Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Panienka na fejsie do mnie napisała...

Polecane posty

Gość kaja..
hehe dobre ale pewnie prowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nieładnie takie insynuacje na kafe pisać . wiem dlatego je piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham kobiety, ale nie mogę ich mieć- pewno dlatego je nie szanuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo widzisz Córo, jak ten podszyw sprawnie działa. :D Szkoda że podszywaczką jest niestety dziewczyna o skrajnie niewyjściowej urodzie, beznadziejnym charakterze i prakrtycznym braku zainteresowań 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieco skrzywionym psychicznie prawolem z ryjem jak mielone i psychiką jak Maciek z klanu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Offermów" jest dużo, to nie jedna osoba. no mają rozmach skurwysyny a tak na poważnie to jakekiś dzieciaki , których intelektualną wyżyną jest podszyć się pod nick offerma i napisać " jem kupę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, taki urok tego forum. Gdyby wymagało rejestracji z podaniem adresu nie było by tu tylu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że moją jedyna pasją jest strzelanie z procy do gołębi. Lubię obserwować trajektorię lotu martwego ptaszyska ulegającego w kwadratowym postępie sile grawitacji. Tak sobie myślę wtedy, że kursywa mojego życia wygląda podobnie, coraz szybciej na dno, aż nagle, z impetem rozpierdalam się o dno. Ale to moje przeznaczenie. Wyczytałem to w gwiazdach. Symbolika Pasa Oriona jest niezaprzeczalna, dlatego już nawet nie żywię urazy to rodziców, że wpadli i mnie znienawidzili za moją lekko odrażającą fasadę i zafajdaną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×