Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość Pocałuj
Wielka ściema. Absolutnie nie działa , po prostu szkoda pieniędzy. To co niektórzy piszą o jej cudownym działaniu to chyba nigdy jej nie stosowali i życzę powodzeniu jezeli jej spróbują i wtedy podyskutujemy o skuteczności odchudzania zieloną kawą oferowaną do kupienia na stronach internetowych. Powodzenia naiwniacy ( wśród nich jestem ja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedź jest niezależna i niesponsorowana dlatego będzie obiektywna . Nie piszę ,że nie działa bo nie chcę podawć takich rewelacji medialnych jak na wstępie jednoznacznie które czemuś mają służyć . Działa ale nie u wszystkich .Dlaczego nie działa u wszystkich jest wiele czynników np. błędy w odżywianiu ,brak ruchu ,przyczyny otyłości chorobowe ,sama zielona kawa jest za słaba lub branie innych preparatów i dodatkowych suplementów jest niekiedy wskazane a dobrze dobrane z rzeczywistymi dawkami warunkują sukces . Wg moich spostrzeżeń ewidentne wypowiedzi negatywne i medialne mają chronić rynek lekowy i aby "konsumpcja" leków chemicznych i drogich leków refundowanych zwiększała się a nie malała .Dlatego nieleki i suplementy są solą w oku decydentów i zagrożeniem dla tej konsumpcji lekowej i zysków oraz w tym celu podaje się rewelacje medialne zniechęcające do stosowania produktów naturalnych .Szczególnie te są niebezpieczne lub złe które są zbyt skuteczne i zbyt konkurencyjne do leków chemicznych . I szuka się wszystkiego aby je zdyskredytować pomijając wiele ludzi którzy je stosują bezpiecznie i z dobrym skutkiem a nagłaśniając pojedyncze przypadki które komuś nie służyły lub nie powinni je brać bez głowy czy porady lekarskiej . Zieloną kawę stosowałem przez 3 miesiące ale nie siedziałem w fotelu bo zaplikowałem sobie ruch w postaci spacerów i schudłem faktycznie oraz dodatkowo brałem błonniki .Zrobiłem miesiąc przerwy i znowu 3 miesiące i efekt 14 kg mniej .Wniosek są osoby które schudły i które nieschudły ale to nie znaczy ,że suplemernt jest zły i do kitu i nie kupować go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytająć wasze komentarze trochę śmiać mi się chce. Zielona kawa nie załatwi za was odchudzania. to jest tylko suplement który ma wam w tym pomóc. Ja łykam zieloną kawę w kapsułkach Slimina Green Coffee Caps która akurat mi pomogła. Ale oprócz jej ograniczyłam jedzenie wieczorami i staram się więcej ruszać np nie jeżdzę już 300 m do sklepu tylko chodzę na piechotę. Jeżeli chcecie schudnąć to musicie zacząć od swojego nastawienia a kawa na pewno wam w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaela
Dziś złożyłam reklamację zobaczymy co mi odpiszą ale już czuję że nie będzie wesoło. Tabletki są do niczego a tak ładnie to opisane dobra reklama to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka855
Ja osobiście stosowałam slimette http://jakskutecznieschudnac.info.pl i jestem bardzo zadowolona z tym, że wy dziewczyny często zapominacie o jednej ważnej sprawie, a mianowicie są to suplementy diety, które mają NAM POMAGAĆ SCHUDNĄĆ, A NIE ŻE ZAŁATWIĄ WSZYSTKO ZA NAS. Dlatego też istotne jest, aby podnieść się po pracy wyjść na spacer, bądź basen i wtedy efekty odchudzania będą faktycznie widoczne. Nie można też zapominać o regularności spożywania posiłków, dzięki czemu stabilizujemy tak jakby nasz organizm. pozdrawiam! i powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona Kawa po prostu nie działa . Stosowałam Zieloną Kawę i zero efektów . Mianowicie wyczytałam gdzieś na forum o super spalaczu (Alphamine ) . Zakupiłam w sklepie www.najlepszesuple.pl i się nie zawiodłam 7 kg w miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola4
kupilam zielona kawe ale ona nie da sie zmielic na mialko,tak jak kawa czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość determinatka
Dziś zamówiłam Green Coffee 1000 w kapsułkach w sklepie internetowym. Zacznę od poniedziałku bo wyjeżdżam na szkolenie i do końca tygodnia mnie nie będzie. Walczę z nadwagą praktycznie przez całe życie. Teorię odchudzania mam opanowaną. Chudłam juz nieraz i uważam że schudnąć można - gorzej utrzymać. Jestem po 50-tce i z wiekiem jest mi coraz trudniej stracić zbędne kilogramy (a mam ich sporo), tym bardziej, że pracę mam siedzącą. Jedynym moim sportem jest jazda na rowerze, co teraz z racji pogody muszę ograniczyć. A sportu nie lubię i już. Od pół roku nie jadam pieczywa i ziemniaków, staram się regularnie jeść, zwiększyłam ilości warzyw i schudłam 12 kg. Niestety od miesiąca waga ani drgnie (nadal powyżej 90 kg). Spróbuję więc zielonej kawy. Odezwę się za tydzień lub dwa czy są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylek868
Witam,zamówiłam zielona kawę i czekam na paczkę.Dam znać kobietki,czy są jakieś efekty.Ja mam zamiar troszkę zmienić swój tryb życia i nie zapominajcie,że same łykanie tabletek nie zmieni was w modelki.Trzeba ćwiczyć i mniej jeść,a częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka wilk
brałam przez miesiąc, nie schudłam ani grama mimo zwiększenia ruchu i zmiany żywienia. teraz czekam na zwrot kasy za brak efektów. Nie ma cudów. Jak z przyczyn zdrowotnych 3 lata temu wyeliminowałam ze swojej diety mięso i jego przetwory oraz nabiał to w ciągu 4 miesięcy zgubiłam 12 kg. Niestety aby schudnąć trzeba wyrzeczeń i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest zielona kawa na odchudzanie ale w Polsce dawkowanie danego produktu w kapsułkach jest zaniżone lub mało efektywne i tu niechodzi aby łykać garściami bez głowy igrając ze zdrowiem ale z wiedzą np. trzy ,cztery kapsułki dziennie .Dlatego trzeba szukać niecenzurowane strony tłumaczone z właściwymi dawkami ,dawkowaniem danego preparatu zagranicznego bo te u nas w kraju są z reguły celowo słabsze lub osłabiane z nakazem dla producentów . Dla wielu marzących o skutecznych suplementach dawka w kapsułce 400 mg proszku kawy dziennie lub jedna czy dwie kapsułki ekstraktu dziennie jest zbyt słaba lub bezużyteczna. Dzieję się tak dlatego ,że chroniony jest rynek leków chemicznych i refundowanych a po to chroniony aby ilość wypisywanych recept nie zmalała lub konsumpcja leków nie zmalała .Nieleki są solą w oku decydentów powiązanych z silnymi koncernami farmacetycznymi .Dlatego zbyt konkurencyjne ,zbyt poszukiwane przez bardzo wielu stosowane czy zbyt skuteczne suplementy czy produkty naturalne - mają być dyskryminowane lub osłabiane restrykcjami np. w kierunku zaniżania dawkowania czy usuwania ważnych , konkretnych składników z suplementu , więc najlepiej dla inspektorów aby wyrobić złą opinię medialną tym produktom bez recepty lub osłabić je aby były na granicy placebo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję slimina green coffee i nie uważam że to jest placebo.Naprawdę czuję różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja nie wieże w żadne kapsułki - nigdy nie wiesz co jest w środku. Kupiłam sobie kawę zielona mieloną i piję 2 szkl dziennie. Robię to od tygodnia i pierwsze wrażenie jest pozytywne- nie odczuwam już głodu między posiłkami - stąd mniej jem - schudłam 2 kg. Niestety dla mnie problemem jest trochę smak i zapach tej kawy - pachnie jak fasola. Ale do 2 łyż zielone kawy dodaję 1 łyż kawy inki i daje radę. Kawę przez przypadek znalazłam na Grouponie i przekierowano mnie na stronę na stronę krukam Za miesiąc odezwę się na forum i dam znać co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita111
Znalazłam super promocję na super spalacz Alphamine na stronie www.najlepszesuple.pl.Gorąco polecam wszystkim pragnącym zrzucić parę kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena123
witam czy jest ktos na bieżaco obserwuje te forum? chciałabym dzielic sie moimi doswiadczeniami poniewaz wczoraj dostałam zielona kawe i wziełam jedna kapsulke bo dostalam je przed obiadem, dzisiaj wezme 2. chcialabym tylko powiedziec ze po pierwszym dniu wydaje mi sie ze beda dzialac te tabletki ale zobaczymy, bede na biezaco pisac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używałam tych tabletek przez dwa miesiące i schudłam kilogram nie wierzcie w to! szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelas Mrko
Zamówiłem jedno opakowanie zielonej kawy, które otrzymałem w pazdzierniku 2013r. i przy odbiorze zapłaciłem 137zł. W konsultacji z rodzinnym lekarzem (z uwagi na moje zdrowie) zabronił mi zażywania tych tabletek. Wobec tego w ciągu 10 dni odesłałem opakowanie nienaruszone, firma owa zwróciła mi pieniądze w sumie 118zł. a nie całość poniesionych kosztów jaką zapłaciłem przy odbiorze 137zł. W reklamie jest napisane cutuję; // Rozumiem, że nic nie ryzykuję , gdyż mogę w ciągu 60 dni od daty zapłaty zażądać zwrotu, odzyskując wszystkie zapłacone za niego pieniądze!// Wobec tego domagam sie zwrotu wszystkich zapłaconych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna ściema, a preparat nie działa. Nie dajcie się nabrać na gwarancję zwrotu pieniędzy....owszem zwracają, ale o ponad 30 zł mniej, i na tym oszustwie dziady zarabiają, a negatywne komentarze na swoje stronie wycinają, dyżurny czuwa 24h, zauważcie jak na swojej onet reklamie stronie mało jest komentarzy, bo są tylko pozytywne które sami piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja probowalam wszystiego dopiero tybetanskie tabletki mi pomogly przez pierwszy tydzien schudlam 8 kg pozniej przez nastepny ok 4 kg i na tym poprzestalam. nie wiem czy wierzyc w te tabletki z zielonej kawy aktualnie chce czegos sprobowac bo jestem po 2 ciazy i chce schudnac ok 5 kg tamte tabsy sa drogie wiec pomyslalam ze poszukam czegos tanszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkam37
Miałam do zrzucenia dodatkowe 2 kg więc po przeczytaniu pozytywnych opini na stronie oferującej kapsułki zielonej kawy zamówiłam i wypróbowałam miesięczną kurację. Jednak mogę powiedziec że nie schudłam nawet 0.5 kg dzięki tym "cudownym" kapsułkom, dlatego odradzam ich kupno. Nie mówiąc już o tym, że nigdy na swojej stronie nie drukują negatywnych opini o tym preparacie o czym sama się przekanałam wystawiając tam opinię, która nigdy się nie ukazała, a porównując zamieszczone tam wpisy można zauważyc ,że są napisane przez tych samych użytkowników tylko zmieniona jest data ich zamieszczenia, ale nigdy nie zmiena się treśc tych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość determinatka
Witam wszystkich, 17-go października umieściłam wpis o rozpoczęciu przyjmowania tabletek z zielonej kawy. Jak niektórzy na tym forum radzili, kupiłam Green Coffee 1000 w sklepie internetowym Vitality. Mija już trzeci tydzień łykania po 2 tabletki przed śniadaniem i obiadem i...zupełnie nic. Czyli jak zwykle - reklama dzwignią handlu. Pomimo, że nie jadam ziemniaków i chleba, na śniadanie tylko warzywne i lekkie sałatki a na obiad ryż lub kaszę z warzywami gotowanymi na parze, na kolację jabłko lup grapefruit, moja waga ani nie drgnęła. Szkoda pieniędzy - tylko pustka w kieszeni i zawiedzione nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia65
no nie wiem na kogo działa ta zielona kawa bo na mnie wrecz odwrotnie!Pilam zielona kawę kupiona w sklepie za nie wielkie pieniadze/ orginalna zielona kawa zmielona/ chodze na szybkie spacery wieczorne i przytyłam 1,5 kg ! Może na mnie tak ona działa? no nie wiem. A może taka pora roku, ze przybiera sie na wadze. przetestuje inne środki. jak waga spadnie to podziele sie z Wami wiadomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bzdura wystraszy silna wola i nie cze ba żadnych preparat-uch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie tylko może pomóc coś w stylu HyperLean FX7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalsza część mojej odp jeśli chodzi o Hyperlean fx7. Schudłem na tym bardzo! Walcze z nadwagą cały czas odchudzę się a potem jestem już taki jaki powinienem być i wracam do starych wawyków pizza , piwo i efekt yoyo. Brałem dosłownie wszystko poczynając od ECA efedryna plus kofeina i aspiryna schudłem na tym strasznie ale przez to zrobiły mi się zakola, później jadłem jak wczesniej efekt yoyo. Potem wyczytałem o salbutamolu brałem ze dwa dni ale miałem takie ciśnienie że myslałem że umrę i skonczyłem to brać. W końcu wyczytałem o spalaczach tłuszczu nie byle co jak karnityna czy zielona herbata ale wybrałem najmocniejszy specyfik hyperlean... to ma siłę w paleniu fatu jak ECA w sumie spala libido z dnia na dzień tłuszcz się topi masakrycznie, ale pamiętajcie musi być silna wola!!!!!!!!!! co z tego że schudłem na tym 15kg jak potem wróciłem do starych nawyków. Od wczoraj biorę się od nowa za siebie biore hyperlean bede jezdził na rowerku i dietka jakas, ale podstawa to nastawić się psychicznie koniec z żarciem!!!!!! walczący z nadwagą Mariusz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem Michał i mam 18 lat. Zmagam sie z moja waga odkad pamietam. Ciagle chudne i tyje, tak na przemian.. W ostatnie pół roku przytyłem 8 kg, troche sie zaniedbalem fakt, jednak chciałbym do konca stycznia (poniewaz pod koniec stycznia mam studniowke i chce wygladac dobrze) schudnac 8 lub wiecej kg. Zaczalem od poniedzialku ograniczenia w jedzeniu, cwicze na rowerku, biezni.. Jednak boje sie, ze to moze nie wystarczyc.. Duzo czytam o roznych srodkach odchudzajacych, moglby ktos polecic jakis skuteczny srodek ktory moglby mnie wspomoc w diecie i cwiczeniach? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc was dziewczyny mam mala nadwage nie mam czasu na sport powiedzcie mi co mam robic to jest pierwsze moje odchudzanie prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu mój meil j-czesak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×