Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Pytanie do Panów - instynkt tacierzyński

Polecane posty

PrzemierzamPolaLasy "Aneto, sprawiasz wrażenie osoby nie do końca pogodzonej z własnym wyborem. Zważ, że tutaj to Ty jesteś stroną atakującą . Ja uważam, że każdy ma prawo do własnego wyboru i do życia wg własnego planu. Nie przeszkadza mi, że masz odmienne zdanie, o ile jesteś w stanie przedstawiać je w kulturalny sposób." Ależ ja akceptuje ludzi o odmiennych poglądach! My się z Was teraz po prostu nabijamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie bedzie chciał oddac to wezme siłą :D później wrócę do niego i się z nim napije tłumacząc wszystko, zrozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniale, Anetko, że akceptujesz odmienność:). Szkoda tylko, że tak agresywnie;). Nabijać się ze mnie możesz - na zdrowie! A może to Wy jesteście desperatami antyślubnymi? Żeby aż z taką zaciekłością walczyć, hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To wspaniale, Anetko, że akceptujesz odmienność . Szkoda tylko, że tak agresywnie . Nabijać się ze mnie możesz - na zdrowie! A może to Wy jesteście desperatami antyślubnymi? Żeby aż z taką zaciekłością walczyć, hehe!" Ja jestem za zdrowym podejściem do życia- nic na siłę, i np. jeśli kogoś szukam to chce partnera życiowego, który będzie dla mnie również przyjacielem i oparciem. Ja nie wychodzę z założenia 'muszę znaleźć męża'. To od początku do końca nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mi dać cos na zachetę, jakas przyneta jest wskazana, ja juz jestem doświadczony szczupak i na kukurydzę nie biorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ja myślę dokładnie tak samo! Tylko że dla mnie ślub jest jak ta wisienka na torcie, to znak dla mnie i dla mężczyzny mego życia, że od tej pory razem będziemy budować swą przyszłość i że jesteśmy dla siebie. Rozumiem, że Ty tego nie potrzebujesz, a TY zrozum, że ja owszem - uważam to za konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL jestem Twoją wisienka czy inną malinką na torcie ;) Nasze potomstwo bedzie najwspanialsze pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele, gdyby poligamia była dozwolona to Was obie bym poślubił, tylko nie wiem, czy wolałbym spedzać z każda noc osobno czy z Wami obiema na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czy Ty myślisz, że ja chcę mieć męża na siłę? Ahahahaha! A na co mi taki niewolnik?" To po co zakładasz jakieś topiki, pt. "Szukam fajnego męża"? Toż to prawdziwy krzyk desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam, dobrej nocy wszystkim 🌼 aburabi wręcz pali się do małżeństwa, nie wie jeszcze tylko z kim, ale gromadka dzieci chyba go przekonała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie warto zbyt szybko szufladkować ludzi, bo pomyłki mogą okazać się zbyt bolesne" Bolesne? Dla kogo? Masz na myśli mnie? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo PPL, wygląda na to, że klamka zapadła, mleko sie wylało, a szklanka jest w połowie pełna, Fiku Mikuuu nam błogosławi, chyba nie ma odwrotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×