Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

Gość MalinowaKrólowa
Pocieszę Was że byłam już na skraju a wyszłam z tego tak że założyłam firmę, przeprowadziłam się, skończyłam studia, teraz planuję ślub i dziecko :) Uwierzcie w siebie. I naprawdę moja nerwica nie jest z typu tych na które pomaga np Persen tylko już poważny kaliber, i nie jest to moja jedyna choroba a jestem jeszcze młoda, ale da się ze wszystkim wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budujace jest to co piszesz , zatem jutro jesli chcesz opisz nam swoje metody na walke z nia :) Dziekujemy z gory . dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$agnieszka$$$$
Dobry wieczor...:) Dzieki za odpowiedzi... Tak sie zastanawiam,czy te biegunki,bole glowy,bole brzucha...-czy te wszystkie dolegliwosci aby napewno to skutki nerwicy?Przeciez jest tyle innych czynnikow wplywajacych na takie dolegliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$agnieszka$$$$
MalinowaKrólowa-ja tez chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No da sie,ale samemu tez sie nie idzie wyleczyc :/ Ja to mam tak silne fest ataki od miesiaca a juz nie dawalam rady..A co dopiero ludzi ktorzy cierpia na to pare dlugich lat :| Ja bym chyba calkiem zwariowala...Ok to zajrzyj tu jutro I opisz nam wszystko ze szczegolami bedziemy Ci wdzieczni :) 🌼 taka mini instrukcja w razie W' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Dlatego też trzeba wykonać różne badania zanim lekarz postawi diagnozę- nerwica lękowa. Często tutaj też występują objawy nerwicy natręctw czy stany depresyjne itd. Mnie leczono na padaczkę, podejrzewano wadę serca i inne takie, miałam 18 lat dopiero... Trzeba zrobić przede wszystkim na początek morfologię i badanie TSH tarczycy (ona daje objawy nerwicowe jak źle działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$agnieszka$$$$
wiem ze maja zwiazek ale tez nie koniecznie,prawda? A jak my tak sobie bedziemy mowic-o,boli mnie glowa,-to moja choroba daje o sobie znac......... Mam biegunke-to przez te nerwy.... Boli mnie brzuch....-gdyby nie nerwica-nie bolalby... I jak tak sobie bedziemy myslec ze to ta nasza WIELKA CHOROBA TO WSZYSTKO ROBI ,to bedzie gorzej z nia walczyc...Bo co by nie bylo to-nerwica... A przeciez zdrowe osoby maja migreny....,biegunki...To jest normalne. My juz wiemy ze jestesmy chorzy...nie potrzebna juz diagnoza tylko walka z choroba-tak sobie mysle ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Tak, ja już też wariowałam, cudem uniknęłam szpitala- chciałam aby mnie zabrali ale lekarz się uparł że sam spróbuje. Chyba nie da się wyeliminować ataków całkiem (tylko lekami), ale można szybko je żegnać jak się zaczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa dokładnie.... Widzę,że u Ciebie też się zaczęło jak miałaś 18 lat? U mnie było to samo, oczywiscie badania ekg serca, morfologia,tarczyca i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak tez wlasnie tak sobie czytam..ze biegunka,mdlosci czy wymioty to wszystko przy nerwicy tez wystepuje...a tak sie martwilam ze juz nastepne cholerstwo mnie dopada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$agnieszka$$$$
ja jutro robie to badanie TSH!!!!!!!!! kurcze jak dobrze ze napisalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
No niestety nerwica często objawia się też hipochondrią - jak się bierze antydepresanty to często stany hipochondryczne znikają. Ale to normalne że w nerwicy wkręcamy sobie różne choroby- któż z nas nie miał już tętniaka, aids albo guza mózgu? ;) Trzeba sobie uświadomić że to tylko nasze fazy- ale jeśli coś faktycznie boli długo to trzeba iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Cieszę się że coś mogę pomóc, pamiętam jak ja szukałam pomocy nie wiedząc co się ze mną dzieje i znalazłam też pomoc na forum ludzi którzy już sporo przeszli. Spokojnie- to tylko nerwica ;) Dobra, idę z kompa. Jutro tu wpadnę, jak macie jakieś pytania to piszcie, jutro odpowiem :) Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm racja...a w sumie nie mialam robionych zadnych badan...Lekarz poprostu przepisal mi leki I tyle...Ale widze,ze bede musiala zrobic musowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a czemu az tyle razy?heh raz nie wystarczylo? :D Kurcze ja to nawet nigdy nie mialam pobieranej krwi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wchodzisz sobie, sciagasz bluzke, stanik... kladziesz sie, podwijasz tez spodnie.... Kladziesz sie,przypinaja Ci takie cos do klatki piersiowej, na rece i na nogi... i lezysz ; dddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z kuj.pom Miałam nerwicę lękową ale sobie poradziłam. Moje doświadczenia są takie, że brałam przeróżne leki które nie pomagały. Po dwóch latach męczarni dałam sobie radę wychodząc z tego małymi kroczkami. (po drodze kompletnie się zaniedbując, nawet do dentysty nie chodziłam ani do fryzjera i zawalając pomału studia) Najpierw wizyta u rodziny, potem jakiś telefon, wyjście do sklepu i tak pomalutku... teraz jest już ok. życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to rzeczywiscie dobrze,ze to byla babka :D Ja sie wstydze nawet isc do ginekologa :( Tez nigdy nie bylam a wiem ze powinnam ;d Gratuluje...Az trudno uwierzyc,ze sobie sama z tym poradzilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bylam,bo sie wstydze :( Zakrywam sie nawet przed mama jak wchodzi do lazienki kiedy sie kapie...A co dopiero sie rozebrac przed obcym facetem :( Katastrofa jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×