Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

john zakladam twoj fanclub. ;) mila wizja dla kogos kto ma pojecie o masazu.przymykam oko na pomieszana kolejnosc masowanych czesci ciala.w koncu to nie klasyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm mnie by się dzisiaj przydał masaż :) ..i to niekoniecznie erotyczny, choć byłby miłym urozmaiceniem zwłaszcza gdyby go robiła Sprawa :) apropos ... nie zna ktoś jakiegoś dobrego kręgarza, najlepiej lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawo - ja mam takie sobie pojęcie o kolejności ;) a fanklub - no to musisz się ze mną kontaktować prywatnie ;) czy wrzucić tę drugą sytuację? kobieta masażystka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozin
Ja sie powstrzymuje od 3 dni chce z tym zerwac ale chyba sie nie da ,to bedzie dopiero eksplozja juz sie doczekac nie moge ,tak mnie korci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... ja Was dzis tylko podczytuje na telefonie tylko - i nie mam jak odpisywac... jestem w trakcie spotkan a wiec i calu dzien poza biurem... ale na szczescie przy stolikach w sali konferencyjnej tak wiec nie proznuje john... dawaj druga wersje tez ;) boszsz... w takimi wypiekami non stop na spotkaniach - jeszcze mogliby pomyslec ze mam goraczke ;) gdyby nie sterczace sutki, widoczne przez material dosc wyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze z doskoku,nie moge sie przez to wkrecic...wklejaj nie pytaj.trafiaja twoje opisy oj trafiaja. zonaty,jesli jestes z okolic trojmiasta to panie nawet prostate masuja i namiary podaly.spojrz w spis.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozin
echhhh.. od robienia sobie dobrze :) ale to trudne jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem to Ty jesteś masażystką.... kładę się na wznak, zamykam oczy..masujesz moje stopy, potem łydki...długo i powoli....Twoje ręce wędrują po moich udach zbliżając się ku kroczu... nachylasz się nade mną i mój penis sztywnieje... nie da się tego ukryć pod ręcznikiem, czerwienię się zażenowany.... zauważasz to i uśmiechasz się do siebie... Twoje dłonie wędrują wzdłuż ud od kolana wyżej i spowrotem ale za każdym razem zapuszczają się coraz dalej...odsłaniasz ręcznik, mój kutas pręży się przed Tobą... ruchy Twoich rąk są już u jego nasady... muskasz go opuszkami palców obu dłoni od dołu aż po czubeczek i tak wielokrotnie...ściągasz dłonią skórkę.... podnoszę głowę, chcę Cię złapać za tyłeczek, ale przykladasz palec do ust szepcząc "ciiiiiiii"... "ja tu jestem masażystką, proszę leżeć i nic nie robić bo skończymy"... posłusznie spełniam prośbę... leżę z rękoma wzdłuż tułowia...Twoje dłonie masują go niesamowicie delikatnie, powolutku... oplatasz go raz jedną raz druga dłonią...w końcu jedną z nich masujesz delikatnie moje jądra a druga zaciśnięta wokół trzonka porusza się baaaardzo powoli w górę i w dół... patrzysz mi w oczy z uśmiechem aż w końcu moje zachodzą mgłą i salwy spermy strzelają w górę na mój brzuch, nogi a resztka wypływa z niego spazmami na Twoją dłoń... rozsmarowujesz to w dłoniach a resztę po moim ciele...każesz mi się odwrócić na brzuch...Twoje dłonie przynoszą mojemu ciału relaks.. mój zesztywniały kark i kręgosłup doznają ulgi pod wpływem Twojego dotyku, zestresowane mięsnie rozluźniają się...potem masujesz spody moich ud...jestem jakby w półśnie... Twój paluszek przesuwa się od kręgosłupa pomiędzy moimi pośladkami aż do jąder... czuję jak ponownie krew zostaje uwięziona w moim kutasie... znów odwracam się na plecy...znów każesz mi leżeć bez ruchu... ściągasz spodnie i majtki, Twoja Cipka jest cała mokra, wokół niej jest pełno śluzu... siadasz okrakiem nade mną i bardzo powoli nadziewasz się na mojego drąga.... obie dłonie wkładasz pod koszulkę i masujesz swoje sterczące sutki i całe piersi... potem obydwie dłonie wędrują ku cipeczce...ruszasz się z moim kutasem w Twoim wnętrzu we wszystkie strony pragnąc aby zwiedził wszystkie zakamarki Twojej pochwy... Twoje paluszki pobudzają łechtaczkę... jesteś bardzo blisko... opierasz się dłońmi o mój tors, ściskasz moje sutki... i bardzo mocno wiją się TWoje biodra pomiędzy którymi płynąca fala rozkoszy oplata mój pal... jesteś w innym świecie... orgazm odbiera Ci poczucie świadomości, mocno ściskasz mój tors... i dyszysz ciężko gdy Twoja Cipka faluje na moim kutasie...teraz podnosisz się i poruszasz się intensywnie góra-dół, chcesz mnie pochłonąć całego... ja też już nie wytrzymuję i jęcząc z rozkoszy tryskam w Twoim wnętrzu...czekasz jeszcze z zamkniętymi oczami i moim penisem w Twojej muszelce, pieścisz swoje piersi... w końcu schodzisz z mojego wiotczejącego drąga... wycierasz ręcznikiem swoje krocze i ubierasz się... wychodzisz z pokoju mówiąc, że sesja skonczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozin... no bo NIE WOLNO powstrzymywac takich rzeczy... jak widac po temacie tego watku... my sobie niczego nie odmawiamy ;) tak wiec dolacz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ruda.naturalny roz na policzkach dodaje ci na pewno tylko uroku.:D milo,ze wpadlas z telefonem;) john jak nowa znajomosc? :) umowiony na masaz? :) bo ja bym sie chetnie polozyla na takim stole i poddala twoim dloniom... i innym ruchomym czlonkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozin
Najgorzej ze spac spokojnie nie moge., i wszystko kojarzy mi sie tylko z jednym , nie moge normalnie funkcjonowac ale staram sie a jak mam stycznosc z kobieta to rzucilbym sie na nia od razu ale rozum mnie powstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,teraz rozumiem o co chodzilo z tym mijaniem na ulicy. i od razu wyprowadzam cie z tej blednej dedukcji.:) wiem john.ja tez.ale polozylabym cie jako pierwszego.lubie sama wypracowac sobie pozniejsza rozkosz. ozin to ty zboczony jestes strasznie.i dobrze,ze masz rozum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa - nie protestowałbym a na pewno bym się odwdzięczył... a potem prawdopodobnie byłyby siły żebyś Ty znów mogła odwdzięczyć się mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty,kochanie-gdybym zdecydowala sie na intymniejszy z toba kontakt,pewno wiedzialbys dokladniej.tylko po co ci ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john wracaj dzis do domu ze swiadomoscia,ze pewna nieznajoma musiala pozbyc sie czesci bielizny przez ciebie. licze,ze bedziesz tak rozpieszczal jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich obecnych i tych nieobecnych (gdzie jest Ster,ja się pytam)..Pracuję,ciężko mi tu pisać dzisiaj.Podczytuje wasze historyjki i z podniecenia usiedzieć na tyłeczku nie mogę.Majtki już jakiś czas temu w torebce wylądowały,płoną mi policzki i mokrutka oj mokrutka bardzo jestem:P Przyjemności malutkiej i rozkoszy nie mogłam sobie jednak odmówić;) Wasze opowiadania są super i bardzo na mnie działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
miło widzieć ze dziewczyny cały czas na dużej adrenalinie i z dużymi chęciami;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam bielizna...ciekawiej wyglada to co odslonila. :)odsuwam sie wlasnie nieco od biurka i rozchylam nozki dla ciebie. pamietaj o dyskretnym zlizaniu slinki z kacika ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
i znów cie zostawili rozgrzna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci mezczyzni...wzrokowcy.tu nie miejsce niestety dla takich,choc sa wyjatki. a ja nie zyje od dzis i radze sobie wybornie sama jak potrzebuje. napisz jak juz wpadles,co ciekawego upolowales dzisiaj skaczac po tematach na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ciemną nocka o poranku :) Sprawa ... jak to jakie :) że gdybyś była zainteresowana to bym o tym wiedział :) widać jest we mnie coś z megalomana bo się łudziłem że coś w tym sensie :) ...nie nie lizałem nimków po pierwsze nie byłem na zakupach, a po drugie nawet gdyby były pod ręką jakoś nie było nastroju. Kończymy ten remont i same schody pod koniec ... wczoraj właśnie przywieźli narożnik do dziennego ...odwrotny i nie wchodzi na ścianę :( a coś się boję że tego nie zareklamują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×