Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca................

Pytanie do Panów - co ważniejsze uroda czy charakter ???

Polecane posty

WHO niedługo nie będzie się mógł opędzić od niemoralnych propozycji. :D To właśnie z takich kontrowersji rodzą się kafeteryjni celebryci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę, że ŚOZ dostał niemoralną propozycję " Na moje oko offerma czy inny BSA się podszywa i chce mi zrobić kuku ;) Zaś co do średniej na erazmusa to u mnie był to podstawowy warunek... jednak było wiele miejsc i wyjeżdżały osoby nawet ze... średnią średnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ci pisałem, ale on się już raz na mnie obraził, dawno temu - jak pierwszy raz przyszedłem na kafe i siedziałem jakieś 2-3 tygodnie (to była jakoś w styczniu), to również strzelił focha... naturalnie szybko mu przeszło ;). Tym razem jest podobnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, niedługo rozognione pomarańcze stwierdzą, że ktoś taki w męskiej powłoce istnieć nie może i że jesteś znudzoną starą panną bawiącą się prodżektami w internecie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, nic nadzwyczajnego nie piszesz, ale nie na tym specyficznym forum. :D Tu jesteś jak rodzynek, jak ostatnia nadzieja. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Rzadko kłamię, nie lubię kłamać ale jeśli sytuacja tego "wymaga" to czynię tak... Nie zawsze mi wychodzi..:P Jeżeli chodzi o coś poważnego i wybiera się "lepsze zło" to umiem :) A Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heaven, spoko, słowo honoru, że wszystko co piszę Tobie jest prawdą... wg. mojej wiedzy oczywiście, bo jeżeli coś napiszę i uważam, że jest prawdą, a tak nie jest w rzeczywistości to już nic z tym nie zrobię :P. Panther, JacekJ pojawił się właśnie na kafe, jak chcesz to się z nim zapoznaj - jedna z najbardziej wartościowych osób na tym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ja też :P:D Nie powiem tutaj (bo zaraz ktoś "życzliwy" wygrzebie) co raz zrobiłam... ze śmiechu :D A leżałam na ziemi niejeden raz tarzając się. Zdarzało mi się nawet popłakać ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×