogo słychać oraz o sprawach społeczno-ekonomiczno-politycznych :). A Tobie? :) Panther, Ja mieszkałem w mieszkaniu studenckim, w sumie nadal mieszkam choć już nie w takim typowym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah:P Cieszę się, że podchodzi pod Twój gust :D Ja przespałam cały dzień prawie....:O Jutro muszę wstać o 7... Pora wstać, wody koniom dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Panther, W akademiku może być troszku ciężkawo z nauką..:P Tak delikatnie tę sprawę ujmując:D Zależy jakie współlokatorki Ci się trafią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoj Ziomek
Uroda.. po co mi złoty charakter skoro będzie mnie obrzydzała fizycznie ? Ma być ładna i w miarę znośna do życia, i ma miec ze mną coś co nas połączy, reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dam radę w tym akademiku i wyjdę na względnych ludzi... :D W każdym bądź razie perspektywa wiecznej imprezy jest kusząca. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHÓJ
"Ja też coś zapuszczę dla was, ale z zupełnie innej bajki, pewnie pomyślicie, że tandeciara ze mnie, ale lubię potańczyć do tego kawałka i już." DOA to taka sama popelina jak Within Temptation. Roznica polega na tym, ze fani tego drugiego uwazaja to za wielce alternatywna i lepsza muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOA to fajna, rozrywkowa muzyka, dobra jakościowo w swoich mało ambitnych założeniach- ale tylko z tego wczesnego okresu twórczości. Późniejsze kawałki to istny wycior uszny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther, "W każdym bądź razie perspektywa wiecznej imprezy jest kusząca. " Brzmi niebezpiecznie... pamiętaj, na studiach powinnaś się jednak przede wszystkim czegoś nauczyć :). Heaven, "2 godzinki jeszcze tu posiedzę, nie chcę mi się spać na chwilę obecną " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHÓJ ładny nick :) Ja Within Temptation nie słucham nałogowo, mam swoich ulubieńców a ten kawałek po prostu mi się podoba. Nowa płyta to już dla mnie czysta komercja. Odnośnie muzyki to Twoja opinia, nie muszę się z nią zgadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, ja sobie tak żartuję. :D Imprezy są fajne, ale wiadomo, że bez przesady. ;) Jak to mówią- co za dużo, to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHÓJ
"WcH*J ładny nick" Wiem, zainspirowal mnie w chuj ladny nick pewnego, jakze wspanialego, jegomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magister Miodek
Polszczyzna to nie jest zart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×