Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

I co mi przyszło na stare lata?Nawet pozrzędzić sobie odpowiednio nie moge,znów czarujące się lenią tutaj.Aby dobrze że w realu mają zajecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie możesz tematu znaleść to wpisujesz nick swójkafeteria.pl i się wyświetli gdzie bywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet linki mi nie wchodza czy to z utworami czy te z wypowiedziami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uruchomiłem dawno zapomniany temat na uczuciowym co założyły fanki:DTam to jest 50% przeciw i 50 % za mna:D Boki zrywałem ongiś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie będe zrzędził A słowo sam ma dwoje znaczeń.Gwarowo znaczy tutaj czyli dablju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale dialog Ducha z się :D Paskudna pogoda ,zimno,leje,wieje,I do doopy. Nic mi się nie chce :( siedze cały dzien w domu i sie nudze.Kurna chyba pierwszy raz od niepamietnych czasow sie nudze . Anus na pewno pojde do lekara z młodą.kaze zeby nam dała na USG. Tez mnie to martwi .Ale to takie bóle czasowe.czasem ją boli czasem nie.Mysle ze to rozwojowe ale jednak sprawdze. No i inne rosnace czesci ciała tez ją pobolewają wiec tak mi sie własnie wydaje ze to rozwojowe. Spagetti robie dzis na obiad.I chyba sie poniej walne na wyro i poleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duch dałeś czadu.....:) Ponieważ nie piszesz w jednym poscie tylko ładujesz 2 strony to ja juz nawet nie wiem co napisałeś i nie mogę odpowiedzieć na Twoje zrzędzenie :P Jedno mi tylko utkwilo, że u Ciebie zimno w domu tak jak u mnie Zegar- ja nie umiem się nudzić nijak :D Dzisiaj obiad z zamrażarki a ja ładuję na telefonie gierkę :D Tak mam że muszę zdobyć wszystkie poziomy a potem już nigdy w to nie gram :) Mnie ogólnie wciągaja takie dziecinne zabawy...gierki itp...no ale ja to jestem dziwaczny gatunek i tyle........... Aaaaaa duc********estem zołzą tzn jestem mściwa i jak kuba bogu tak bóg kubie........jak mąż zrzędzi to ja daję mu popalić pięciokrotnie bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokowały mnie modki
ja piertole i to za co? Za żywota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko.. To ten topik żyje :) Kiedyś wieki temu tu pisałam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla Kiedyś byłam inna i wszystkich sprzed około trzech lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Duch sie kłania w nowym przebraniu bo tamten mam zablokowany:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis cudnych Pań Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak ze trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi: - Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Cśśś, spiertalaj, bo mi sępy płoszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis cudnych Pań--nie wykasowałem tamtego nicka lecz był mój :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:( Jak wy tak będziecie zrzędzić to ni chu chu z tego bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.08.12 [zgłoś do usunięcia] proxxxy proxxxy Kochany duszeńku, gdzie się szlajasz? beksa.gif Duch cafe jest: inteligentny, zabawny mądry, uczciwy z poczuciem humoru, szczery pewny siebie, potrafiący kochać ciepły, wierny kobiecie i swoim zasadom troskliwy, temperamentny opiekuńczydobry człowiek potrafiący postawić na swoim---------O JA PIERTOLE ale panegerik wstawiiła moja fanka:D Gdzie bywa?Już sie w/k/u/r/w/i/a/m bo nie wiem?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę obiad szykować, jak was nie ma diablice rogate :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie diablice tylko aniołki z rogami??Szlag mnie trafia jak mam gęgać sam do siebie.Idę obiad szykować a za karę dostaniecie tylko resztki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam was łapać a wy po kątach się szlajacie :P:D Resztki będą w postaci lampki kadarki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Inna👄...jak mija Ci niedziela?...u mnie juz wszystkie dziatki sie rozjechaly:(:(, bo jutro kazdy do pracy...siedze, odpoczywam i juz obmyslam wiosenne zajecia w moim ogrodeczku:):)...juz nie moge sie doczekac wiosny....tylko niestety bede musiala uwazac zeby nie przecholowac, bo ja jak sie zapedze, to zapominam o tym:p:p...a potem to odchorowuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo duchu:)....zaszalales na tym topiku:p....ale nas tak trudno zlapac, ze czasem przyjdzie Ci samemu pozrzedzic:p;)....za diablicami/aniolkami rogatymi:p/ nielatwo trafic hihi....a czasem mozesz trafic na manowce:p;):D...na obiadek nie zdazylysmy:p...kolacji nie czekamy:D...to moze zajrzymy na sniadanie:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic a nic ne kumam z tego duchowego pisania,czy to Duch czy NIE czy kto? i jakos tak pisane językiem nie moim. Ja dzis byłam u mojej kochanej tesciowej z dzieciami.Obiadek pyszny wszamałam,mowiłam sie jaki torcik tesciowa upiecze na urodzinki i nabrałam nabierki ;) Kolejny tydzien bez meza ;) Ciepełko dzis było,całe 6 st.W słonku chwilke posiedziałam i tak własnie tez myslałam jak Ty Anna co ja bede juz sadzic w ogródku? Na razie sobie do inspektu wysieje kwiatki roznorakie,sałaty tez roznorakie bo lubie.Pietruszke szczypior i szpinak mam juz w ziemi z zeszłego roku.Jak tylko ziemia puści wilgoc wszystko mi urosnie.:) i chyba bede musiała conieco powiekszyc moją działeczke bo marzy mi sie posadzic papryczkę i brukselkę. A poza tym to mi zimno :( w domu mam 22st a mi jest zimno Ponoc ma jeszcze zima wrocic.Oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie, wieczorniei troche sentymentalnie:)....tak mnie dzisiaj troche wzielo na wspominki poznym popoludniem...ech....az sie wierzyc nie chce jak ten czas ucieka:(... Zegarku👄...z racji swej nazwy powinnas cos wiedziec na temat uplywajacego czasu:p:P:D:D. Widze ze masz dobre relacje z tesciowa;)...a to rzadkosc:p:D. Jesli chodzi o dzisiejszy dzien...cudownie przedwiosennie:p....az sie chcialo z domu wyjsc:)...oczekuje nastepnych takich dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życze pogodnego dnia🌻 Przeciez wyjaśniałem ,ze zablokowano mi ksywke ducha cafe.Z jakiego powodu??A skad mam o tym wiedzieć.Kiedyś za jakiekolwiek przewinienia na redakcji Pani Cenzor objasniała i wyznaczała odpowiednią kare.W dodatku na mailu pisano.Teraz jest wolnoamerykanka i tak do przykładu wyrywkowo karają aby się nie popsul żaden.Tak na to wychodzi.Bo jak inaczej mozna tłumaczyć bezpodstawne blokowanie nicka.:) Mozliwe że archaiczny jezyk mam i dlatego nie rozumiesz.Spoko.Przyzwyczaisz się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.02.14 [zgłoś do usunięcia] N_I_E Na jakiej podstawie blokujecie moje nicki??Jak wam ktoś wchodzi i reguluje za was nie macie informatyków aby temu zaradzić??Syfiarstwo się dokładne zrobiło.Bezpodstawnie blokujecie. NA REDAKCJI NAPISAŁEM LECZ TO NIC NA RAZIE NIE ODNOSI SKUTKU :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×