Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka z kłosem

czy kochanki mają sumienie?

Polecane posty

Gość Lidka,nie ma takich..
wszyscy zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
ok, i sa PRAWDZIWI MEZCZYZNI ktorzy nie zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birima
Ja kiedys mialam kochanka przez dwa miesiace ktory tez mial swoja kobiete,bo w moim zwiazku przestalo iskrzyc cos sie popsulo. Jednak wrocilam do swojego partnera ze wzgledu na dziecko. Moj kochanek mial kobiete ale nie interesowala mnie ona wtedy bo bylam zakochana tak to dziala dopiero pozniej po kilku miesiacach bylo mi jej oraz mojego partnera bardzo zal nie potrafilam sobie wybaczyc. Kochalam tego drugiego ale dobrze ze dzielily nas setki kilometrow wiec sie nie widzielismy.Ciesze sie ze wrocilam do swojego bylego teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego.Wydaje mi sie ze doroslismy do zwiazku bycia razem.Mamy dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pułkownik WP
oczywiście! a ty Lidka nigdy byś nie zdradziła? na pewno też nie byłaś do końca wierna wobec faceta, ale udajesz teraz świętą. Hipokryzja króluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankakochanka
Jestem kochanką. Nie - nie mam żadnych wyrzutów sumienia, nie myślę o żonie. Jestem tylko kochanką - łączy nas tylko seks, żadne tam romantyczne uniesienia. Nie mam zapędów na bycie z nim, nie potrzebuję, żeby odchodził od żony, nie potrzebuję spędzać z nim każdej wolnej chwili. Potrzebuję tylko seksu. On zresztą też :P Jak facet nie ma czegoś w domu, to sobie znajdzie gdzie indziej... Facet pociąga mnie fizycznie nieziemsko i tyle. I nie - nie pociąga mnie to, że ma obrączkę (a właściwie to jej nie ma. nie nosi znaczy), więc gadanie "dlaczego nie znajdziesz sobie wolnego" lata mi koło nosa, bo pociągałby mnie niezależnie od stanu cywilno-majątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frajer
[zgłoś do usunięcia] Lidka1254568 ok, i sa PRAWDZIWI MEZCZYZNI ktorzy nie zdradzaja. I PRAWDZIWE KOBIETY ktorych zdradzac nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada bing!!!
brima a jak to się zaczęło w waszym przypadku? jak znajdują się kochankowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka,nie ma takich..
mowie Ci jeszcze raz,nie ma takich!!!pojmij to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diferga
ja mam 29 lat i od zawsze mialam kochankow.Kobiecie czasem brakuje w zwiazku czulosci,zainteresowania,komplementow a moj facet to szystko robil tylko na poczatku zwiazku.Potem juz monotonia brakoalo mi facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
birima - to sie zauwaza wtedy kiedy zaczyna ci naprawde na partnerze zalezec, pojawiaja sie dzieci i umiesz sobie wyobrazic co przezywa " jego " rodzina .... nie on - bo on sie bawi, ale kobieta i dziecko. Zawsze bede walczyc w ich obronie, obojetnie jakie ku..sy beda mnie tu scier...ac, jezeli sa tak slabi ze nie widza problemu - to maja wiekszy problem - niz im sie wydaje. Jezeli nie jestescie szczesliwi w zwiazku, zony sa nudne itd. to dlaczego nie wniesiecie sprawy o zakonczenie tego " malzenstwa " ? I wy bedziecie wolni i wasze zony rowniez, wtedy kazde na nowo moze zaczac swoje zycie od nowa. Czy to tak wiele ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birima
Zaczelo sie od tak.Wyjechalam do pracy za granice.Tam spotkalam kogos wyjatkowego.Zakochalam sie .Byl calkowitym przeciwienstwem mojego partnera.Moze to mi zaimponowalo.Byl czuly taki i taki meski.Do tej pory mam ciarki:-)jednak dobrze ze wrocilam do bylego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayakovsky__
kto częściej zdradza w związkach, facet czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frarej
bo wlasnie jestesmy powazni i probujemy te malzenstwa ratowac ty tepy tlumoku. a jak baba z zony robi sie zgryzliwym garkotlukiem to trudno wytrzymac. a potem najczesciej nie potrafi pojac tym swoim kurzym morzdzkiem ze wszystko sama spierdolila. ty tez tego nie pojmujesz. wiec facet mial racje ze sobie znalazl inna i niech bedzie z nia szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada bing!!!
BIRIMA, czy on był bardziej męski od twojego partnera i w jaki sposób to pokazywał, że na niego "leciałaś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
jestes frarej - do kogo pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frarej
i do tego plujesz na wszystko dookola zle zyczysz wszystkim . ty jestes kobieta???? od takiej kazdy co ma jaja ucieknie. ide stad nawet w wirtualu nie chce przebywac w towarzystwie takich zawistnych parszywych tlukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
jestes frarej - zalosny smarkacz podwijajacy ogon ucieka !!!!!! Nie jestem niczym co wymieniles - znam swoja wartosc, ktorej ty nie zrozumiesz dzieciole, idz i wal dookola co popdnie , widac nic innego ci nie wychodzi. Takim tonem zadnego mostu nie zbudujesz, szacunku za grosz, i jeszcze raz - to nie mnie facet zostawil - TO JA GO ZOSTAWILAM !!!!! i czytac tez nioe potrafi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birima
bada bing niewiem trudno opisac uczucie do tamtego.Byl poprostu inny czulam sie bardzo bezpieczna przy nim.Nie jest latwo opisac uczucie.Wiem ze sie zakochalam chociaz wcale nie chcialam sie zakochac to samo przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada bing!!!
BIRIMA, wiesz czemu pytam bo chcę żeby moja dziewczyna z którą się ożenię w listopadzie czuła się zawsze przy mnie bezpieczna i nie skoczyła w bok dla poczucia chwilowego bezpieczeństwa. możesz trochę opowiedzieć dokładniej co przy nim czułaś? dla mnie to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
empatyczny do kwadratu - czy twoje zdanie jest rownoznaczne z kolega - jestes frajer ? Jestem kobieta i jestem po stronie kobiet. Kto nie przezyl nie zrozumie, niestety wypowiadac sie moze kazdy, nawet 0 / zero rozumiejacy temat i problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
empatyczny do kwadratu - ja juz kochany nie mam problemu, ale przezylam problem zdrady. Nikt kto nie kochal i nie przezyl zdrady nie zrozumie co przechodzi rodzina ,zona ktora nic nie podejrzewa ( i wcale nie jest maszkara w walkach, zagubiona pomiedzy garnkami ) i dziecko ktore jest niewinne .... Kochanki nie mysla o " nas " , one nic nie chca oprocz seksu, i ta odpowiedz ma nas zadowolic, ale ponawiam pytanie - dlaczego z zonatym ? Co to za zabawa - zabawiac sie czyims kosztem ? Tu na kafe ciezko jest spotkac kogos kto pisze " z serca " , zaraz jest osmieszany, wyzywany od najgorszych. Wic czekam jaki grom z nieba znow na mnie zrzucicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy akt
Lidko to Ty zaczelas wyzywac moim zdaniem wlasnie kochanka ktora chce tylko sexu jest zalosna :O to dopiero chamstwo w stosunku do zony i dzieci :O ja kocham swojego i nie posunelam bym sie do tego,zeby byc kochanka tylko dla sexu, bo jest to obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
A o co biega tobie ? Ja ci juz wyjasnilam moje pole widzenia, zreszta moje emocje co do poniektorych tu i ich wpisow mowia juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1254568
a czy akt - ale spojrz z kim dokladnie " sie sprzeczam ". Ja nie wyzywam - jezeli nie wyzywa sie mnie. Kochanka bawiaca sie kosztem rodziny dla mnie to k ...a, to fakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×