Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Pytanie do Panów - instynkt tacierzyński

Polecane posty

Panowie, jak to z Wami jest - czy Wy macie instynkt tacierzyński? Odczuwacie chęć posiadania potomka? Wyobrażacie sobie siebie jako ojców? Większość kobiet ma coś takiego jak instynkt macierzyński, potrzebę urodzenia dziecka, opiekowania się nim i wychowania na dobrego człowieka. A Wy? Interesuje mnie zagadnienie z męskiego punktu widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcowski chyba :o
rzygać się chce od tej nowomowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
PPL, ładne tempo, parę dni temu dysputa o ślubie a dziś już o potomstwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek.róża.niezapominajka.
no kurwa, ojcowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym forum pytasz?
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'PPL, ładne tempo, parę dni temu dysputa o ślubie a dziś już o potomstwie' Jakie tam tempo;), przecie nie wszyscy biorą śluby, a instynkt ojcowski można odczuwać przed i po ślubie, albo wcale:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront.. "PPL, ładne tempo, parę dni temu dysputa o ślubie a dziś już o potomstwie" Pewnie ma już ciśnienie, bo wszystkie koleżanki ustatkowane, a ona nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84ww.
Nie mam i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
siema anet, downo się nie spiklim ale chyba masz trochy racji, bo mało co mnie nie pogryzła w temacie slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy "Anetko, mam koleżanki myślące - robią dzieci wtedy, gdy ich pragną , a nie wtedy, gdy inne anetki." I patrz jak głupio myślisz. Stereotypy, wcale nie mam dzieci i nie chce ich mieć, ale czytając Twoje wypowiedzi doszłam do wniosku, że jesteś desperatką. Jeśli się pomyliłam to wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin84 - możesz napisać ile masz lat? Bo skoro mężczyźni dojrzewają później, to może u Was pragnienie posiadania potomstwa też przychodzi później, niż u kobiet:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront.. "siema anet, downo się nie spiklim ale chyba masz trochy racji, bo mało co mnie nie pogryzła w temacie slubu" Cześć, miło Cię znowu widzieć, jakoś zawsze musimy się spotkać na tego typu tematach, ale dobrze musimy bronić swoich racji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinga_tinga
u nich tak 35-40 l. zaczyna się cisnienie na progeniturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, Aneto, że nie masz instynktu macierzyńskiego, dalsze Twoje perypetie życiowe mnie nie interesują, bo nie o tym temat;). Pytanie kieruję do panów i oczekuję dość zwięzłych wypowiedzi. Oszczędź sobie uwag na mój temat, bo i tak nie trafisz w sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
PPL, przecież marcin napisał, że nie ma i nie chce mieć więc o co go pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
anete, szkoda, że nie towarzyszyłaś mi na topiku o ślubach z przed paru dni, tam to się dopiero działo i musiałem samotnie stawiać czoło desperatkom ślubnym naiwniaczkom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront.. "anete, szkoda, że nie towarzyszyłaś mi na topiku o ślubach z przed paru dni, tam to się dopiero działo i musiałem samotnie stawiać czoło desperatkom ślubnym naiwniaczkom" Cholera! No patrz jaki niefart! A zawsze lubię sobie poczytać co też te idiotki mają do napisania. I zawsze jestem w szoku, że dla papierku gotowe są na każdy krok. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
jest i fiku, no to mamy komplecik, zaraz zacznie lać się krew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy "Pytanie kieruję do panów i oczekuję dość zwięzłych wypowiedzi. Oszczędź sobie uwag na mój temat, bo i tak nie trafisz w sedno." Czyli jeśli trafi się jakiś pan co napisze, że chciałby mieć już potomka, to dasz mu się zapłodnić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×