Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

fajne. zamiast galaretki dac zelatyne , odrobine cukru i dodatek smakowy. do czesci np kokos,truskawki,kakao. z kakao robiłam było pyszne-oczywiscie na smiet 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jak zrobisz to ciasto, to proszę o zdjęcie i przepis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczywiscie ze wrzuce do garnka. miłego dnia zycze. Pamparapam wczoraj sobie o Tobie pomyslałam ze cos dawno mie zaglądałas /wchodze a tu niespodzianka i wiesci od Ciebie. bardzo czesto jak o kims pomysle ze dawno kogos nie widziałam to ten ktos sie pojawia:) teraz pogoda przyjemna to wiecej czasu spedzamy na dworze:) fajnie bo swieta mają byc super ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Pomalutku czas urlop zaplnować...Mąż zadzwonił wczoraj do Jasrtrzębiej Góry do Arkadii....dwutygodniowy popyt z wszystkimi pi -pa-po.kosztuje 2200 zł. od osoby Daleko trochę do jazdy...trzebaby się przez całe Niemcy puścić...i chyba w drodze gdzieś się w Polsce przenocować.... No i co z dzieciakiem....pewnie,że zabierzemy ze sobą...tylko,czy dziewczę będzie przez dwa tygodnie chciało jeść optymalnie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia , ty nam tutaj wszystkie przepisy wrzucaj...optymalnie .najbardziej doświadczona z nas jesteś,dobrze?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warstwa truskawkowa 400ml smietanki 30% zagotowałam z 50g cukru,dodałam 20g rozpuszczonej żelatyny w odrobinie wody i wlałam do zamrożonych truskawek(450g). zmiksowałam. wlałam do foremki. warstwa kakaowa 400mlsmietanki zagotowałam z 20g cukru i 20g ciemnego kakao 10g żelatyny.ta warstwa jest mało słodka ale bardzo kakaowa. pyszna warstwa wisniowa tak jak truskawkowa.owoce krócej miksowałam-tak żeby były kawałeczki. do dekoracji 400g smietanki i sos wisniowy sos wisniowy wisnie 450g,cukier 100g ,5 g żelatyny. gotowałam ok 20min az sok lekko odparował. sosu dam połowe. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.garnek.pl/dofoto/20172223 do warstw owocowych dodac po 30g żelatyny a nie 20. bedzie sztywniejsze. kakaowa warstwa ok. najlepiej zrobic w tortownicy-łatwiej sie kroi i nakłada. sosu dałam ok 1/3 tego co wyszło smietanka 1200+400g b35,2 t 480 w 49,6 żelatyna 30+10+30+5 b62,7 t 0 w 0 cukier 120g b0 t0 w 119,76 truskawki 450g b0 t 1,8 w32,4 wisnie 450g b0 t 1,8 w 49,05 kakao 20g b0 t4,34 w10,12 1/3 sosu ok50g wegli RAZEM B 97,9 T 487,9 W 260,9+50 Z SOSU wyszło 2,7kg w 100g b 3,62 t 18,07 w 11,51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.garnek.pl/dofoto/20172223 do warstw owocowych dodac po 30g żelatyny a nie 20. bedzie sztywniejsze. kakaowa warstwa ok. najlepiej zrobic w tortownicy-łatwiej sie kroi i nakłada. sosu dałam ok 1/3 tego co wyszło smietanka 1200+400g b35,2 t 480 w 49,6 żelatyna 30+10+30+5 b62,7 t 0 w 0 cukier 120g b0 t0 w 119,76 truskawki 450g b0 t 1,8 w32,4 wisnie 450g b0 t 1,8 w 49,05 kakao 20g b0 t4,34 w10,12 1/3 sosu ok50g wegli RAZEM B 97,9 T 487,9 W 260,9+50 Z SOSU wyszło 2,7kg w 100g b 3,62 t 18,07 w 11,51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszny ten deserek Aniu :) Muszę chyba również cyknąć parę fotek :) Dzisiaj robię mój ulubiony sernik kawowy wg przepisu z ksiązki kucharskiej doktora i się właśnie zastanawiam, czy nie dodać warstwy owocowej, aby przełamać smak. Mam kg sera w wiaderku, więc wyszłoby więcej ciasta i wyższe. Do masy serowo-kawowej dodają sporo rumu, jest pyszne! Piekę też pieczeń z mięsa mielonego. Dodałam do niego dwa jajka i 3 łyżki otrębów oraz cebulę i przyprawy. Piekę na termoobigu. Do mięsa dodałam pokrojony w kostkę smalec gęsi, a na wierzchu mięsnej warstwy zrobiłam dziurki, w które powkładałam masło, aby całość ładnie się przyrumieniła. Do tego piekę ziemniaczki z przyprawami. Jako sałatkę zrobię dzisiaj mizerię z ogórasa z kilkoma łyżkami groszku. Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda okropna,deszczowa i senna. O mały włos zarobiłam mandat. Uratowała mnie dobra wola pana mandatowego i "mój wrodzony wdzięk" :). Na obiad jadłam odgrzewane z wczoraj żeberka i pieczarki smażone na masełku, duszone w śmietanie 30%. Na podwieczorek mały banan. Myślę, że na dzisiaj koniec jedzonka. Twój deser Aniu wygląda wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola, zrób koniecznie zdjęcie tego serniczka. Fajnie, że piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a tak dla przypomnienia, jak robisz optymalne placki ziemniaczane? Chyba nie zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o chlebek mam
jak długo na początku można spożywać pieczywo? bo w ksiązkach pisze ,że jest on na tej diecie nie jadalny :( ile czasu zajęło wam odzwyczajanie się od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pierwszego dnia przejścia na dietę, chleb przestał być dla mnie jadalny. Raz na na jakiż czas pozwalam sobie na pół kromki chleba ze smalcem własnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kolacja wspaniała:) salcesonik pierwsza klasa. Placki ziemniaczane 1ziemniak 10dag+4 żółtka+1 ubite białko z jaja+łyżeczka maki 6g ziemniaki zetrzec,odcisnąc sok,dadac,żółtka,make i na koniec białko ubite. smażyc na smalcu. nie da sie zjesc dużo:) sa bardzo puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mie znowu ubyło:)40 dag Hurra!!!!...moje dziecko dzisiaj do szkoły pojechało z bułką białkową posmarowaną masłem +wędzony karczek:D:D Podaje przepis na bułki białkowe -100-150g kokosu -100g mąka -500g bialka szczypta soli -150g masła Kokos zarumienić na patelni na maśle i ostudzić. Bialka z solą ubić na sztywną pianę. Dodac mąkę i kokos.Ostrożnie,delikatnie wsio wymieszać. Na blachę polożyć papier do pieczenia. Nakladamy ciasto dużą łyżką...na jedną bułeczkę po dwie łyżki-jedna na drugą- Piec180 stopni okoo 30-40 minut. powinno wyjść około 12 bułeczek 100g to b-8,6 ,t8,9,w-15,7 1 bułeczka okolo 40g to b-4g ,t-4,5g ,w-7,5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też spadek - 70dag. Odrabiam okresowy wzrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułeczki w necie znalazłam.....córka mówi,że pyszne są...więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robię takie kokosanki jak mam nadmiar białek. Robię mniejsze. Są sycące i smaczne. Miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×