Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzidziuniaaaaaaaaaaaaaaaaa

hej ja tak z ciekawosci ile macie dzieci i w jakim wieku rodzilyscie?

Polecane posty

Gość zielone konwalie
kamilka masz dzieci, 6l., 3l i roczek - fajna róznica wieku, bo będą się razem ze sobą bawić i sobą zajmować i dadzą ci przez to choć trochę odetchnąć ;) śliczne masz dzieciaki ;) aż miło się patrzy na taka fotke radosnych szkrabów, marzę że kiedyś i ja będę mieć taką swoją trójeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone konwalie- ta fotka jest dosyć nieaktualna ;), bo robiona chyba 4-5 miesiecy temu ;), musze im nową fotke zarem zrobić :). Niektórzy twierdzą, że w moim wieku to za szybko na tyle dzieci, ale mam to gdzieś co inni myślą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone konwalie
dokładnie, ludzie zawsze będą pitolić że za młoda, za stara, za dużo dzieci, za mało dzieci, albo wcale, mnie też zlewa ich opinia :P oni ci dzieci nie bedą wychowywać, nawet jak będziesz mieć 6 to im nic do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 syn 23 lata Po dwóch latach drugi syn Po trzech latach trzecie dziecko - córka (po 3 latach od drugiego) Po czterech latach - czwarty syn )po 4 latach od trzeciego) Więc wg tego schematu za rok mija 5 lat od czwartego i będzie celibat ;P Wpadka tylko z czwartym. Ale to najlepsza wpadka jaką mogłam mieć. Mój mądry, cudny synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wtrącić słówko- jak sobie dajesz rade z taką gromadką ;)? Ktoś ci pomaga czy sama dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
Z tej foty dzieci Kamilki21 spogląda nędza i bród a nie słodkie dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
Ale ortografa strzeliłam :P brud of kors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...........
moze i nedza, ale na pewno nie brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zapytam po czym niby widać te moje ubóstwo? I nie wiem gdzie ten brud co niektórzy widzą :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie to
te dzieci są śliczne :) (chodzi o dzieci Kamilki21) a ja tam na zdjęciu nie widze żadnego ubóstwa, a tym bardziej brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
Pierwsze w wieku 36 lat... i to by bylo na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat urodziłam syna jak miałam 24 lata jak na razie nie mam planów kiedyś się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka21>>> mąż wraca na weekendy, ja pracuję pon-pt, ale najmłodszy ma 4, najstarszy 13. Dobra współpraca i dajemy sobie radę :) (Starsi odprowadzają młodszego do przedszkola, bo jest pod domem, wracam z roboty to wiedzą,że jak zostawią chlew mają przechlapane popołudnie ;P czyt. nigdzie się nie ruszą i nie siądą do kompa ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka21 nie sluchaj! dzieciaki sa Super. brudu i ubustwa nie ma! kazdy ma tak jak go stac. 16lat pierwsze dziecko syn wiecej nie zamierzam miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppoooooohughfghfgd
Kailka21 dzieciaki masz sliczne, nie widze zadnych ubytkow jak tam wyzej pewnie jakas mloda bezdzieta siksa pisze,ja mam troje,pierwsze w wieku 21 lat, syn drugie w wieku 26 lat syn i trzecie w wieku 31 lat corka,mam prawie 40 lat, byc moze jeszcze jedno bede miala , gdzies za 3 lub 4 lata, tak planujemy,tutaj gdzie mieszkam to jest normalne ,pracuje z kobietami po 40-tce ktore mja malutkie dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka jesli jestescie dobrymi kochanajcymi rodzicami i 3 dzieci daj e wam szczescie to wspaniale ze je macie... Boze ile z was ma w wieku 25LAT po 2 czasem 3 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didinaaaa29
Kamilka21 masz super maluchy :) aż chciałoby się je przytulić :) Ja nie mam żadnego, na razie nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivariusa
6 dzieci. :D pierwsze w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 corek :)
1cora 21lata teraz 6 lat 2 cora 27lat teraz 7,5mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profamilia
A jaka według Was jest idealna różnica wieku między rodzeństwem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata - syn, byłam wtedy na studiach. teraz jest odchowany, ja moge oddać sie bardziej pracy, nie czuję potrzeby posiadania więcej dzieci, teraz ma 5 lat, w razie czego mogę z nim wszedzie podróżować lub z kimś zostawic, nie wyobrażam sobie mojego życia z dwójką dzieci. Ale podziwiam jak ktoś ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syna urodziłam w wieku 18 lat, miesiąc przed maturą :) w tym roku urodziłam bliźniaki (dziewczynki) - równe 10 lat po urodzeniu synka. Tak planowałam, choć syn to była wpadka na całej lini, a z mężem jestesmy już 11 lat :) na dobre i złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Synka 30 lat, jak urodze corcie (jeszcze jakies 6 tygodni) to bede miala 32 lata. Raczej wiecej dzieci nie planuje, chociaz moge jeszcze zmieniec zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka ;)
Ja mam 2 ;) Pierwsze urodziłam w wieku 23 lat (córe ) Aaa , synka urodziłam miesiąc temu a mam 38 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkę: córka 9 lat córka 8 lat syn 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×