Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

Gość Nierozsadna
Aha :) I co ile masz ta terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no tu super :) skoro Ci pomaga to chodz tak czesto jak potrzebujesz,tylko dziwie sie czemu te wizyty nie sa na kasa chorych hmmm.Pamietam ze moja znajoma kiedy wpadala w silna depresje miala takie wizyty za darmo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, za darmo też można,ale wtedy wizyty są raz w miesiącu ;) Albo tak jak Sebek będzie chodził na oddział dzienny leczenia nerwic, tez ma za darmo, w moim miescie niestety tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozmumiem :) w sumie ja to sie zbytnio nie orietuje dlatego pytam :P Kurcze tez chce taka terapie indywidualna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kawa usniezy bol :) A ja musze sie pochwalic,ze dzisiaj JESZCZE nie mialam lekow ^^ nie chce oczywiscie zapeszac....ale jak narazie dobrze sie czuje :) A od jutra mam zalecone zwiekszenie dawki...Wiec zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nataliiiiiiiiiiii Ja nawet w miare ok , tylko troche sie zestresowalem podczas zakupow , ale nie bylo najgorzej ogolnie , a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze slyszec :) U mnie tez nie najgorzej ;) jak dotychczas obylo sie caly dzien bez lekow...Tylko male dusznosci..Chyba leki wkoncu zaczynaja dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Ja choruję już prawie 4 lata, na początku było bardzo ciężko, miałam bardzo ciężkie objawy, ledwo to wytrzymałam i to dzięki lekom ... :( Obecnie biorę leki od półtora roku i zapomniałam prawie o chorobie. Trzeba walczyć, pracować nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa krolowa czesc:) No to cieszymy sie , ze udalo Ci sie wyjsc z tego , a jakie mialas dokladnie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebku no to sie ciesze bardzo,ze wkoncu zaczniesz leczyc ta zolze :D po co masz sie meczyc :/ Powiem Ci ze ja biore od 2tyg leki I dopiero zaczynam czuc poprawe...Jutro zaczynam od silniejszej dawki I mam nadzieje,ze sie tylko polepszy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Witam :) Wyjść to za dużo powiedziane- nie mam ataków paniki, ale bywają dni że się gorzej czuję. Zresztą jak odstawię leki to pewnie znowu się zacznie. Objawy były okrutne- non stop potężna derealizacja, ataki paniki co 10 minut, szczękościsk, drgawki, szumy w uszach, okropny lęk 24h na dobę, stany depresyjne, zaburzenia słuchu i wzroku przez derealizację, biegunki, migreny, bóle brzucha... To wszystko trwało kilka miesięcy aż trafiłam na dobrą diagnozę i dobrego psychiatrę. On uratował mi życie, bo byłam już na krawędzi. Koszmar którego nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
p.s. Przez ostatnie lata byłam na pewnym forum dla nerwicowców, mam masę znajomych z tą przypadłością, o tej chorobie i sposobach walki z nią wiem już chyba wszystko. Doszłam nawet do perfekcji w powstrzymywaniu ataków paniki bez benzo- siłą woli. Także postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze , ze sie zdecydowalem , nie ma na co czekac :) Ja mialem praktycznie te same objawy podczas silnego ataku nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wmawiam podczas atakow , ze to tylko moja wyobraznia i nic mi nie jest i ciezko , ale pomaga , da sie jakos nad tym zapanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jakbym czytala o swoich objawach :( Tyle,ze ja je mam na codzien...Jak nie mam atakow to tak jak napisalas...Biegunka,bol brzucha,bol glowy szczekoscisk ;/ Cale szczescie,ze juz zaczelam to leczyc :( Pozdrawiam Cie goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mila checia poczytamy Twoich rad na te ataki jesli bedziesz miala czas I ochote sie z nami nimi podzielic...Napewno sie przydadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Jak jest źle to trzeba brać leki, one naprawdę pomagają. Tylko trzeba pamiętać że najpierw mają same skutki uboczne a potem dopiero pomagają, ja czekałam aż pół roku na ich pełne, dobre działanie. Szukaj motywacji w sobie, nie w lekach - tak mi mówi mój lekarz. Jak leki pomogą Wam na tyle funkcjonować aby żyć i nie mieć myśli samobójczych z tego wszystkiego to wtedy warto zacząć pracę nad sobą- można wieeele osiągnąć :) Ale o tym napiszę Wam jutro bo już spadam z neta. Buziaki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×