Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

AAANa jesteś niespotykana spokojna??Tiaaaaaaaa już Cię widzę w akcji z nudellkulą w ręku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek nie wiem kiedy wirtualnie będę obecna :) ale kończą się ferie i wracam do tradycyjnego porannego siedzenia na kompie od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna--normalka u kazdej kobiety:D Toż tylko wiać przed piekielnym Huraganem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam:D...bo mnie moja polowka po chalupie szuka:p:D....na cholere mi tyle pokoi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duc******a jestem bardzo spokojna:p...po prostu mam wielka sile....przekonywania:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu to było ,żona złapała mnie na rozmowie z srajdusiem 30 letnim.Była na moim temacie i tylko sobie dokazywaliśmy i opowiadali co na cafe się dzieje,jakie zgrywy.Mieszka w Anglii i była po studiach w Polsce.Umówiłem sie tak z nią ze partner jej ma być obecny przy rozmowie naszej .I to mnie uratowało jak żona tę sliczna kobietę zobaczyła na skajpie.Takiego trzesienia nie przezyłem przez 35 lat:DByła bardzo wygadana i przez 3 dni się nie oddzywała.Jak ją sprowokowałem klękajcie narody:DHuragan to pikuś jest do porównania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo milusia i spokojna, ale zbieram długo w sobie wszystko co usłyszę...trzymam trzymam aż pękam i to co inni zapomnieli ja ich dokładnie wygarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Inus...moj bez buziaka i przytulasa nie zasnie:D...baw sie dobrze jutro Duchu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś sobie zasłużył :P U mnie to huragan, trzęsienie ziemi, tsunami i co tam jeszcze chcesz razem wzięte, krzyki i płacz...:D ale potem taka ulga że hej :D a nie odzywałam się kiedyś 2 lub 3 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna--tyle czasu:O:(To miałaś nerwy niesamowite i tylko niepotrzebny stress.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze byliśmy zgodnym małżeństwem poniewaz była niesamowicie uparta tak jak ja.Więc każdorazowo ktoś musiał ustąpić i dojść do konsensusu.Inaczej bysmy się pozabijali w słowach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pa pa do nastepnego razu:D Na mnie nie patrzcie chodze spać po 01.00 i wstaję o 06.00.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zycze miłego dnia.Oby było zrzędzen jak najmniej chociaż przeczyło by to z duchem tematu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jjjjjjaaaaaaaaaa pierniczę hahahahahahaha o żonie i mężu.Uśmiałem sie jak diabli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tu wszyscy memu sercu bliscy Przyjaciele w drodze zycia napotkani . Czasem znani a czasem nie znani . Ale zawsze oczekiwani i kochani . Jaki piekny wierszyk o przyjaciołach oczywiście anuliczarnuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz o życiu! . życie jest intrygujące, życie jest też niewiadomą, jest loterią złą i dobrą, jest zagadką i odkryciem, jest szczęściem i przekleństwem, daje miłość by, ją zabrać, daje szczęście, by zapłakać, niesie gorycz i rozłąkę, niesie wiarę i nadzieję, jest wszystkim i niczym. - oto życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźnią to nazywam, Bo przed Tobą nic nie ukrywam. Podstawą jest szczerość wzajemna, Choć czasem trochę odmienna. Zawsze się rozumiemy, I nic od siebie nie oczekujemy. Może za wyjątkiem wzajemnego wspierania, A także ciągłego pomagania. Przez życie razem brniemy, I zaufanie coraz większe budujemy. Ze wszystkich problemów Ci się zwierzam, Cząstkę siebie Tobie powierzam. Za to, że jesteś Ci dziękuje, W zamian swe serce Ci ofiaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się pokazuje spam i więcej nie można wklejać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest etap drugi po fortpoczcie zaczynają sie epitety.Dalej bobasku bo coś króciutko zagęgusiałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry:P:D Pomyłkowy wpis.Nie tutaj miało być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus niestety nadal dwójka chora.Mały dzis w domu został bo kaszle jak diabl,amłoda poszła do szkoły ale tez kaszlak z niej. Dzis wraca moj maz tak ze zaczyna mi sie proza zycia. Pogoda dalej do bani,wiec złopie kawe jedna za drugą. Widze ze rozwineliscie temat charakterow. Ja jestem wybuchowa i apodyktyczna i to ja rzadze w domu :D Co na sercu to na jezyku u mnie.I wcale zle sie z tym wszystkim nie czuje.Nie mam zadnych nerwic depresji itp. a jak sie wkurze klne jak szewc :D No ale za to jestem szczera do bolu i nie chowam długo zadnych uraz.Pokrzycze,powrzeszcze i mi przechodzi i moge dalej zyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zegar Toż mężuś za życia powinien iść do nieba przy takiej(bez urazy) Ksantypie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×