Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

heheh nie ma znaczenia wogóle :) łazskocze powiadasz....oj ja już bym Cie połaskotał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd napalony jestes jak pies. ale podziwiam ze tak w ciemno mnie lizesz.partner dlugo walczyl z soba,zanim sie odwazyl.pojecie estetyki jest wzgledne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto powiedział o lizaniu :) połaskotać można np palcem, wibratorem, czy nawet kijem :D:D hhe a z tym napaleniem jak pies to grubo przesadziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykanko na internecie? :) to jak w monitor? czy w napęd DVD :D: hehe chyba bym się nie zmieścił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddita to co z tym skypem i ustami ?:) bo mi sie troche nudzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooddd1
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
Hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
hej:) pewnie się spóźniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
masz ochotę? ja mam;) nakręcona jestem i z ogromna ochota bym się zabawiła...ale wiesz tak ostro,bez zbędnych czułości i tej całej otoczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
Dokładnie tak jak piszesz.Ostro od tyłu zajdź mnie i zróbmy to na ostro....Jestem w domu....dla Ciebie mogę być w kuchni np:P Powinnam zająć sie przygotowaniem kolacji.....mmmmm zupełnie co innego mi głowę zaprząta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
jestem w kuchni,stoję przy blacie....mam na sobie krótka spódniczkę,pod nią stringi i bluzeczkę zapinaną na guziczki....jest dzisiaj chłodno,więc mam na sobie delikatnie cieniutkie pończochy i szpilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodze do ciebie od tylu chwytam cie za posladki i caluje za uszkiem, masuje posladki caluje szyje ocieram sie peniskiem o tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masuje twoj brzuszek i schodze nizej moje rece bladza po twoim ciele a poj jezyczek caluje posladeczki kochanie wypnij sie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ona....
Niezle,czuje,że już jestem nieźle napalona...Obejmij mnie tak mocno,żebym poczuła twojego kutasa na moich pośladkach....twardego,gotowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluje te piekne posladki powoli rozpinam guziczki sciagam powoli majtki i znow sie wypinasz caluje i lize pupcie posladki i roweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaje sciagam spodnie i bokseki przytulam sie do ciebie caluje twoje uszka szyje i przytulam sie do ciebie abys mogla go poczuc takiego twardego i gotowego mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje ci klapsa i zaczynam znow calowac i lizac tyleczek mmmmm poj lapuszek masuje napalona i mokra cipke mmmmmm deliaktnie jezyczkiem dotykma tej cipki i spijam soczki z nije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanuzamjezyczek na chwile w cipce by po chwili wejsc w nia podnosze sie wypinaj sie mocniej masuje posladki i wchodze w ciebie zdecydowanym ruchem lecz deliaktnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×