Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka z kłosem

czy kochanki mają sumienie?

Polecane posty

Gość perplexed
Do gfgfgfbbb No i piąteczka z plusem! :-) Wyrazy uznania za szacunek dla samej siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
to nie była dla niej kara ,ale po tym jak mnie potraktowała ( bardzo nie miło) nie było mi jest zbytnio szkoda.. bo sie przekonalam ,ze wredna z niej suka zazdrosna o młodsze kobiety w dodatku a tak w ogóle to jest prawda ,ze jak facet raz bedzie zdradzał zone to ciagle juz bedzie to robił i szukał nowych kochanek wiec ja bym sie z takim na stale zwiazac nie chciala a nawet ci przykładni w pozoru mezowie sie czesto patrza takim wzrokiem jak nie powinni. wiec ja sadze ,ze 99 % facetow nawet jak nie zdradza to mysli o innych kobietach. ze z tej fajna dupa ,albo ze fajnie by sie z niao przespac. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie co mnie spotkało ost?
Podszedł do mnie taki facet właśnie. POwiedział ,, wiesz obserwowałem Cię na zebraniac od jakiegoś czasu , jesteś cudowna wiesz? może pojdziemy do jakiegoś klubu znam takie ostre?" ja powiedziałam ,, sorry ,ale mam faceta" , a on ,, to nic ja tez mam zone i dziecko " tak prosto z mostu , wyjął telefon i jeszcze na zdjeciu na tapecie mial to dziecko w wanience ! Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie co mnie spotkało ost?
oczywiscie sie nie umowilam z nim choc jeszcze do mnnie wydzwanial tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie co mnie spotkało ost?
a co do tematu to uwazam ,ze ci co zdradzaja to kurwiarze prawdziwi kochanki tez potrafia w sobie rozkochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie spotkalo takie
Dobre.Ja tez mialam taki przypadek. Poniewaz jestem osoba odpowiedzialna za pewne sprawy w pracy i wiele osob ma moj nr.tel. pewien gosc zdobyl go i mi wypisywal szmery bajery w smsach....wiec ja mu odpisuje.."sluchaj ,ja mam meza i dziecko takze nie rozpedzaj sie tak" a ten odpisuje "ale ja nie chce spotykac sie z twoim mezem tylko z toba" noooo rece opadaja. Oczywiscie napisalam mu jasno ze zle trafil i niech da na wsteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perplexed
Ania Faceci wiadomo, wzrokowcy... całkiem osobny temat ich podejścia do zdrady. Ale tutaj rozmawiamy o kochankach i sumieniu u takowych, a raczej ich braku. Zatem tłumaczenie, że ona była niemila dla mnie, więc się przespalam z jej mężem, jest dla mnie śmieszne. Dopóki facet jest w związku, nie ma uregulowanego statusu łapy z daleka od niego, bo w przeciwnym wypadku podpisujesz się sama pod każdym z tych epitetów, których używa się na określenie kreatury z rynsztoka. Żadne zakochania, tęsknoty nie usprawiedliwiają niemoralnosci. A że żona nie jest już wróżka w jego bajce? Poczekaj, aż będzie wolny, aby pojawić się w Twojej. Szanuj się kobieto... bo na razie nie zaslugujesz na żaden godny szacunku związek, tylko na,jego ochlapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
ale dlaczego lapy z daleka ? jak facet jest zonaty co to niby? slub tak naprawde wiele nie zmienia , tak naprawde nie liczy sie zreszta jesli przysiega nie była szczera i wtedy jest tylko na papierku napewno wg koscioła sie nie liczy jesli przysiega nie byla szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz mężatka
Byłam w dwóch sytuacjach kochankowych. raz byłam kochanką trzy lata. Mój kochanek namawiał mnie do rozwodu, sam rozwiódł się z zoną a gdy mój rozwód sie przeciagał zostawił mnie - okazało się że ma jeszcze inna kobietę. Gdy mnie dla niej bez zadnych skrupułów porzucił przypomniałam sobie o jego żonie..... druga sytuacja- dawna szkolna miłośc kręciła się koło mnie( zonaty oczywiście ale tradycyjnie żona go nie rozumiała i ciagle mnie " kochał"). Do niczego nie doszło- tylko smsy ale nieźle go nakręciłam. I wiecie co zrobił? Zostawił zonę i dwoje dzieci bo poznał kobietę na kursie - teraz z nią ma rodzinę, mnie o niczym oczywiście nie informował..byłam jego trampolina z małżenstwa.....I wtedy tez przypomniałam sobiie o jego zonie.... Trzeba odczuc na własnej skórze to , co się innej kobiecie sprzedało by nabrac rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
takze nie jestem bez serca ale zaluje tylko jednego swojego romansu nie z zonatym co prawda ,ale z zajetym facetem bo tamta kobieta nie zasluzyła na to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
a reszty niestety nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzie jądralska
kochanką zostaje się z różnych względów -seks -kasa -samotność -pogarda do siebie -charakter kurwy nie ma co być z tego powodu dumnym bo to jedna wielka przegrana jest i to co dziwne to kobiety te dwie cierpią najbardziej bo facet zawsze się otzrepie:;) mają sumienie podobnie jak kot który przed zjedzeniem myszy bawią się z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
i nie rozumiem jeszcze bardziej tego ,ze dla kobiet nawet nie malzenstwo ,ale zwiazek to cos swietego i jak kobieta odbije drugiej faceta to juz jest dziwka? bo facet wybbrał ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz mężatka
aniu, wszystko by było pięknie ładnie gdyby ci faceci wybrali mnie , ale tak się nie stało tak więc ni z tego ni z owego znalazłam się w worku z porzuconymi przez nich zonami. I to porzuconymi PRZEZE MNIE. dopiero to doświadczenie pozwoliło mi rzeczywiscie współczóc tym żonom. Już nie byłam lepsza od nich , wybrana. Byłam dokładnie taka jak one i czułam się tak samo gównianie. Łatwo jest sie pysznić z pozycji zwycięzczyni. Trudniej wykazac zrozumienie dla zwycięzcy gdy się jest przegranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzie jądralska
Aniu jesteś bardzo pustą albo niedojrzałą kobietą jeśli dwoje się w sobie zakocha do czego ma święte prawo to niech mąż zostawi żoną i się lowcia z tą drugą a zdradzając żonę on wiadomo jest fajansem ale jego kochanka przystając na takie oszustwa jest gorsza od kurwy ale ciebie widocznie ulica wychowała to tego nie rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
ale ja nie liczyłam ,ze oni sie ze mna ożenią i beda ze mną na zawsze. wiedziałam ,ze oni szukają kochanki i dlatego nie mialam co wygrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
zresztą może jakbym i chciala to moglabym sprawić że bym rozbiła jakieś małżenstwo ,ale nie czułam takiej potrzreby żeby tego robić . wogole podchodze w duzym dystansem do facetów i nie wyobrażam sobie od razu ,że bede ich żoną i ,że bedziemy mieli gromadke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz mężatka
aniu, ja też nie liczyłam bo wciąz jestem męzatka, każda kochanka chce się czuć lepsza od żony, piekniejsza, wspanialsza ale nieosiagalna w codzienności. Kochanka nie pierze kochankowi galotów bo robi to zona czy partnerka, kochanka ma lezec i pachniec. Wtedy ta żona wydaje się jej taka beznadziejna...Dopiero gdy posmakuje się odrzucenia jest głupio jak cholera. I wtedy się zaczyna rozumieć conieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka zielona w maju
Tu nie chodzi nawet o to, że facet wybierze kochankę. Do mojego (wówczas chłopaka) przyczepiła się kiedyś taka "fajna koleżanka". Bez pardonu wpieprzała się między wódkę a zakąskę. Telefony, wizyty, imprezy. Wciąż coś jej się psuło, wciąż potrzebowała pomocy. Wciąż wyciągała go do siebie (mnie unikając, ignorując, obrabiała mi dupę, siała ploty i kwas. W końcu mój się wkurzył i publicznie powiedział jej, że nie jest nią zainteresowany i żeby się delikatnie mówiąc, od na odpierdoliła. Co z tego, że "wygrałam"? Ile głupich sytuacji nerwów było z tymi plotkami, to tylko ja wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
no tak niby każda chce być ,ale ja nie chcialam sie z nimik zakochiwać , traktowałam to tak jak faceci troche byli tacy faceci co sie we mnie zakochali ,ale byłam tez odrzucona pare razy po ktorejs randce . kiedys bardzo sie przejmowalam jak nie wyszlo mi z jakimkolwiek facetem wyobrazałam sobie nawet czasem jak bede juz jego zona. a teraz to zlewam. nie chce nikigo kto nie chce mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
koniczynka zielona w maju- to jest owszem dla mnie żenada takie narzucanie się facetom ,a znam takie dziewczyny ,ale na nie czasem ktos poleci ,a czasem sie tylko osmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz mężatka
reasumując- moim zdaniem kochanki maja sumienie wtedy i tylko wtedy gdy zostaną porzucone. W innym wypadku sumienia nie posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-.
bredzisz słonko . bo to ze wielu jest takich , nie znaczy ze wszystkie . czasem same sobie zony są winne zaistniałej sytuacji i niedopuszczja mysli , ze nic nie bierze sie bez przyczyny !! mysla ze sa takie wspaniałe , ale widac nie skoro maz szuka czegos u innej , nie ma zmiłuj jest przyczyna , jest skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-.
inaczej piszac dlaczego pracujesz ? zawsze sie znajdzie ktos kto bardziej tej pracy potrzebuje , dlaczego zatem jej mu nie oddasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
a to ,ze gorsza od kurwy to niby dlaczego? kurwa jest gorsza bo robi to dla pieniedzy wlasnie. a poza tym wiele razy przeciez dziwki sypiaja z zonatymi dla kasy i nic sobie z tego tez nie robia. i jeszcze kazdy moze je miec za kase kto tylko chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
ja moze jestem jakby to niektorzy powiedzieli ,,puszczalska " ale przynajmniej nie chce tego robic za kase choc jak pisalam moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz mężatka
o- matacz witamy- jak tam twoje foty z sympatii- dalej krążą?;-) to była niezłwa zwała jak Cię zdemaskowalismy...I ta czarna meblościanka w tle....zobaczyć zdjęcie starego gościa stylizujacego się na macho- to było bezcenne...:-) Jak znajde topic to bądz pewien , że wkleję. W internecie pisze się nie ołówkiem a tuszem starawy kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-.
nie kazdy , ten ktoremu pozwola na skozystanie z ich usług , a nie kazdemu pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-.
zdemaskowaliscie / zaledwie jakis kmiot tak uwaza , ja jestem jak juz pisałem z slaska , ale co mi tam .... mysl sobie co chcesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania921021
no jak ktoras pracuje w agencji to raczej kazdemu w kazdym razie moglam miec sponsora choc duzo starszego to dzianego ,ale nie chcialam. a ,ze znajdzie sie przystojnego co bedzie placil mozna sobie pomiedzy bajki wlożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×