Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość niedobraznajoma

Nosz kurde szlag czlowieka trafia normalnie.Para doroslych ludzi z dzieckiem.Obydwoje pracuja,ona legalnie na pol etatu,do tego jest kosmetyczka i ma swoje klientki -kilka tygodniowo(ma okolo 200 na czarno).On na czarno(a tez niezle zarabia ok2000 miesiecznie),wykazuja minimalny dochod i dostaja wszystkie dodatki czyli: -nie placa za mieszkanie ani za council tax -dostaja maxymalne tax credyty i co sie jeszcze da Poubierani firmowo od stop do glow,co rusz zakupy i nowe ciuchy ze ar sie w szafach nie miesci.Dziewucha mloda a juz se silikon w cycki i usta wsadzila.No i wcale sie z tym nie kryja ze okradaja panstwo-na dodatek nie swoje.Wstyd mi za takich ludzi normalnie bo znam innych co zapieprzaja na dwa etety a reke po pomoc nie wyciagna.Mam ochote na nich doniesc bo wiedzac o tych ich przekretach az sie czyje wspolzlodziejka normalnie.Co sadzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
mają dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla głupich imion
Wiem o kim mówisz,ta laska z silikonami udziela się na forum o operacjach plastycznych-buatywpolsce. Bardzo nieatrakcyjna jest. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podkablowac
tylko zglosic zlodziejstwo. Oczywiscie, ze tak! Zglaszasz normalne przestepstwo. Jakby ktos staruszke na twoich oczach obrabowywal to bys nie zglosila? Jakby sie sasiadowi do domu wlamywali i bys widziala nie zglosilabys? To co robia ci ludzie to przestepstwo, nie wykroczenie. Zglaszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
Zajmuje sie swoim zyciem.Czy wam by to nie przeszkadzalo znajac takich ludzi i wiedzac o wszystkim?Jeszcze zeby oni naprawde potrzebowali tych pieniedzy,np mieliby kogos chorego w rodzinie,ale oni na zywca kradna i sie jeszcze z tym obnosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
zgłaszaj oczywiscie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
widze ze jakies rodzinne hobby pewnie po tatusiu moze był w ormo. pamietaj, kto kreci ten ma kto nie ten fujara. pilnuj swojej dziury i tyle. chcesz donosic na kogos zapraszamy do nas do polski, donies na policje ze place oc a drogi jak były rozjebane tak sa rozjebane, donies tez ze place zus i wala w chuja bo do specjalisty czeka sie 3 miesiace. przyjezdzaj i walcz o swoj kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioutekkk
a kto im placi za mieszkanie,bo napewno nie council!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
Dlaczego piszesz ze na pewno nie council???Wlasnie z councila maja pelne dofinansowanie do mieszkania i council tax maja 0.A jeszcze ostatnio wymyslili ze przeciez im sie income support nalezy i zaniesli papiery do jobcentre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
A do hulaj dusza-wlasnie dlatego nie mieszkam w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
no wlasnie wiec siedzi se tam w uk i pilnuj swojej dupy i daj innym zyc co ucieki z tego jabanego kołchozu zwanym poslka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad to wszystko wiesz? Ze nie placa za mieszkanie i tax? Czyzby falszywa przyjaciolka domu?? Zalosne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
dokladnie przychodzi na kawunie wszystkiego sie dowiaduje i idzie donosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
Nistey,ale jest odwrotnie,to ona mi sie czesto wprasza ze swoim mezusiem jako ze ja pracuje na rano,potrafia mi 2-3 razy w tyg wpasc po poludniu i sie "zasiedziec" do 22 na ogrodku,popijajac piwko i winko.Ostatnio jej powiedzialam zeby zadziej przychodzili bo juz mialam dosc tych nalotow.Po waszych wypowiedziach chulaj dusza i ROR moge latwo wywnioskowac ze jestescie takimi samymi pasozytami jak oni.wam juz dziekuje za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglosic
Zglosic. To przestepstwo. Pozniej patrza na wszystkich Polakow jak na zlodzieji za granica przez takich jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
A wie ktos gdzie cos takiego sie zglasza?Tzn prace na czarno i wyludzanie benefitow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne slonko, bron sie zarzucajac mi i chulaj dusza to co robia twoi sasiedzi. Jestes pieprzona konfidentka i brak ci argumentow. Zazdroscisz im czy jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to forum publiczne i nie mozesz zabronic wypowiadania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaajednnaa
jesli ona pracuje nie ma takiej mozliwosci zeby miala caly czunsz zaplacony!!!!! Mogla by miec jak by nie pracowala!! Jesli to prawda ze maja caly czynsz placony przez council,gwarantuje ci ze jest to pomylka..i predzej czy puzniej bedzie musiala im to zwrocic..nawet jesli to nie jej wina..A tak namarginesie czy ona jest w enfield councilu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojo
zajmij się swoim życiem Typowa polska mentalnosc. A dlaczego nie reagowac jak ktos bezprawnie okrada nasze pieniadze? Pisze nasze, bo to oczywiscie idzie z naszych podatkow. Dlaczego przyklaskiwac zlodziejstwu i patrzec jak sasiada stac na mnostwo rzeczy, ale nie dlatego, ze uczciwie pracuje, tylko dlatego, ze jest nieuczciwym cwaniakiem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojo
Niestety, ale jestesmy narodem cwaniakow i jak znajdzie sie jeden uczciwy, to jest od razu konfidentem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
czysta zazdrosc zae sama napierdalasz i nic nie masz a ktos se radzi. a ciapki jak tam zyja narobia polkom dzieci i zyja benefitow. chcesz naprawic swiat zaczynajac od dopierdalania swoim .... jednak to prawda co ludzie gadaja ze polak polakowi wilkiem jak zadna inna nacja na swiecie. swoj swoijemu kose w plecy za jebanego sprebrnika i to jeszcze jak ogrodnika pies bo nic z tego nie bedizesz miala bo chyba premi w robocie za to nie dostaiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 663333
chasmtwo to, u mnie na studiach tez tak jest, pracuja za granica i dostaja stypendia socjalne , oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
jasne ze w polsce kombinuje, mam firme jedno osobowa, nikogo fizycznie nie wyzyskuje. sam napierniczam zarabiam od 9 do 12 tys miesiecznie. place krus bo na zus mnie niestac, mam 2 dzieci zona nie pracoje bo poco ma sie ponizac za 2 tys. ale coz robic w kraju gdzie panstwo cie okrada. placisz podatki i do specjalisty czekasz 3 miesiace, placisz OC i 4 autotrady w polsce i dorgi rozkurwione, emerytury glodowe - współczuje emerytom co walczyli o wolna polske i zyja w takim kraju. jak zyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojo
czysta zazdrosc zae sama napie**alasz i nic nie masz a ktos se radzi. Wiesz co by bylo, gdyby nagle cale spoleczenstwo stwierdzilo, ze nie warto pracowac i napierdalac jak to nazwalas/es, wiec lepiej sie zwolnic i przejsc na pelen socjal?? Kraj by sie zalamal, wstrzymano by zupelnie wszelka pomoc i aby przezyc, kazdy musialby isc z powrotem do pracy. I nie jest to zadna zazdrosc, tylko ludzkie poczucie sprawiedliwosci, bo niby dlaczego ja mam zapierdalac, skoro inny palcem nie kiwnie i dostaje za darmo czesc moich, ciezko zarobionych pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
miejcie do siebie pretensje ze jestescie niezaradnymi pizdami. zawsze byłem słabym uczniem co pewnie widac bo moich bykach ort. ale jak widze teraz tych kujonow co mieli czerwone paski na podstawowie jak napierniczaja na kasach w marketach to nie wiem czy smiac sie czy plakac. wiedza to nie wszystko . masz łeb i huj to kombinuj. a przyklad idzie z góry, kradna wszyscy, pan kurski i reszta bandy po pis psl . pamietacie jak wpadali skladali podpis nie wchpdzili na posiedizenie i brali 300 euro za obecnosc ... i jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
przeciez nie ma mowy o nie robieniu niczego, oni biora socjal i pracują na czarno i tyle., a co dzieje sie z kasa ktora zarobia na lewo? pala nia w piecu ? nie ida wydaja w sklepie napedzjac gospodarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
zacznijcie donosic na babcie sprzedajaca pietruszke pod przystankiem bo pewnie dzialalnosci niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×