Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

jednakże każdy z nas ma swoje preferencje dotyczące ideału i nie każdy "model" będzie podniecał jednakowo mocno każdego z nas;)...albo wcale, a może się mylę? co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notangel...co Ciebie wprowadziło w ten piękny nastój? opowiedz, a może jeszcze bardziej będzie .....mokro?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... preferencje preferencjami, i skala podniecenia pewnie rożna ale sama myśl i świadomość że ktoś tam gdzieś będąc online robi to samo na pewno "rusza" człowieka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
Ster zgadzam sie z tobą w 100%......miło sie z wami gada ale musze popracować.....wpadnę tu jeszcze moze za godz.,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
ja tez bede pozniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że dziś wszyscy się wzięli ostro do pracy.... nawet nasza pracownica biurowa Echhh.. i jej trzech dzielnych kolegów z brzydkim szefem włącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
:) Przywitam się tylko i podpiszę listę obecności.I chociaż bardzo chciałabym raczki zająć czymś innym,to muszę oddać się pracy:( Powrócę tutaj później:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żonaty 58
... jak to jest ? Czekasz na @ a na mojego nie odpisujesz? hihihihi Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
witam napalencow,ktorym po weekendzie malo!!!!!!!!!!!!!!!! jacy slowni panowie...no no.:) i ja bede za chwil pare,bo nie utrzymam moich drzacych delikatnych dloni z dala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu.... wątpiłaś w męską słowność? jak możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi mili , godzinka minęła ! teraz wasze myśli , ręce i nie tylko należą do mnie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
Witam wszystkich, po weekendowej przerwie. Ja póki co tylko się przywitam i dalej wracam do pracy - uroki poniedziałku. W wolnej chwili na pewno tu wrócę, bo widzę, że już sporo się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster to ja czekam na rozgrzewke.myslalam o twoim weekendzie z zazdroscia-opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sorry zajęty chwile byłem ... nie wiem kto się dopomina o odpowiedź, nie zdarzyło mi się bym nie odpowiedział, póki co niczego na mailu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz miałem zaplanowany wyjazd pod miasto, miejsce urocze , wyczesany apartament no i pogoda piękna...:) zamówiłem żaglóweczkę i po rozpakowaniu się w hotelu od razu wypłynęliśmy w rejs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster,bo ja niecierpliwa jestem.wstepu wystarczy. przejdz do konkretow,ktore wynikaja z racji obecnosci na tym forum.niech wiem co stracilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++40++
ciekawy wątek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wypłynięciu z kei ciężko mi było utrzymać ster:) bo moja Pani od razu postanowiła wykorzystać to, że mam zajęte ręce sznurkami i kierowaniem łódki:) już po chwili pieściła mnie ustami tak że o mało co nie wylądowalibyśmy na brzegu:) już miałem ochotę płynąć i płynąć ...ale zarezerwowany stolik w restauracji i wyobrażenie pięknego stroju wieczorowego , jakże innego niż ten sportowo - żaglowy , powstrzymało moje pragnienia i wyzwania Lwa Morskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
juz lubie twoja kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niecierpliwa !! klęcząc przede mną wzięła Go do ust , mocno obejmując wargami, a dłonią ściskając jądra, potem zaczęła poruszać głową a druga dłoń powędrowała pomiędzy pośladki. Nagle poczułem jak Jej palec wbija się w mojego anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zagłębiał się we jego wnętrzu, by po chwili rytmicznie zaczął się poruszać. Ta podnieta zadziałała na tyle mocno by po chwili zakończyć się mocnym i obfitym wytryskiem w ustach mojej Pani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem płynęliśmy dalej:) wiatr był na tyle duży że nie pozwalał mi na pozostawienie łodzi i steru a Pani znów postanowiła to wykorzystać....przyniosła swój kuferek i wyjęła z niego swoje zabaweczki. Wiedząc że nie będę się mógł poruszyć rozebrała się i położyła w wejściu do kajuty. zaczęła się pieścić wibratorem a w anusa wkładać po kolei złączony łańcuszek kuleczek...na sutki zapięła sobie klamerki....myślałem że się wścieknę:) i znów poczułem podniecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
mnie za to płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
jedyne prawidłowe oddanie się przez kobiety oddać się pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
trochę to zabrzmiało jak homoseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
moja szefowa jest oddana pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
codziennie się oddaje ma duże libido!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×