Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość echhhh...
wtf chyba podniecenie Ci oczy przeslania :) pracuje na zachodzie Polski a nie na zachod od Polski :) hehe nie no tak zupelnie bez bielizny - bo stanik przewaznie nosze :) a co do okreslenia - to mi to obojetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
WilkSyty... mam taki wynalazek jak dodatkowe buty na zmiane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh - taka krotka analiza. W Polskich zimowych warunkach nie wytrzymałabys chodzić w spodnicy bez bielizny. Ostatnie dwie zimy byly w pewnych momentach tragiczne. Poza tym nie masz polskiej czcionki. Cos tu sciemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty czesto usypiasz rozum? opowiesz o swoich demonach? tylko prosze nie pisz,ze w zimie biegasz do pracy wylacznie w obuwiu sportowym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
buty na zmianę rozumiem, ale brak majtek i mini... No mniejsza o większość, fantazjujmy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
wtf Ty tez nie uzywasz polskich znakow... a co mam Ci napisac - po prostu nie używam! ąść..hehe jezu... no jak juz jest tragicznie zimno to jade na wakacje albo tam gdzie cieplo albo w gory... poza tym czasem zdarza sie ze mam spodnie - ale wtedy tylko gdy juz nie bylabym w stanie przejsc tych 10 m do auta i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
mialo byc ,,o potworach,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
A ile masz lat echhh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba tylko kiedy śpię stad od czasu do czasu koszmary :) świadomie unikam budzenia potworów a zimą nie biegam w obuwiu sportowym a ciepłych butach ecco, za to w pracy mam ten sam wynalazek co echhh ...znaczy wygodne buty na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
a ja posiedziałbym na Twoim fotelu, na którym zwykle siedzisz bez bielizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
dlatego tez zupelnie inaczej zinterpretowalam tekst z twojej stopki.osobiscie lubie demony,ktore nieraz mieszaja mi pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
kobiet sie o wiek zdaje sie nie pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
echh, nie pytam o wiek, tylko o lata ;) A do której tak w ogóle dziś pracujecie drodzy forumowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu masz rację ... ja raczej o głupocie ludzkiej która wydobywa z ludzi potwory ... Ty raczej czymś zupełnie innym :) i zapewne przyjemniejszym, chyba zbytnio poukładany jestem jak na luzowanie takim demonom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
smieszni jestescie,ale i za dobry humor dziekuje. mialam nadzieje,na opis jakichs fantazji,ale tu wszystko zawsze kreci sie wokol jednego-miec szczescie i zdobyc prywatne namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu - tak, bo wtedy można sobie pofantazjować a tutaj człowiek sie napisze a i tak nic z tego, ktośpoczyta, ktoś wyśmieje a dla autora figa z makkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja właśnie się zbieram do domu, ... panowie koniec meczenia swoich końcówek i do domciu grzecznie marsz :) dobrego weekendu wszystkim życzę i do sklikania w nowym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu smieszni jestescie,ale i za dobry humor dziekuje. mialam nadzieje,na opis jakichs fantazji,ale tu wszystko zawsze kreci sie wokol jednego-miec szczescie i zdobyc prywatne namiary dlatego trochę się wyłączyłem z tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty.fakt.pierwsze mysli kudlate,dopiero potem szybka analiza (dla zachowania pozorowanej przyzwoitosci) wyluzuj.warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no niby... ale ja o nie nie walczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
a ktoś tu pytał o namiary? Skad taki wniosek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja właśnie się zbieram do domu, ... panowie koniec meczenia swoich końcówek i do domciu grzecznie marsz :) dobrego weekendu wszystkim życzę i do sklikania w nowym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
zonaty ... ech... dobrze masz... ja jeszcze godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sg - odpowiedziałem Ci na Twój początek historii, ale po mnie już nie kontynuowałaś. Szkoda. echhhh...- mineło kolejne 1,5h. Czy paluszek znów pachnie feromonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
Cze zonaty, Tobie równiez miłego weekendu i dzięki za wspólną dysputę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×