Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Pytanie do Panów - instynkt tacierzyński

Polecane posty

!offerma "oczywiście gdy tej dobrej pracy nie ma albo gdy nie ma już odpowiedniego "partnera" to wtedy mamy "szczęśliwych singli" ludzie są dosyć prostymi stworzeniami i mają proste potrzeby. ich postępowanie jest logiczne i konsekwentne." Cóż za pokaz domorosłych mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zaczął poważnie myśleć o dziecku w wieku 27 lat. Pojawiły się problemy z jego płodnością, trzeba było zrobić badania, w tak młodym wieku..takie problemy? Mówił, że nie wyobraża sobie, że mogłoby się tak stać, że nie weźmie swojego dziecka na ręce, że nigdy nie będzie ojcem... Tak, jednak dla niego byłaby to tragedia - nie tylko kobiety to przeżywają. Jednak wszystko jest już dobrze :) 3 mies ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
anet, gdzie się szlajałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha! Aburabi, ja też jestem za tym, by stworzyć przynajmniej parkę, żeby mogły się od siebie uczyć, bawić się ze sobą, kłócić i bić;). Sama mam rodzeństwo i nie chciałabym dorastać w domu tylko z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie tak, tylko nie ma za bardzo z kim tego potomstwa mieć i z kim wychowywać :(, ale właśnie poznałem PPL, więc nadzieja we mnie rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo mniej od Was PPL nie dam sie zaskoczyć, dbam o zabezpieczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni-Ja wam powiem prawdę
Mój instynkt jest taki: Dom na Hawajach apartament w Nowym Jorku Audi R8 Porshe Własny samolot Jak to wszystko zdobędę,to takie głupie laski jak Wy bedą mnie błagać na kolanach,choćby o jedno spojrzenie. Nie łudźcie się,że faceci chcą mieć bachory,buaqhahahaha. Tylko fajne doopy i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
anet i jak było, znalazłaś jakiś fajny temacik dla nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront.. "anet i jak było, znalazłaś jakiś fajny temacik dla nas?" Dla takich 'wynaturzeńców' jak my?! W życiu, tu nie ma dla nas miejsca, jak chcemy żeby nas zaakceptowano, to musimy, płodzić, płodzić i jeszcze raz płodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL, fiku Mikuuu juz sie zgodziła, żebym zostaj jej szwagrem, chyba nie masz wyjścia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
anet, płodzić i koniecznie wziąć ślub, inaczej nie przystoi i okrzykną nas ruchaczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'W życiu, tu nie ma dla nas miejsca, jak chcemy żeby nas zaakceptowano, to musimy, płodzić, płodzić i jeszcze raz płodzić.' Aneto, sprawiasz wrażenie osoby nie do końca pogodzonej z własnym wyborem. Zważ, że tutaj to Ty jesteś stroną atakującą:). Ja uważam, że każdy ma prawo do własnego wyboru i do życia wg własnego planu. Nie przeszkadza mi, że masz odmienne zdanie, o ile jesteś w stanie przedstawiać je w kulturalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront.. "anet, płodzić i koniecznie wziąć ślub, inaczej nie przystoi i okrzykną nas ruchaczami" No wiadomo, a poza tym samo nazewnictwo jest krzywdzące! Mąż brzmi wspaniale, a np. konkubent? :O No sam powiedz, to wręcz odpycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuuu obserwuję Cię od dłuższego czasu na kafe iiiiiii Chcę się z tobą kochać, dziko, szaleńczo, do utraty tchu Poczuć Cię w sobie mocno, gwałtownie Polecieć na drugi koniec wszechświata i roztrzaskać się na milion małych kawałków A potem Zacząć wszystko od początku: kochać się, dziko, szaleńczo, do utraty tchu. Przyjdę do Ciebie we śnie a Ty kochaj mnie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, nie powiadziałaś nic siostrze? Twoje bycie chrzestną własnie zawisło na włosku :D PPL no to ja, miałem byc ojcem Twoich dzieci, nie poznajesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
anet, bo przecież "mój facet" czy "partner" nie brzmi juz tak dumnie przed innymi koleżankami desperatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, bzzzzzzzzzzzzz zła odpowiedź ja o nic nie prosze, ja biorę to na co mam ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×