Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Panienka na fejsie do mnie napisała...

Polecane posty

refformo chciałam ale było zajęte:P jakaś zrefformowana mufka mnie uprzedziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z racji iż lubię zwierzęta, uciekam na moment nakarmić swojego raka zacnym dymem tytoniowym, po czym wracam z lubieżnym uśmiechem i dalej klepię w klawiaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beliar ja swojego niestety dobiłam i palenie rzuciłam polecam trochę okrucieństwa dobrze ci zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie wyszedł jak wyszedł że imo darmo chciał wziąć a j chciałam dobrze sprzedać to insza inszość moja mufka to pikuś who np daje na "przepraszanie" i to facetom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko 3 miesiące ale dla mnie to jak inna era:) tym bardziej, że ja czuję się tak jakbym nigdy nie paliła no i cycki mi urosły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam burze no ale nie ma:P mufka jest chcesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że obnośny handel bułkami jest karalny? rozdawnictwo jest legalne :D Jeśli miałabym pewność, że urosną Ci bardziej jak rzucę ja, to jestem w stanie to poważnie rozważyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałabym pewność, że urosną Ci bardziej jak rzucę ja, to jestem w stanie to poważnie rozważyć węszę podstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli ma boleć :P jutro załatwię im dodatkowe godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam beliar też tak mówiłam i paliłam bardzo dużo nikt mnie nie pamiętał bez papierosa aż spadłam na swoje nikotynowe dno czego i wam życzę :P i to z dobrego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam burzę i swoim uwielbieniem zarażam innych potrafię w nocy wstać, otworzyć okna i obserwować burzę niesamowicie oczyszcza umysł i daje nowego kopa energii najlepsza psychoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już palę bardzo długo Ike załatwiaj nadgodziny śmiało :D, czy ty widziałaś kiedyś tych pilotów...? Weź mufkę i przyjeżdżajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty widziałaś kiedyś tych pilotów...? Weź mufkę i przyjeżdżajcie mówisz???:D a mufka taka nieuczesana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×