Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

Edzia Anastazja witajcie :) Mój też zasypia na rekach, na samym początku początku po uspokojeniu go próbowałam odkładać do łóżeczka, ale mój nie płacze tylko wrzeszczy, wręcz zanosi się także narazie nie ma innej opcji. My chrzciliśmy 14.08 mały nawet był spokojny, ale w najważniejszym momencie zaczął płakać bo był głodny. Jak dałam mu butle to się uspokoił. Adaś już zaczyna się śmiać na głos, krzyczeć, piszczeć. Chwilke pobawi się grzechotką, ale szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...happyMymmy...
Dobry dzień ! :-) Ja na chwilkę się przywitac , bo mała dokazuje :-) My wlaściwie od 8 nie śpimy ,ale za to o 3 w nocy się obudziła i do 4:30 sobie rozmawiała :-) Rano mocne espresso , śniadanko i można jakoś funkcjonowac :-) Poczytam i odpiszę później , bo czuje ,że mała ma pełnego pampa :-) Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czy mogę do Was dołączyć? Co prawda moja córcia urodziła się 2 czerwca, alr termin miałam na 27 maj i jakoś się zżyłam z tym majem... Moja Helenka Ur 2 czerwca , waga - 3990 i wzrost 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama-Michaliny moj też ma mało włosków, ale jak się urodził nie miał ich zbyt dużo. Adaś niedawno się obudził i jest taki marudny że szkoda gadać. Mąż się teraz nim zajmuje. Jakich używacie papmersów i chusteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga witaj i oczywiście dołącz sie do nas :) im więcej tym lepiej. napisz cos o sobie i maleństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marga30-miło Cię powitać:) my właśnie wcinamy butle:)mała od kilku dni marudna, zobaczymy jak bedzie dzis... co do pieluszek to w dzien Dada, na noc Pampers a chusteczki Pampers sensitive:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Napisze o sobie jak wrócę, bo idę zaraz po starszą córkę do zerówki. A mała marudzi bo chce jeść. Muszę pędzić. pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie "nowe " mamuski:) z ta zgaga to chyba nieprawda moja ma duzo włosów a zgagi nie miałam w ogóle, ani razu Michasia cudna:) kokarda powalajaca:) dziewczyny a Wy na urlopach macierzyńskich jestescie? czy nie pracujecie? ja mam do pazdziernika macierzyński, pozniej biore cały zaległy urlop 31 dni i wychowawczego 3,5 miesiaca takze wracam do pracy 1 kwietnia 2012:) no i ja mam wrazenie, ze moja wczesniej była bardziej rozgadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgoss222 po macierzyńskim i urlopie wracam do pracy wychodzi mi jakoś połowa grudnia. Chciałabym dłużej zostać z synkiem, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała wcięła butlę i śpiiiii, niewiarygodne!:) malgos222-czyli masz spokój z pracą aż do kwietnia.Super! U mnie niestety nie tak kolorowo:/ macierzynki konczy sie w połowie października, składam wniosek o przedłużenie o 2 tyg, potem o urlop najmniej 10 dni(nawet nie wiem ile mi jeszcze przysługuje?) a potem powrót do pracy bo niestety nie mogę sobie pozwolić na wychowawczy. Szukam opiekunki dla córeczki bo babcie daleko i nie mam innej alternatywy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje wiec mam to szczescie ze caly czas bede z Michasia pampersow uzywamy z rossmanna babydream a husteczek dada z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja bo malutka spi ziemniaki sie gotoju i kurczaka zaraz postawie a zupke mam od wczoraj jarzynowa takze spoko. dzisiaj nas maz zabiera na zakupiki ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dalej śpi:) dziwne to...Mam nadzieje, że nie bierze ją jakieś przeziębienie bo jak ostatnio tak spała w dzień dużo to się obudziła już z katarkiem i kaszlem :o Kurcze mi też pasowałoby na jakieś zakupy się w końcu wybrać. I chyba dziś taK zrobię, że mój M zostanie z małą a ja na miasto:) bo z nimi to nie ma sensu. M marudzi, mała w wózku się nudzi i nici z zakupów. W niedzielę mamy chrzciny u szwagra, mąż jest chrzestnym więc pasuje jakoś wyglądać:P my chrzciliśmy 16 lipca tak że wszystko mamy już za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do macierzynskigo to ja mieszkam w norwegii i mi na szczescie przysloguje 1 rok czyli do maja 2012 :) platnego a potem chce sie starac o 3 lata wychowawczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb ciesz sie troche opoczne a ty karmisz pirsia czy butelka?? moja mala lubi zakupy :) zreszta jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, tez bylismy w Norwegii ale zjechalismy w sierpniu tamtego roku, i zaraz okazalo sie ze bedziemy miec dzidziusia. W jakim miescie jestescie? My bylismy niedaleko Oslo - Ljan a pozniej w Stovner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia ja karmię piersią ale niestety muszę dokarmiać butlą bo nie mam na tyle pokarmu. Super się masz z tym macierzyńskim. Jak widać w Norwegii bardziej dbają o mamusie niż w naszym pięknym kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia,ale Ci fajnie u nas też macierzyński powinien trwać rok. Dziś jade do mamy, więc później mnie nie będzie, ale nadrobie wieczorkiem. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb co do tego ze w norwegii bardziej dbaja o mamusie i ich dzieci to sie zgadzam a porod w norge super nigdzie indziej bym nie chciala ridzic po prostu suuuuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się kobieto bo w naszych państwowych szpitalach z porodami też różnie bywa, zazwyczaj jest tak że jak nie dasz w łapę to mają Cię gdzieś...Ale sama pewnie wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb wiem jak jest i masz racje jak nie dasz w lape to potraktuja cie byle jak, ale sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mała się właśnie obudziła. Spadam do niej!!papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×