Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

Dzień dobry Majóweczki wieczorową porą :-) Coś się ostatnio obijacie z pisaniem :-P U nas nocka była jako taka , bo o 2 Olinka zaczęła marudzic przez sen , popuszczała troszkę bączków i spokój do 5 , znow chwilka takiego mruczenia i o 6 jedzonko , potem spanie do .. 9 :-) Byłyśmy na spacerku , bo mimo ,że chlodny wiatr , to słoneczko świeciło i 20 w cieniu pokazywało . Potem mały shopping . Kupiłam sobie dwie pary butków , mokasynki takie na jesien / wiosnę , bo te co miałam to już chyba tylko na ogród :-)) Chciałam coś Małej kupic ,ale właściwie nic nie wpadło mi w oko . Szkoda.. Mówicie o dietkach , więc Kochane ja też bym musiała ,bo patrzec nie mogę na siebie ..:-( Urke , ja mam kaszkę z Bobovity , robie ją na mleku mm , jest bez cukru . Lena , fajno ,że syneczek dzielnie zniósł szczepienie , no ,ale to w koncu mężczyzna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znalazłam takie tam u mnie na facebooku, jakoś mi się spodobało Syn lub Córka nie jest zwykłym dzieckiem, jest miłością Twojego życia. Jego płacz w nocy nie powinien Ci przeszkadzać, oznacza, że Cię potrzebuje. Porozrzucane zabawki po całym domu nie są bałaganem, oznaczają, że dobrze się bawi. Kiedy Cię obejmuje i mówi, że Cię kocha, nie znaczy to, że się podlizuje, po prostu Cię kocha tak samo jak Ty kochasz Jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mania życzę udanej imprezki i oczywiście wszystkiego naj z okazji rocznicy!!! Piękne to co znalazłaś na facebooku :) My cały dzień poza domem. Spacerek, a potem wizyta u dziadków :) Justyska ja nawet nie skomentuje moich kg, bardzo mało schudłam po porodzie :( chyba muszę zacząć ćwiczyć. Jutro postaram się więcej popisać, bo dziś już nie mam siły. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nocka super u nas, wstała mała ma cyska o 24 i 3.30 i rano juz o 7:) Edzia smoczka Kalina nie chciala od poczatku, najpierw sie czailam zeby jej nie dawac bo sie przyzwyczai ale ona nie chciala, i teraz tez nie kaszki to chyba wszystkie maja cukier, kleiki nie maja, znalazłam kiedys na allegro kaszki holle bez cukru http://allegro.pl/holle-kaszka-owsiana-bezmleczna-250g-bio-i1779804781.html z tym odchudzaniem to ja tez narazie nie moge, ale dobrze ze karmie cyckiem bo bym pochłaniała tony słodyczy tak mi sie chce, w ciazy to jadłam tylko słodkie, a przed ciaza to wcale nie musiałam jesc słodyczy. i włosy mi zaczeły wypadac:( mania -piekne słowa:) wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu(ktora to???) i udanej imprezki:) co do krzesełka to z czystym sumieniem polecam to chicco polly, tylko nie za tanie ono jest, my dostalismy na chrzciny lenaa za cwiczenia to by sie mozna było wziac, skora całkiem inna by była, ale z czasem troche gorzej przy tych naszych dzieciakach lece dziewczynki na sniadanie i kawke trzeba wypic:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja takie na facebooku znalazłam Zastanawiasz sie czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzien i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia. Skopiuj, jeśli jesteś DUMNĄ MAMĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki (narazie 2 rocznica, ale razem ze soba jesteśmy już 7 lat, czas dla nas tak szybko leci) tyle się zmieniło, a największą zmianą (na wielki plus oczywiście) w naszym życiu jest Zosia malgos - popatrze to krzesełko na allegro :) no i super ostatni wpis, w 100% się znim gadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhu widac, ze na forum weekend :-) ja mam krzeselko z ikea, tanie i fajne, no ale zobaczymy jak wyjdzie podczas uzytkowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alle puski...;) Widzę, ze powoli się zastanawiacie nad zakupem krzesełek do karmienia, jak bedziecie miały cosm fajnego na oku to polecajcie, bo ja ciemna masa w tej kwestii jestem;) A co do diety, to ja mam problem w druga strone... dzisiaj przez pol dnia biegalam po dworze, chyba z 6 pralek zrobilam, ciagle wieszanie, latanie, jeszcze samochod w miedzyczasie sprzatalam i teraz wkładam spodnie od piżamy i coś luźne,,, wchodze na wage a tu kilogram mniej niz rano, a ja juz nie moge chudnąć, bo teraz mam wage jak przed ciąża... Mania gratulacje:) sama czekam na 1szą rocznicę:) Dziewczyny piszcie więcej bo wieje nudą!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie, schudlam juz 26 kg czyli mam juz kilogram mniej jak przed ciaza ale dalej walcze bo przed ciaza tez bylam klucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał :-) Mania , wszystkiego dobrego ,a przede wszystkim duuużo miłości :-)) Kolokokta , a na jakiej diecie jestes? Nie odpiszę wszystkim , bo po prawdzie jestem zmęczona i idę spac zaraz :-) Wpadłam tylko na chwilkę . Nocka u nas była nijaka , bo mała się o 5 obudziła i koniec, ona nie chce spac. Poza tym już pięknie wyciąga rączki po zabawki , nawet jak leżakuje na brzuszku , a co więcej ! zaczyna dzwigac pupkę i odpychac się nóżkami , tylko kurcze nie wie jeszcze ,co z rękami wówczas robic :-P Na stałe mamy już wprowadzone obiadki słoiczki i codziennie pije soczek , narazie marchew bądź jabłko :-)) Jak ja ją kocham :-)) Dziewczyny , ja jestem za skrzynką pocztową , bo można pokazac jakie rzeczy mamy i sa godne polecenia ,czy cos .. narazie chyba niekoniecznie musimy zdjęcia maluchów przesylac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kalineczka moja corcia kochana wstała dzisiaj o 5.30:) ja juz jestem wykapana, po sniadanku i kawke pije:) a corcia spi kolokokta na własnie na jakiej diecie jestes?? wczoraj wzielam kompa, zeby cos tu z Wami popisac ale usnelam z nim na łózku dostalam wczoraj dynie od babci, ugotowalam ja, odlałam wode, zmiksowałam i zamroziłam 3 woreczki- w tych na pokarm moj dla niuni.mysle ze jak w nich mozna mrozic mleko to i jedzenie tez? musze sie wybrac na jakies zakupy, bo mała zaczyna wyrastac ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja jestem po imprezie bo wczoraj moj maz obchodzil urodzinki i jestem wykonczona bo poszlismy spac o 2 w nocy,ale na szczescie Julcia byla brdzo grzeczna i dala mamusi pospac do 8:15 hehe a co do smoka to moja tez nie chciala na poczatku dopiero od 3 dni sobie "mumla" i powiem wam kobity,ze teraz jest taka spokojna ze nie moge sie nadziwic ani napatrzec i nawet zasypia mi na kolanach z cumelkiem a tak to tylko na rekach zasypiala mowie wam dziewczyny piekna rzecz - chociaz nie chcialam uczyc na smoczek ale skoro chce to dlaczego mam jej dmawiac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja juz zalozylam ta poczte kiedys, to jak chcecie to piszcie do mnie na maila i wpisujcie login swoj to bede Wam podawac adres i haslo bubare@o2.pl przypominam tabelke :-) a co do diety to nie jem chleba zadnego, ziemnakow, slodyczy. Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: a_gata2__________ 29 kwiecień___________Pola agatekgagatek 88__ 30 kwiecień___________Oliwia Michciu_28_________ 5 maj_______________Michał justyska608_________5 maj______________ Marysia anastazja8710______10 maj______________ Amelka aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna mama_michaliny_____14 maj_______________Michalina urke_38 ___________14 maj_______________Filip mania000__________ 15 maj ______________ Zosia ania2011___________22 maj_______________syn jb84_______________25 maj______________ Milena majowamama_______ 25 maj______________ Adrian kolokokta__________ 26 maj______________ Hania lenaaa_29__________ 27 maj______________ Adam edzia______________ 30 maj______________ Julia remi173____________ 31 maj______________ córka małgos222__________ 31 maj______________Kalina marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Edzia zazdroszcze imprezki :) Co do smoczka to mój przed każdym usypianiem go cycka. Kolokokta zaraz do Ciebie napiszę na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :-) Edzia , moja mała jak się urodziła , to próbowałam dac smoczek LOVI , bo były takie bajeranckie hehe ,ale ni w ząb , dopiero Nuk jest podpasował i często sobie cycka :-) Butle też mamy Nuka , bo małej najbardziej podchodzą . U nas noce niebardzo. Oliwka zrobiła pobudkę o 2 i do 4 nie chciała spac :-) No cóż .. uroki macierzyństwa :-) Za to w dzień okej , mąż nas porwał na sushi , a potem dlugaśny spacerek .. teraz już po kąpieli i K. usypia naszego Skarba . Jak zaśnie , to robimy seansik filmowy , popcorn , jakieś winko ..:-)) Miły dzień byl , to i zakończyc trzeba go pięknie :-) Kolokokta , ja zaraz napiszę e-maila :-) A właśnie , wczoraj wypożyczyliśmy film LINCZ , pewnie pamiętacie tą głośną sprawę , gdzie na wsi stary dziad terroryzował mieszkańców , aż się wkurzyli i sami wymierzyli sprawiedliwośc , bo oczywiście nasze prawo było bezsilne .. i cholera , film dobry ,ale tak jakoś emocjonalnie do niego podchodziłam ,że przez dobrą godzinę z nerwami siedziałam . Polecam , chyba jeden z lepszy polskich filmów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze pustki troszke my już pochrzcinach trochezmęczona jestem, ale daliśmy radę mała pół mszy przespała, a jak ksiądz ppolewał wodą to już się obudziła i zaczeła marudzić i płakać, więc musiałyśmy wyjść aby się coś napić, przyjęcie też ok goście dopisali była nas 27 osób, jedzonko też dobre było w restauracji i do domu mieliśmy blisko bo przyjęcie mieliśmy jakieś50 metrów od mieszkania, a mam pytanie co kupywałyście dzieciom jak dostały pieniążki z chrzcin? bo moja dostała same pieniążki tylko od chrzestnych jakieś drobiazgi, i zastanawiam się jak sporzytkować te pieniążki, myślałam żeby jej kupić za to złoto... ale nie wiem gdzie to się kupuje co do kg po ciąży to mi zostało 3 kg i wcale by mi nie przeszkadzało gdyby nie ten brzuszek który został i rozstępy to normalnie tragedia... ale co zrobić ale rozpisałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: a_gata2__________ 29 kwiecień___________Pola agatekgagatek 88__ 30 kwiecień___________Oliwia Michciu_28_________ 5 maj_______________Michał justyska608_________5 maj______________ Marysia anastazja8710______10 maj______________ Amelka aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna mama_michaliny_____14 maj_______________Michalina urke_38 ___________14 maj_______________Filip mania000__________ 15 maj ______________ Zosia ania2011___________22 maj_______________syn jb84_______________25 maj______________ Milena majowamama_______ 25 maj______________ Adrian kolokokta__________ 26 maj______________ Hania lenaaa_29__________ 27 maj______________ Adam edzia______________ 30 maj______________ Julia remi173____________ 31 maj______________ Karolina małgos222__________ 31 maj______________Kalina marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena uzupełniam o imie mojej córy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remi , to fajnie ,że jesteś zadowolona z chrzcin :-) a Karolci miało prawo nie spodobac się polewanie główki , w końcu kto lubi tak z nienacka :-)) My też zebraliśmy sporą sumę ,ale przeznaczyłam to na tzw. bieżące rzeczy .. ciuszki i takie tam no i dodatkowy wózek , z którego jesteśmy mega zadowoleni . Tak z innej beczki , zima się zbliża wielkimi krokami i trzeba by kupic jakiś kombinezonik .. tylko nie wiem co z rozmiarem . Czy większy ,czy jak ? Moja nosi rozmiar 74.. a wasze ? Ide spac .. do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! srodek nocy a ja na kafe ;-) Filip nie spi od 4:40 ;-] miałam imprezowy weekend i dlatego nie zagladałam. ale widze, że wiekszosc z nas była zajeta bo szaleńczo dużo stron do nadrobienia nie mam ;-) edzia... moj mały tez na poczatku nie chciał cumla ale w lipcu za radą koleżanki kupiłam lateksowego nuka i teraz nie wyobrażam go sobie bez jego przyjaciela ;-) ale jak juz zaśnie to wypluwa go jak u mani0000 mania0000 ja tez juz myslałam o krzesełku bo on filip lubi siedziec ze wszystkimi, a z takiego krzesła dobre widoki by miał. ale wszystkie krzesła od 6 miesiecy dopiero. wszystkiego najlepszego! my tez w tym roku bedziemy mieli druga rocznice :-) dzieki wszystkim za rady co do kaszek :-) zakupiłam jabłkowa bobovite i wczoraj mały dostał butle. zjadł tylko około 60 ml. i płacz...a pozniej cycowanie. on wszystko co nowe musi najpierw oprotestowac.. ale mam nadzieje ze załapie tego bakcyla bo przespał mi od 20.15 do 00.40 kolokokta pogratulowac samozaparcia, ja tez bede sie musiała zmobilizowac jak skoncze karmic... agatekgagatek88 u nas tez do butli smoczki nuka... ja pokupiłam na pocztek tommee tipee ale teraz to sama mogę je dziumlać ;-) remi173 po chrzcinach, po stresie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek88 co do rozmiarów to Filip nosi różne. głownie 68 ale zdarza się 74, a niektóre ciuszki 62 tez sa jeszcze dobre... różne niestety te rozmiarówki robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urke , nie jesteś tu sama :-) Dzień dobry ! Oszaleje . Już taaak ładnie mi spała i co ? I przeminęło z wiatrem :-) O 1 w nocy słyszę ,że marudzi , otwieram oko , a ta mała szlema na brzuszku sobie leżakuje .. no i z godzinę nie spała , potem o 6 to samo . No więc zeszłam na dół , śniadanko zjadłam , kawkę wyduldałam :-) Urke , a gdzieś imprezowała ?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek88 ja to bym sie cieszyła z takich pobudek jak twoje.. ;-) chyba zakonczylismy sezon grilowy na ten rok. w sobote z przyjaciolmi a wczoraj z rodzinka. ale niestety, wieczory juz chłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie noc masakra, znowu pobudki co godzinę, idzie oszaleć. :( Pogoda deszczowa, chyba nici ze spacerku. U nas podobnie z rozmiarami jak u Urke 68, lub 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remi my kupiliśmy za część kasy z chrzcin nowy aparat, a reszta poszła na wydatki typu pampersy, kosmetyki do pielęgnacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urke , no ja wiem , że może tragicznie nie ma ,ale jak ona przesypiala noce ,a teraz znów nie , to idzie oszalec :-) Tym bardziej ,że ja śpioch jestem straszny . Jak jej nie było , to kładłam się późno spac ,ale w południe wstawałam :-)) Lena , u nas tez deszczowo , szaro i ponuro ..ale chyba wyjdę z małą , bo czytałam ,że spacerowanie i w taką pogodę jest wskazane , bo hartuje . Tylko kurcze , komu się chce w taką pogode spacerowac :-) Macie jakieś dobre przepisy na karczek ? W ogóle do mam mieszkających w domkach - przepalacie już w piecu ? Hmm..bo z rana i na wieczór już chlodno , a w taką pogodę jak dziś , to w ogóle .. i my chyba zaczniemy troszkę grzac . A mamulki z bloków - sezon grzewczy już się rozpoczął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×