Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Witam damy i nie damy:P całując raczki😘))Miłego dnia. Niestety wczoraj "ULUBIONY SPAM":P się włączył i byłem poza zasiegiem forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i wybywam w plener.Po południu szefostwo będzie mnie chronić przed cafe spamem , wiec mówię do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawiają sie na 14.00 a wychodzi że na 16.30 trzeba będzie iść.Jak mnie to wkurza takie przekładanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się krótko powtórzę...cieszę się Anuś z Tobą z Twojego zdrówka :D Walentynki do bani- mąż i ja 3 dzień milczymy....Szkoda, że chociaż nie był na tyle miły by dać córce jakiś drobiazg...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Musze pozrzedzic bo diabli mnie biora.Na GG odezwała się do mnie kobieta,która nie znam.Poprosiła o nr telefonu.Bez wachania dałem ,poniewaz mam dwie komórki jedna tylko na odbieranie wiadomości i druga do szerszych celów..Kobieta wysyła na MMS fotkę swoją i mówi czy przypominam sobie ją.Zbaranialem.Pierwszy raz na oczy ją widzę.Pytam skąd ma moj nr GG.Nie odpowiada.Sugeruje spotkanie.Więc zaczynam konwersować a kobieta za chwile milknie,tłumaczac,ze ma gruchota a nie komp.Proponuję spotkanie.Odmawia mówiąc ze z nieznajomymi nie wchodzi w realacje.Oki mówię to pytam ją czy te dzieci co ma, bocian przyniósł jak nie wchodzi w relacje z nieznajomymi.:D.Nie reaguje.Dziś patrze w komórke ,gdyż poszedłem na urodziny. dzwoniła kilkakrotnie jak nie było mnie w domu wczoraj.(W miejscu jak jestem komórki nie zabieram ze sobą).Dodatkowo przysłała sms-a z zapytaniem kiedy moze dzwonić.Ożesz do jasnego gwinta co to za kobieta?O co jej chodzi?Nie wie jak wyglądam,ile mam lat,gdzie mieszkam i domaga sie rozmowy.Ona ma z wyglądu około 55-58.Nie mam zamiaru dzwonić dziś.jak ma ochotę niech dzwoni do mnie.Zastanawiam sie kto jej dał mój nr GG.Na cafe nigdy nie podawałem tego nr a tylko w mailu z kobietami co mam dobre relacje i mieszkają w połnocnej części i kraju i są bardzo młodziutkie w wieku moich dzieci.Wiec zdecydowanie odpada.Z tymi kobietami w realu co kiedyś znałem nie pisałem na GG tylko od razu na mail a póżniej skajp.Po bliższym dogadaniu się spotkanie sie i zabawa na imprezie dla singli.Jak sie układalo miedzy nami dalsza znajomość była.Do kaduka o co chodzi?Jak myślicie czarujace??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jakis ty durny pieprzony mitoman-grafoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna--tak faceci nie którzy mają,ze są uparci.Musisz dążyć do rozmowy inaczej zaczyna się równia pochyła.Znałem takie małżeństwa co przed 50-tka rozpadały się,poniewaz byli oboje zacięci i trwało to latami jak pękło między nimi i było niedwracalne.Już zaczynaj ratować swoje małżeństwo,mężulek nie odpuści.Obwinia Cię zapewnie i jest przekonany o swojej racji.Czy ją ma czy nie,nie jest to istotne.Już sama postawa do córki dowodzi ,ze chce sie odegrać na Ciebie.Musisz przerwać ten krąg nawet awantura, inaczej nie wyzwolisz inicjatywy z jego strony.Pamietaj jest w wieku małpiego rozumu.(40--45 lat)Wystarczy skok w bok jego i już będzie usprawiedliwiony.Tak bedzie sobie tlumaczyl..Każdy facet to przechodzi.Tylko w moim wypadku żona nigdy nie dawała mi powodu do zazdrości wiec odrzucałem takie myśli.Ciche dni nie odbywały sie ,ponieważ byłem uparty jak Twój mąż a mądra zona zawsze rozbijała tę sytuacje.Chociażbym chciał sie nie oddzywać zawsze mnie sprowokowała do odezwania sie .Kobiety mają sexapeel i wiedzą jak go uruchomić.Spokojnymi gestami ,rozmową nawet jak sie nie oddzywałem i wszystko łagodziła.Pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasiątko nawet odwiedziło nas.Jak miło:D:P:DMoze za rączke wezmę i pójdziemy na plac zabaw?Pobawisz sie w piaskownicy,pozjeżdzasz, pohuśtasz na huśtawce i przejdzie ci handra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala noc siedzi dziad z olowkiem w reku wymysla rozne historyjki, notuje, sciera gumeczka, naciaga poprawki, czyta, ubarwia :D i chla na umor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz i ten topik dziewczynom rozwali)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swoim Ojcu tak pomidorku nie wypada mówić ,chociażby był najgorszy.Zachowaj do siebie ,gdyż tylko świadczy o tobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, twoje dzieci maja sie kogo wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasku najlepiej zrobisz jak pójdziesz sie uduchowic do kościóka,nie uwazasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, ten nik rowniez do ciebie pasuje na ile czasu wystarcza tobie opakowanie pampersow?:) (pyt.retoryczne,gdybys nie zrozumial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ich bardzo sporo,jeśli chcesz mogę sie podzielić z tobą.Wiem że nie masz kasy i biedujesz na cafe .Nie musisz wyłudzać tylko podaj adres i prześle tobie używane.Nie bede musiał wyrzucać je tylko hurowo prześlę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz, ugotuj z nich zupe ,ktora tak uwielbiasz zal odbierac ci z geby regionalnego "przysmaku":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duch, prosimy na razie grzecznie, opusc ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie to możesz być wypiertolona w w kakauko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelność twoja zidiociała dziewczyno już przekracza granice dobrego smaku.Wypaluj sobie ten debilny łeb nie mam zamiaru sie z tobą użerać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdza sie iz jestes stary niey****y pedau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadku,zaloz grubsze bryle i wypad siebie poszukac moze zauwazysz na ktorym z dzialow znowu siebie krazacego, bezdomnego dziadyge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz kochamy Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ciulas sam sobie slodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość--mów mi wuju tylko się nie pomyl:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny zgniły pomidor z zazdrości aż zzieleniał:DJest tych koniotrzepów na cafe cała plaga,nie mogą sobie uzmysłowić jak to jest.Mam fanki a oni nawet w realu nie mogą poznać czarujace hoże dziewuszki..Sa zwykłymi niedorajdami i fajfusami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanki buhahahaha spojrz w lustro :D:D:D:D tak samo musza te twoje wydumane fanki wygladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu trafiony i zatopiony.:DZabolało i to bardzo mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz sobie popłakusiać do kącika z BEZSILNOŚCI SWOJEJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×