Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Witam wszystkich z podobną do mojej wagi,jestem 35 letnia kobieta ,kłopoty rodzinne doprowadziły mnie do stanu gdzie wygladam jak wieprz,nie mogę patrzeć na siebie,żeyby nie dzieci odechciało by mi się żyć,nie mogę znalesć nawet pracy,bo kto by chciał takiego knura przyjąć,muszę coś zrobić z włąśnym życiem,dlatego to jest mój pierwszy krok tutaj,,,,niestety sama czuję że nie dam rady.....zapraszam chętnych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnsdfonsdf
powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo duzo
130 kilo to duzo. wspolczuje. ja waze 86 i mam 172 i czuje sie jak krowa. nie masz problemow z chodzeniem, kolanami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerererere
o kurde... w jaki sposob klopoty rodzinne moga doprowadzic do wag 130 kg???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matko, powaznie
to najpierw powinnas poukładac wszystko w głowie , bo jesli zajadasz problemy , to z dietowania nici Jaki masz plan? ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wzrost,to 164 cm,nie jem słodyczy bo ich nie lubię,za to objadam stres niestet..,mój plan to poprostu m/ż, chę zrezygnowąć z pieczywa,ziemniaów ,mącznych rzeczy(a te uwielbiam:)ostatni posiłek o 17...jeszce sobie to wszystko poukładać muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki. ja jestem na żywieniu optymalnym już 8 lat,dlatego wiem że można zeszczuplec bez wyrzeczen. bardzo szybko przestają smakowac słodycze-a prazecież to one sa chyba najwieksza pokusa dla wiekszosci? na tym żywieniu nie ograniczamy tłuszczów zwierzecych-tłuszczu nie można zjesc za dużo. zjesz troche i jestes syta. ja zjadam najczesciej sniadanie(jajecznica z boczkiem lub jaja z majonezem do tego kawa ze smietanka 30%)obiadek (2 ziemniaczki z masełkiem,kawałek karkóweczki lub żeberek i jakąs kapustke) i podwieczorek( bita smietanka z odrobiną owoców lub lody optymalne).jesli gotuje zupe to na sporej ilosci kosci ,do tego kawałek mieska i oczywiscie smietanka kremóweczka. jak sie zje miseczke takiej zupki z kawałkiem mieska to naprawde ma sie dosc. na samym poczatku porcje sa troszke w wieksze bo żołądek jes rozciągniety ,ale po ok 1-2 tygodniach porcje sie zmniejsza. nie jedzac tłuszcz lub bardzo niewiele ,jestescie głodne ,czasem rodraznione i łatwiej ulegacie pokusom,a pózniej wyrzuty sumienia. oczywiscie nie chce Wam nic narzucac,tylko szczerze zycze osiagniecia upragnionej wagi. moja 7 letnia córka również odzywia sie w ten sposób i nie choruje. pozdraiam WAS szystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam problem z chodzeniem ,boli mnie kręgosłup,jak gdzieś wychodzę to utykam tak mi ciężka....nawet już byłam u lekarza zchęcia wspolpracy o odchudzaniu,ale miałąm wrazenie ze doktorka się mnie brzydzi ,gdy swierdziłą że jestem za tłusta nawet by mi pomiar cisnienia zrobic,najnormalniej na swiecie z lzami w oczach wyszlam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matko, powaznie
anusiadanusia ma racje, niskowęglowodanowe diety są najlepsze a zwłaszcza dla osób tak bardzo otyłych. Zacznij pływac, chodzic , nie podejmuj zadnych forsownych cwiczen, bo szybciej sobie zaszkodzisz niż pomozesz. Na razie dieta, dieta, dieta. I psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
Groszek Mam podobny problem(115kg),tylko jestem, sporo wyzsza od Ciebie i to mnie trochę ratuje(180cm).Nie mogę się teraz odchudzac bo jestem w 27tyg ciąży.Na razie bardzo mało przytyłam,staram się kontrolowac co jem. Będę tu zagladac a po porodzie i karmieniu dołaczę do Ciebie. Może kup ksiązke-Odchudzanie zaczyna się w głowie. Zaczynaj nawet bardzo małymi krokami,staraj sie pomału chudnać. Moze skonsultuj się z Instytutem Żywnosci i Zywienia(w Wwie na Sobieskiego) lub z innym osrodkiem.Tam są specjaliści. Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo duzo
niestety ale najrozniejsze klopoty moga doprowadzic do otylosci. ja sama prze to przytylam 30 kilo. smutne ale prawdziwe. przytyc latwo, schudnac ciezko. kiedy doszlam do 90 kilo powiedzialam sobie stop. teraz w 2 tygodnie schudlam 3 kilo ale to strasznie malo. waga stoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobaltt
Mam taki wzrost jak Ty, zblizam sie do 90. Duzo mniej, ale tez musze schudnac nie kilka, kilkanascie kg a kilkadziesiat. Nie mam motywacji :( Aha, wiek tez podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek musisz zjadac wiecej naturalnego kolagenu(ja wszystkie zupy gotuje na sporej ilisci róznych kosci i do tego jescze wkładam skórke wieprzową). skóra też sie porawia,a przy spadku wagi nie robi sie obwisła tylko ''kurczy sie'' nic z tego nie mam że polecam komu to żywienie-może tylko satysfakcje że mogłam pomóc.optymalni tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo duzo
no ja mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może razem ,jak będziemy się kontrolować i pisać sobie co się zjadło damy radę,trzba coś ze sobą zrobić,by znow nas cieszył swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żo rozpoczełam przed ciążą. w ciazy nic nie zmieniałam,córke karmiłam 3 mi lata. żo stosują w domu wszyscy aby byc zdrowym,bo szczuplec już nie mamy z czego. wiem jak ciężko jest z dietami,ale ta jest naprawde skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia nie wiem co myślec o tej diecie ,ale ja nie znoszę tłustych rzeczy paradosalnie kazdy mysli ze się obżeram golonkami itp fuuuj nie znoszę,ale dziękuję za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobaltt
Tylko ze ja nie wiem co mam jesc, o ktorej, jak cwiczyc by schudnac. a tlustego nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedzenie nie jest tak tłuste jak wszyscy myslą. ja tez nie lubie bardzo tłustych rzeczy. jak jem golonke to bez skóry,ale kurczaka ze skóra. najlepsze sa jaja a dokładniej żółtka jaj,masło,smietana. miesko smaże na smalcu . proponuje przeczytac co nieco. uwierz warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobaltt
Google sie klania, owszem, juz z 10 diet przerobilam i nie schudlam, tylko sie katowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobaltt
ja za bardzo nie jem miesa, wiec chyba nie przezylabym miesa na smalcu (odruch wymiotny) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo duzo
przepraszam ale jak mozesz kobiecie ktora warzy 130 kilo zalecac smietane?????? wybacz przeciez to sam tluszcz! przeciez ona ma zapewne juz obtluszczona watrobe! ile wazylas kiedy zaczelas ta diete? bi nie wiedze zeby to byla dieta dla tak ciezkiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys nie wierzyłam. moja siostra chorowała na gosciec postepujący .niestety medycyna-własciwie lekarze nie potrafili jej wyleczyc. zmieniła żywienie na optymalne i jest zdrowa amineło już 15 lat. razem z nia w ten sam sposób odżywiał sie szwagier. jak go zobaczyłam po 3 miesiacach to uwierzyłam że jedząc ''tłusto'' można sporo kg stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×