Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
pasadena,no nie zalamuj.mnie po glowie juz od dawna chodzi przygoda z kobieta.bo jesli trojkat to dwoch panow potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadena:) no wiesz? uwielbiam poczuć zęby na sutkach , karku i oczywiście uszach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sie zgadzam z Tobą,do trójkąta to tylko 2 panów. O kobiecie też myślałam:)Powiedziałam kiedys mężowi,ze z kobietą to bym chciała spróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster,wiesz..jezyk tez mam jakis zimny.moge sutki liznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
moj wie,ze mi sie marzy.on sobie dopowiedzial ciag dalszy tej mojej fantazji.patrzylby na nas gdzies z fotela w rogu pokoju.onanizowalby sie przy tym i ma nadzieje,ze wyczulby dobry moment,by sie dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster - no wiem,wiem:) Lubię zarty:) Chetnie bede zaglądała jak wam to lizanie,gryzienie i głaskanie idzie.Ale teraz muszę coś popracowac,bo za chwilę kończe pracę i jestem daleko w tyle:( ale za to tak napalona,że nie moge sie doczekac az meża dopadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda będę trochę później bo na 9 mam spotkanie , ale śmignę na motorku szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz też się już zaczynam przebierać w skórki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miło że się przyłączysz:) od patrzenia się zaczyna:) ..a potem to już mały kroczek by się przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę miłego popołudnia :) no i wieczoru i nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster gdybys jezdzil na moim marzeniu to bym tu zeswirowala calkiem. facet w skorkach,wypiety na motorze...juz mi goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
heheheh kto wie,kto wie.moze zdradze ci ta slodka tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cierpliwy...a znamy się 2 dni więc poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra więc ...bo spodnie nie chcą mi się zapiąć :) takie są obcisłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
bede o was myslala.jest cos intrygujacego w takiej intymnej korespondencji pod nieznany adres. :) wariatko,czyli sie z wiekiem pomylilam jednak. do milego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
hej hej a mnie nie doliczylyscie do wyniku? ja juz 3 lub 4 przygody z wlasnymi paluszkami mam za soba (w sumie juz nie pamietam ile) ale wlasnie sie biore za kolejny jak przeczytalam z dzisiejszych zaleglosci o fantazji z mezczyzna pod biureczkiem i jezyczkiem pieszczacym szparke o matko! az mnie roznosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra uciekam.Zabieram robotę papierkowa do domu!! sprawa gustu - pomyliłaś,bo ja krążę bardzo blisko 69 rocznika a mój facet to 70 rocznik a jaki kochany jest!!:)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
hej hej a mnie nie doliczylyscie do wyniku? ja juz 3 lub 4 przygody z wlasnymi paluszkami mam za soba (w sumie juz nie pamietam ile) ale wlasnie sie biore za kolejny jak przeczytalam z dzisiejszych zaleglosci o fantazji z mezczyzna pod biureczkiem i jezyczkiem pieszczacym szparke o matko! az mnie roznosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
tak mnie wzielo ze az wpis zdublowalo... echhhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witam z rana i miłych wrażeń życzę, dzięki za deklarację pracy nad moją wyobraźnią, ale chyba bardziej indywidualny kontakt z większą dozą pożywki dla wyobraźni mnie interesuję, zatem bawcie się dobrze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie byc ugryziona w sutka, mocno do bolu. doprowadza mnie to do szalenstwa. zrobilo mi sie tak milo, czytajac Was. w ustach wyschla mi sluzowka, mokro miedzy nogami i zawroty w glowie :), moja wyobraznia zwariowala, a podniecenie jest nie do opanowania. tylko oczy mnie zdradzaja (jak dobrze, ze mam duzy rozowy przedmiot w szufladzie, ktory zaraz wsune pod spodniczke, miedzy rozchylone uda i doprowadze sie do szalenstwa)...................................... ............................................................................. ............................................................................ musze ochlonac po tym co sie stalo, zabraklo tylko gryzacego. przewidzialam to ( ubralam dzisiaj ponczochy) z latwoscia moglam dostac sie do mokrej, delikatnej i chetnej na wszystkie pieszczoty swiata cipeczk. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zonaty, mam jeszcze pare minut to moze rozbudzimy nasza wyobraznie razem. czekam na propozycje. w poprzednim wpisie zjadlam i, ale to przez to podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalu moja wyobrazia uspokaja sie, ale cialo drzy i chyba musze zmienic bielizne bo zmoczyla sie zbyt mocno. jak to milo, ze znalazlam ten topik, chociaz pracujemy w innych godzinach to i tak mamy szanse pobyc razem chociaz przez chwile. koncze za 10 minut, ale dobre i to. uciekam . 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwiatka z rana ... miło, tak wcześnie a Ty już po , gratuluję i zazdroszczę :) a co do rozbudzania to już wspominałem ....straszny wzokowiec jestem i pasjami lobię widzieć z kim rozmawiam, ...takie jakieś zboczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×