Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Gość ośka to tY????????????????????
pisałas tutaj jako Otyłość śmiertelna????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIUFIUFIU...
ale ta anusiadanusia to ośka czy groszek? bo nie kumam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobaltt
Anusiu danusiu, dziekujemy za poswiecenie czasu, ale Twoja dieta nie jest dobra dla wszystkich Nie jest dobra dla osob nie mogacych jesc tlusto, watrobowcow, nie lubiacych miesa. Nie bedziemy jej stosowac, choc moze trafi sie ktos komu przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti76
Ale macie tu masakre:) Z doświadczenia wiem iz diety to kit, Dieta Kwaśniewskiego ma swoich przeciwników i zwolenników ale już na zdrowy rozum można wywnioskować iz brak owoców i warzyw jest zły, Wystarczy poczytać na ten tema. Okazało sie ze Dukan tez nie jest doskonały, zbyt duza ilość białka prowadzi do chorób nerek i woreczka żółciowego, Polecam rozsądna dietę, Ogranicz tłuszcze i węglowodany, zrezygnuj z pieczonych i smażonych potraw, wprowadź dużo warzyw surowych i gotowanych, owocem max, 2 razy dziennie, Spożywaj 5 małych posiłków w 3 godzinnych odstępach, pij 2 lity wody niegazowanej , czerwona i zielona herbatę, Samej Ci będzie trudno ułożyć jadłospis , Polecam oprzeć sie na diecie 1200-1500kcl. Myślę ze taka dawka kalorii będzie na początku optymalna, po 2 miesiącach możesz zejść do 1000. Przy takiej wadze pewnie dostarczasz około 4500kcl, wiec takie zejście na początku powinno byc dobrym rozwiązaniem. Jeśli poważnie myślisz o diecie i nie jest to tylko prowokacja, to faktycznie masz nawet gotowe jadłospisy 1200-1500kcl. Nie radze od razu przechodzić na tysiąc, W twoim przypadku , zresztą jak każdej z nas jest utrzymaniu już wymarzonej wagi, a niestety przy drastycznym zmniejszaniu kalorii efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytuszka oki oki o rozne osoby mnie dzisiaj juztutaj posadzaja:Pwiec i facetem tez mogłam byż przez chwilkę:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo duzo
faktycznie niesamowcie ta dziewczyna schudla. no ale w tym wieku jest wszytko mozliwe. to nie te lata, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
spokojnej nocy Groszku. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.....za oknem słoneczo,więc wychodzę na zakupy lista już jest pomidorki,jabluszka,szynka drobiowa,jakiś twaróg itp,dzisiaj dla rodzinki zupka warzywna:P,dla mnie tylko kubek,zmniejszam od wczoraj już wszystkie proporcje,M/Ż i już:)pozdrawiam i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
groszek, hello :) pij duzo czerwonej herbaty to naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie co
ta dziewczyna z liknu kulki jadla? t a co schudla 40 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie co
chodzi mi o link kulka 22222 na samej gorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie co
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Marion dziś
A ja chcę schudnąć tylko trzy a nie potrafię :O Porażka :O Jak zjem za mało to zaraz mdleję i wali mi serce :O Jak więcej poćwiczę - muszę więcej zjeść, bo znów mdleję i serducho./.. I co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Marion dziś
Ale ja ich nie kocham i raczej nie pokocham. Mogłyby mnie te kilogramy zdradzić i pójść do ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
lady Marion, sprawdz sobie poziim glukozy ,masz klasyczne objawy hipoglikemii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
Groszku Trzymam kciuki! Duzo silnej woli.Staraj się jesc mało,ale czesto i nie dopuszczaj do silnego głodu.Ja przy diecie Cambridge jadłam ogórki i kapuste kiszona by się zapchac i nie czuc głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×