Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

BSA lubi takie sprawy

Polecane posty

Obiecałam sobie, że już dzisiaj nic nie zjem, bo byłam na subwayu...i teraz idę po chrupki z mlekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Panterko :) WHO, zombie, faszyści, fanatyczni katole, wszelakie inne ścierwo nie będzie zachwycone jak wciągne je na swój teren, tj do lasu. :) No i nie gram w paintballa, coś troszkę bardziej zaawansowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚOZ prawidłowo :D Ostatnie podrygi wakacji :) Hmm... jeszcze rok temu gdy zbliżał się wrzesień czułam dziką i niezdrową satysfakcję, iż ja mam jeszcze miesiąc wakacji a te "gówniarze" muszą dymać na 7 do szkółki :P Nooo taka dorosła się czułam i wolna! :P Śmiać mi się chcę jak sobie to przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie z zombie świetnie poradziła...zamknąć oczy i strzelać z maszynówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,WHO, zombie, faszyści, fanatyczni katole, wszelakie inne ścierwo" cholera WHO, zauważyłem że źle zbudowałem zdanie . Ty nie należysz to tego co wymieniałem. Początek zdania, tj ,,WHO" zwraca się do rozmówcy, tj Ciebie natomiast wyliczanie ścierwa zaczyna się od ,,zombie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę po loda śmietankowego w andrucie :P - Panie, Pan wszystko robi powoli: powoli Pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza!!! Czy jest coś co Pan robi szybko?! - Tak, szybko się męcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle tej satysfakcji nie mam...ot "miesiąc więcej wolnego", którego wcale nie czuję, bo lato w Anglii w tym roku ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, też bym się zabawił z zombiakami, zależy tylko czy poruszałyby się ociężale jak w komediach (Zombie Z Berkeley), lub o prędkości zbliżonej do ludzkiej (Świt Zywych Trupów) czy jeszcze szybciej ode mnie (Left 4 Dead). Tak czy inaczej zabawa byłaby przednia, ratowałbym niewiasty z opresji ubrany w szajning armour ze spluwą zdobyczną po zjedzonym policjancie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidzę zombie, parę razy próbowałam grać w taką gierkę, co kilka osób barykaduje się z budynku i są fale zombie. Cholernie ciężko grać z zamkniętymi oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa, WHO. Beliar - nie gwarantuję, że nie zastrzeliłabym Cię w ferworze walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba byś mnie nie pomyliła z zombiakiem :D Z pewnością nie wykazywałbym chęci do zjedzenia Twojego mózgu :) Aż sobie tą grafikę w stopce ustawiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wierzyć mojemu facetowi, to gdyby to miały być zombie głodne tylko mózgu mogłabym czuć się bezpieczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, to chodziło raczej o to, że mam próżni we łbie i nie najadłyby się zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, wiem, zrozumialem dowcip, próbowałem go jednak odwrócić tak, żeby dla Ciebie była ta sytuacja bardziej korzystna :P Aż takim debilem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×