Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
echhhh...:) Cześć:) tak zajmujesz się swoimi kolegami z pracy z ze mało tu piszesz:) fantazje wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
ona... spróbuję tak zasnąć. Tylko czemu mam czekać do wieczora... czytane materiały nie pozwoliły mi usiedzieć... kolega na szczeście wyszedł, więc udało mi się trochę pobawić ... efekt jest taki, że majtki są całe mokre... oj dawno tak nie ekslodowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
sprawa... co było w mmsku? nie napisałaś też nic więcej o babich dołach... dlaczego to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzimy do domu. Ledwo zamykam drzwi, a ty obejmujesz mnie i mocno przypierasz do ściany. Przyciskasz swoje usta do moich i mocno całujesz. Twój język wnika we mnie głęboko. Moje ręce prześlizgują się od twoich pleców i lądują w miękkich włosach. Trzymasz mnie mocno, podpieram się i obejmuję cię nogami, przylegając do ciebie całkowicie. Twoje usta schodzą niżej. Całujesz namiętnie szyję, a ja w rozkoszy odchylam głowę do tyłu i zaciskam ręce na twoich włosach. Przesuwasz się w dół, całujesz dekolt, czując wybrzuszenie moich piersi. Prowadzisz mnie do pokoju, ale nie ma czasu na dojście do łóżka. Kładziesz mnie na ziemi, ściągasz bluzkę i stanik. Całujesz moje piersi. Pieścisz ustami moje sutki, a te sztywnieją pod wpływem twojego ciepłego dotyku, gładzisz piersi, przesuwasz się niżej. Całujesz brzuch i dochodzisz, aż do linii spodni, skąd już tak blisko do najbardziej wrażliwej części ciała. Potem ja przejmuję ofensywę. Przekręcamy się, jestem na tobie. Rozpinam guziki twojej koszuli i zdzieram ją z ciebie, nie mogąc się doczekać twojego ciała. Całuję twoje usta, szyję, tors, ocieram spore już wybrzuszenie w twoich spodniach. Zaciskasz swój uścisk na moich biodrach. Chcesz mnie posmakować. Rozpinasz i usuwasz ze mnie spodnie. Potem ściągasz ze mnie koronkowe, fioletowe majteczki. Podnieca cię, jak bardzo są wilgotne. Przykładasz usta do wewnętrznej strony mojego uda. Wzdycham gorączkowo, nie mogąc doczekać się twojego dotyku. Ocierasz palcem moje wargi sromowe, czując wilgoć, jakiej nigdy nie czułeś, okrążasz kciukiem moją łechtaczkę. Jęczę gorączkowo i przemierzam twoje ciało moimi dłońmi. Przykładasz usta do mojego wejścia. Całujesz. Z początku delikatnie, potem bardziej zachłannie. Wsuwasz język do mojego ciała i ocierasz nim o moje nabrzmiałe wnętrze. Zwijam się z rozkoszy. Jesteś taki ciepły, przyjemny. Spijasz ze mnie oznakę mojego pożądania. Drugą ręką powracasz do piersi i masujesz mocno. Zaczynam krzyczeć twoje imię. Jestem tak blisko. W końcu zalewa mnie fala wszechogarniającego orgazmu, jaki tylko ty potrafisz mi dostarczyć. Leżę na miękkim dywanie, oddech mam krótki, płytki, oczy zamknięte z przyjemności. A ty siedzisz i patrzysz na mnie, wciąż czując ściskające twój język i palce ściany mojej pochwy. Po chwili odwracam rolę. Wdrapuję się na ciebie ściągam ci spodnie i bokserki. Ujmuję twojego penisa w dłoń. Gładzę go delikatnie jedną dłonią. Twoja głowa odchyla się do tyłu. Nachylam się i muskam czubek językiem. Wydajesz z siebie jęk. Pragniesz więcej. Chcąc zaspokoić twoje pragnienia, całuję go i wkładam do ust. Początkowo tylko koniuszek, a potem wsuwam go głębiej w swoje usta. Liże cię. Czujesz wszechogarniające cię ciepło. Ale ty nie chcesz szczytować w moich ustach, chcesz zapewnić mi jeszcze jedno spełnienie. Przygniatasz mnie swoim ciałem do ziemi i wchodzisz we mnie nagle, gwałtownie. Czuję ból i rozkosz. Moje ręce krążą gorączkowo po twoich plecach. Całujesz mnie mocno, pieścisz moje piersi. Patrzysz na dół. Podnieca cię widok twojego penisa w mojej pochwie. Zaczynasz wchodzić we mnie coraz mocniej i szybciej. Jedną ręką naciskasz na moją łechtaczkę, dając mi nieograniczone pokłady nieziemskiej wręcz przyjemności. Jęczę, mruczę, wykrzykuję twoje imię. Jesteś taki niesamowicie twardy, wypełniasz mnie całkowicie, zapewniasz tarcie. Czuję przyjemność, gdy czuję cię w sobie. Ocieram się piersiami o twoją klatę, za każdym razem i gdy wchodzisz we mnie coraz głębiej. Zaczynasz czuć, jak twoją twardość opływa słodki płyn, który tak lubisz kosztować. Przybliża cię to tylko do orgazmu. Moje ściany zaciskają się kurczowo na twoim członku. Moc orgazmu rozprzestrzenia się po całym moim organizmie. Dochodzisz zaraz po mnie, słysząc, jak krzyczę głośno twoje imię, jeszcze bardziej gorączkowo ocierając się o twoje napalone ciało. Opadasz na moją pierś, słyszysz, jak mocno bije dla ciebie moje serce. I znowu wplatam ci ręce w kasztanowe włosy. Ciągle czuję, że jestem wilgotna. Mówię ci jak cudownie było, a ty bierzesz mnie na ręce i zanosisz pod prysznic, aby w innym otoczeniu znowu złączyć się ze mną w jedno ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jureczku GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL !brawo!no nareszcie konkretny mezczyzna dzisiaj! a z czym moze mi sie tak goraco kojarzyc pobyt na babich dolach? no jak myslisz? :P mms polecial centralnie z mokra cipka i trafil:D bo juz wzdychal w sluchawke pare razy..... to ja tez sie obnazam publicznie z moim dzisiejszym orgazmem na masazu u johna:) 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fantazje? to sie dzieje - tu i teraz - rozumiesz?! nawet nie wiecie jaka mam ochote by ja pocalowal oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
sprawa... chętnie zobaczyłbym i mmska i Ciebie w akcji w babich dołach... Może móglbym się na coś przydać... echhh... daj to pocałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
echhh... chciałbym być na miejscu tego infromatyka... nie pozwoliłbym, byś musiała sama pracować na swoje szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie ta totalna podświadomość:) ... i czekanie a nóż się coś wydarzy choć to niemożliwe :) teraz nawet podświadomość to chyba zaakceptowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
jasne , jasne:) fajnie by było ;)zachęć go możne pocałuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
sprawa... gol... ja tylko żałuję, że moja energia nie została przekazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek bywam tam choc bardzo rzadko.kto wie,moze w lecie spotkamy sie na dzikiej plazy,tuz po zachodzie slonca...ognisko,ludzie,z ktorymi moge sie zabawic i wyluzowac do reszty i ty,spacerujacy brzegiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john,ty masz przeciez wyobraznie.cipka jak cipka.wygolona,rozowa,pachnaca i mokra.i wszystko na temat. 58 usmiechnij sie uparciuchu smutasie, ale nie tak :) tylko tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestan! hehe nie bede sie w pracy puszczala gdyby to chociaz nie byl pracownik naszej firmy to spoko :P ale w tym wypadku? nie nie nie nie nie o matulu tak caly czas siedzi dotyka moich nog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
sprawa... latem dopiero co się skończyło... Bywasz tu na koncertach? czy po prostu wakacje? Poznałaś tu kogoś? skąd w ogóle jesteś? mówisz wygolona... super. Cała? Często chodzisz do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
echhh... a może ja przyjadę i zajmę sie Twoim "komputerem"? Ja nie pracuje w Twojej firmie... Skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa - wyobraźnia to nie to samo... na wyobraźnie to ja wpływam pisząc opowiadania, które mają działać na kobiety - ja jestem wzrokowcem - lubię patrzyć a nie sobie wyobrażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zona :D:D:D jak ruda to otworzy to z pewnoscia nie wytrzyma,jak tam echhh jestes? :) ja siedze na chusteczce higienicznej :D john mnie nikt nie dotyka,choc wyobrazam sobie obce meskie dlonie zamiast moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
sprawa... przepraszam za wścibstwo... ale nie ukrywam, że zaintrygowałaś mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×