Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Panienka na fejsie do mnie napisała...

Polecane posty

WHO, nie no, rozkręcaniem bym tego nie nazwał. Poprostu wchodzę na kafe, szukam ciekawego tematu i nic... samo monotonne pierdzenie. Od czasu fajnie jest zapodać temat, który widać na pierwszy rzut oka że jest prowokejszynem, tylko po to żeby rozkręcić jakąś rozmowę o doopie maryni. Co do podszywów, kiedyś to były zabawne, teraz są poprostu żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja podszywaczka chyba próbuje mnie obrazić :D Ojej, aż ciepło na sercu się robi na myśl że ktoś traci czas próbując mi dopiec, choć nieznając mnie goowno może :P Jak miło że ktoś o mnie myśli 😘 Podszywaczko a bierzesz do buzi? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy odkurzaczową rurę można nazwać buzią? Bo jak tak, to dawałem do buzi. :classic_cool:😴 Mówię wam, nie ma nic lepszego niż seks z odkurzaczem, to nieziemski substytut prawdziwej tzipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria jest dość specyficzna i w sumie z roku na rok coraz "dziwniejsza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heaven ano widzisz jaka świnka ze mnie :D WHO, nie gadaj z podszywaczką bo za niedługo zakorkuję jej buzię moim pytongiem i nie będzie mogła odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole. skoro chcesz sie za Beliara podszyć to chociaż wymyśl coś orginalnego. :) na podszywa szkoda mi czasu narka. i masz tu jeszcze liścia odemnie )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wpadnij od razu na niego tylko mufki nie zapomnij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od niego niedawno i teraz mi się nudzi. Chyba sobie zrobię konto na gierce i z nim pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam pierwszy post i czułam, że ike tu jest :D. Chociaż najpierw celowałam w topik Lecha-szambiarza z wąsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie jestem sama:D jest ze mną moja mufka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj refformo ale to ty celowałaś w lecha czy on w ciebie?:P beliar niech ci wytłumaczy organizacja zdrowia ostatecznie nick zobowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co to mufka, widząc ilustrację tego przedmiotu... od razu skojarzyłem z tym co macie na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to nasza wina, że na kafe są same zbereźne tematy? nie licząc topu tzw krynicy bo on za bardzo spina poślady więc, chcąc nie chcąc, i tak nic tam nie wejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×