Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

Jak tam Dziewczynki? Meldujcie jak wczoraj poszlo i jakie plany na dziś. U mnie dietowo w miarę ale z ruchem to jestem na bakier. Dużo pracuje,obowiązki domowe i nic się potem już nie chce. Jutro mam impreze rodzinną,aż się boję tych smakołyków które podadzą na kolację ale pamiętam o poniedziałkowym ważeniu :) Witaj Dorka,mam nadzieję,że zagościsz u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
mam nadzieje zobaczyć po niedzieli 6 z przodu, to jest mój cel najwazniejszy... 🌼 marianna___172 cm___było 62 kg__było 74 kg__jest 70 kg__cel 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE TEN TOPIK SIE
ZAPOWIADAŁ, ALE SCHODZI NA PADLINĘ:O A TA MUFFINA JEST TAK IRYTUJĄCA,ŻE SZOK:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE TEN TOPIK SIE
UPS NIE MUFINA A MARIANNA PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna trzymam więc kciuki,mój cel wrześniowy to zobaczyć 7z przodu. Słoneczko pisała o nagradzaniu się za tracone kilogramy,ja chyba będę się nagradzać za każdy :) mam upatrzone już coś z biżuterii,ciuchów,butów..tylko chudnąć :) Dziś nie miałam nawet czasu czegoś zjeść ale zaraz to nadrobię,w granicach rozsądku oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
Kicia, piąstka tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. lubie tu wpadac i obserwowac Wasze zmagania. sama kiedys tez miałam problem. wiem że robi sie cuda żeby osignac efekt. ja zeszczuplałam na żywieniu optymalnym,własciwie bez żadnej meki. na żo nigdy nie jest sie głodnym wiec sie nie ''grzeszy'' jesli macie ochote to poczytajcie. http://www.youtube.com/watch?v=1pOcB8Xs7Rg http://www.youtube.com/watch?v=07C0o24nnS8&feature=related http://www.waszak.pl/BTP/btpc.htm http://www.leczenie-raka.pl/Dieta_zdrowego_czlowieka/Optymalna_Dieta_Kwasniewskiego/ http://optymaln.republika.pl/index.html http://www.dr-kwasniewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia słyszałam o tej diecie,mniej więcej znam zasady..ale to raczej nie dla mnie,bez pieczywka nie umiem po prostu dlatego stosuje MŻ bo na każdej diecie z dozwolonymi-niedozwolonymi produktami zwykle poległam. A to już w ogóle sposób na życie ta dieta,nie potrafiłabym się tak przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek '' najgorszy'' . my w domu pieczemy chlebek biszkoptowy,ale dodajemy dużo ziarenek-wtedy jest pyszny. moja 7 letnia córka nie je innego. my z mezem nieraz przez kilka dni nie jemy chlebka wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miał być temat dla kobiet
otyłych podobno:o:o:o???????????????????????? A znowu jak wszędzie zapleniły się tutaj dziewuchy z normalną wagą które są na dodatek strasznie denerwujace😠 Autorko zrób porządek tutajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!! 21:17 [zgłoś do usunięcia] czekoladowa mufinka z rodzynką cześć dziewczyny! zaczęłam dietę w czwartek i postanowiłam dołączyć do forum wsparcia także od dziś jestem z wami !! proponuję,abyśmy pisały cały nasz przebieg dnia( czyli co zjadłyśmy, ile miałyśmy ruchu i jak sie z tym czujemy) oraz proponuję też wspólne ważenie... najlepiej cotygodniowe czyli nast wypada na 5 września. mam nadzieje ze uda nam się kobitki... trzeba w końcu wziąć się za siebie, aby dobrze czuć się w swojej skórze, być dumnym ze swojej szczupłej figury i nie nie mieć chorobliwego strachu przed BIKINI!!! czekam na was ,BUZIAKI 25.08 - zaczynam dietę waga:73 kg wzrost: 170 wiek: 20 cel : 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz skutecznie pozbyc sie kg bez efektu jojo to dlaczego nie chcesz czyjejs rady? ja tez wiem jaki to problem dlatego szczerze podpowiadam jest skuteczne. ale oczywiscie nic na siłe. możecie odchudzac sie w nieskonczonosc. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
kochane, wypiłam kawę bez cukru.. wskakuję na rower, póki pogoda dopisuje pamiętajcie, ograniczać...kalorie zajrzę wieczorkiem pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wczoraj nic nie napisałam, bo zwyczajnie brak mi czasu. Zresztą rozpoczął się rok szkolny więc trzeba tez przypilnować latorośli i wyprawić do szkoły. Wczoraj i dziś ćwiczenia na siłowni: zaliczona godzina, dieta idzie bardzo dobrze. Czekam do poniedziałku, bo mamy ważenie.Nie grzeszcie przez weekend. Pozdrawiam Was i ćwiczymy nie śpimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, mam straszne wyrzuty sumienia.. dziisaj bylam bardzo niegrzeczna.... to przez to, że cały dzień bylam na szkoleniu.... wiadomo integracja itp teraz woda i ziółka.... czy ktos moze mi powiedziec jakie ogromne ilosci kalorii w siebie wsadzilam dzisiaj? 1. piwo duże z sokiem, 2. 3 pięćdziesiatki slodkiej wodki, 3. pierś grilowana - taki cienki plaster - niby 150 gram miał miec..i surowke z sosem musztargowym 4. kawa z 1 łyzeczka cukru 5. kawa taka mrozona z mlekiem bitą smietaną na wierzchu 1 z 1 cukrem to wszystko bylo do 12:30 6. 1 kanapka taka mala kromka chleba małego z foremki, kupilam dziisaj w takim skansenie wiejski prawdziwy chlebek na zsiadłym mleku, moja pierwsze kromka od ponad 2 tygodni.... chlebek posmarowalam cienka warstwa serka paprykowego takiego twarogowego i 1 maly cienki plasterek szynki 7. 2 małe cienkie nalesniki z dżemem truskawkowym własnej roboty chyba ze 2 łyzki zużyłam i polane troche śmietana... jestem zalamana. w środe minąłby miesiac jak trzymam sciśle dietke są też malutkie plusy.. na szkoleniu było dużo ciast pysznych takich pieczonych, kkanapeczki takie małe kolorowe i nie jadłam... ratujce bo mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
Kasiu, nie załamuj się albo wieczorny spacer albo jutro mniej jedzenia i zaplanuj coś ze sportu... zjadłaś, trudno oby to był jeden wyskok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiriaaa
Hej Dziewczyny. Wpadłam przypadkiem i chyba zostanę:). Wiele przygod z odchudzaniem mam za sobą, wiele wypróbowanych diet, trochę rezultatów też, ale zwykle wszystko po jakimś czasie wraca "do normy( :( ). Mam 25 lat, 160 cm i około 83 kg. Już 9 kg za mną( od połowy maja). Zasługa diety turbo. Teraz też ją stosują( po dlugiej przerwie), a po jej zakonczeniu wezmę się za sibie tak jak Wy czyli MŻ i RD. 5-6 małych posiłków dziennie. Jestem strasznym leniem i nie moge sie zmobilizować do ruchu, jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musiałam zrobic zestawienie bo niedawalo mi to spokoju.. to na dieta.pl wartosci podane 1. Piwo jasne pełne 440 g 176 2. Wódka słodka 150 g 390 3. Kawa z cukrem i śmietaną (1 łyżeczka cukru, 1 łyżeczka śmietany) 300 ml 180 4. Kawa z mlekiem 0.5% bez cukru 286 g 52.25 5. Cukier biały 5 g 20.30 6. Chleb wiejski 50 g 127.50 7. Serek Ostrowia z ziołami (OSTROWIA) 2 g 5.04 8. Szynka wędzona wieprzowa 40 g 156.80 9. Pierś z kurczaka bez skóry pieczona lub grillowana 150 g 181.50 10. Naleśniki 25 g 54.25 11. Dżem truskawkowy wysokosłodzony 50 g 126 12. Śmietana 12% tłuszczu 36 g 48.24 13. Cukier biały 5 g 20.30 Razem: 1538.18 do tego trzeba doliczyc ze 100 -150- gram surowki duzo salaty lodowej, pomidor, ogorek, cebulki marynowane, marynowane mini kukurydze, korniszon, sos: musztarda + olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem pod wrażeniem Was wwszystkich, ze sie trzymacie, macie motywacje. Ale GrubaKasia wymiata pod względem rezultatów i czasu w jakim je osiągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
gruba sama podziwiam za zapał na siłkę... ...słyszałyście o diecie strukturalnej? próbowałam z nią, ale nic nie dała... pije się koktajle, oczywiście samodzielnie przygotowane, może z wyższą nadwagą ta dieta ma sens... prowadzą wczasy odchudzające, poczytałam i program 900 kcal lub 1200 + marsze i ćwiczenia mogą czynić cuda! ale za tę kasę to ja wolę wczasy w Egipcie i reżim kaloryczny :P wróciłam z... roweru... jutro ...też MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubaKasia już nie rozpaczaj. Jutro sobie to odbijesz. Po jednym dniu szaleństwa nic Ci nie będzie, zobaczysz. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba sama na pewno bedziesz mieć super efekt w poniedziałek :) Grubakasia nie było aż tak masakrycznie z tymi kaloriami,pewnie zmieściłaś się w dziennym zapotrzebowaniu ale fakt,jesteśmy na diecie,dobrze by było po dniu szaleństwa troszkę się przegłodzić. Mam dziś kolacje w restauracji a jutro obiad rodzinny,jak to przetrwać dietkowo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia bedzie dobrze, w restauracji mozna poszalec w karcie jest zawsze duzo lekkich dietetycznych wrećz rzeczy, no chyba ze to pizzernia lub tp a co do obiadku rodzinnego, to zjesz jakies chude mieso z duza surowka wypijesz ze 2 szklanki wody przed i wiecej nic nie zmieścicsz:) dziisaj humorek mam lepszy zdecydowanie, pozwoliłam sobie poleniuchowac i pospac do 7:30.. teraz kawusia i jogurt do picia. wiecie dla mnie najtrudniej jest przestawic sie na jedzenie śniadań i wczoraj przez te wyrzuty sumienia zaczełam cwiczyc 8 ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Nie wiem co to 8 ABS ale sprawdze:). Mama zamiar dziś popoludniu wyruszyć na rower, zobaczymy czy kogoś uda mi sie namowic. A na razie ide kosić trawnik, toż to też ruch. Miłego dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkiria witaj i zostań na dłużej :) szkoda,że dziewczyny z początku topiku tak ucichły. GrubaKasia racja,zjem coś lekkiego,ta pora późna mnie jeszcze martwi. A obiad jutro u mnie tak,że zamaskuje talerz górą surówki :) Tak bardzo chcę żeby było mniej w ten wagowy poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mogę się do was przyłączyć? Mam 19 lat, 168cm wzrostu, nie mam wagi w domu i nie wiem ile ważę, ale mierze się w obwodach: udo-56cm, biodra-97,5cm, brzuch-85cm. Mój cel: pozbycie się 7-9cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamanthaJones.
hej. Ja zaczynam w poniedzialek. Moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×