Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

Gość _szalik
mlm to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
TO SIĘ JE Z GÓ.WNEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
TO SIĘ JE Z GÓ.WNEM ! SMACZNEGO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kozak! Ciebie już całkiem p**********o? Zajmij się może czymś pożytecznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to zwykła akwizycja , np. sprzedawanie kaset disco-polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
TO JEST pożyteczne co ja robię. Zamknęliście usta Ostrzegaczowi, ale mi nie zamkniecie NIGDY ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może wyjaśnij, jaki niby z tego gówna jest pożytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
no właśnie niema żadnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że sam do tego się przyznajesz. A skoro tak, to po kiego to gówno tu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to najlepsza moim zdaniem , najbardziej oplacalna formna sprzedazy i rekalmy produktu. Zadne oszustwo, piramida itp itd etc. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"to jeszcze napisz, gdzie znaleźć naiwnych, którzy kupią te badziewia? spóźniłeś się bracie z pomysłem +- 20 lat! ci co stoją w piramidzie na górze, dawnooooooooooo temu zaczynali a teraz to kit wciskasz" ---- BREDNIE. znam ludzi ktorzy teraz zarabiaja duze pieniadze a weszli w ten biznes rok lub 2 lata temu x "i jak dałeś sobie wyprać mózg, to nie licz, że inni mają niskie Iq" ---- BREDNIE. Jakie pranie mozgu. Ty sie zastanow jakie pranie mozgu funduje ci internet gazeta i telewizja. x ""* Potrzeba ciągłej nauki." a czegóż wy się uczycie? rozumiem skończyć studia, uzyskać tytuł inż, dr, zarabiać i być w kręgu elity ale ml? to po 6 klasach można robić" ---- Znam kilku ludzi ktorzy sa magistrami inzynierami i maja juz wlasne firmy i dodatkowo zarabiaja w MLM. x MLMmaniacy to glupi troll ktory od paru lat wysmiewa, obraza Pana Wiktora folo meyewa . Oczywiscie nie podaje zadnych dowodow jego przestepczej , oczukanczej dzialalnosci. Posiada mase roznych nickow ale wystarczy pobyc na forum kilka dni i wiadomo o co chodzi. x " Znam kumpelę, co krem wart 20 pln sprzedaje po 150 i to cała prawda o mlm 1.oszukać 2.grać nieuczciwie 3.ludziom kit wciskać" ---- BREDNIE kto ci wcisnal taki kit chłopczyku ? x "Praca dla nastolatków i tyle." ---- BREDNIE. O tym pisalem nieco wyzej. x " mlm to oszustwo" ---- BREDNIE. Udowodnij. "MLM to zwykła akwizycja , np. sprzedawanie kaset disco-polo" ----BREDNIE. A kto ci kaze sprzedawac ? x Prawie wszyscy "goscie" i MLMmaniac i czarny pies to ta sama osoba, glupi gimnazjal,ny troll przesiadujacy tu godzinami od kilku lat. x MLM to przyszlosc. Prawda jest taka ze to ciezka ale uczciwa praca. Zapisujac sie do dobrej firmy po 2-3 latach mozna miec 10 tys miesiecznie przy pracy 21 godzin na tydzien. Poza granicami naszego kraju to swietny biznes gdzie np w USA generuje 15 % PKB, tylko u nas w Polsce takie zacofanie i nieufnosc. Ale coz. Sami tego chcecie to macie takie chu*jowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo jest po co. Najwyraźniej na tym forum nikt nie potrafi prowadzić rzeczowej dyskusji. Jest tu grupa oszołomów, członkowie której nie widzą, nie słyszą i nie chcą dostrzec żadnych racjonalnych argumentów zwolenników biznesu MLM. Część z nich niedługo przestanie tu się udzielać w dotychczasowy sposób, gdyż toczy się przeciwko nim postępowanie prokuratorskie, które skończy się w sądzie karnym. Mam nadzieję, że będzie to dobry sygnał dla tych, kto chciałby pójść w ich ślady. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj zapukał do mojego domu akwizytor i sprzedawał pakiet 3 kaset magnetowfonowych z muzyką za 30 zł , już nie chodzi o to że to było disco polo i już nawet nie chodzi o to że to były Covery ...Jak sie go zapytałem z jakiej jest firmy to pokazał identyfikator wydrukowany na jakieś przerywającej drukarce i tam była nazwa firmy MLM MARKETING , ręce mi opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pyrus
no bo to jest właśnie MLM , hehehe akwizycja i sprzedawanie chińskiego badziewia co na zwykłym jarmarku można taniej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... i tam była nazwa firmy MLM MARKETING" Bardzo słaby chwyt! Żadna firma MLM nie używa (i chyba nawet nie może używać) w nazwie MLM. Tym bardziej MLM MARKETING, bo jest to tautologia - MLM to skrót Multi Level Marketing. Czyli, powyższa nazwa miałaby brzmieć - Multi Level Marketing Marketing. Tylko w waszym zboczonym umyśle takie coś mogłaby sobie wymyślić firma! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku mówie co widziałem szkoda że nie zrobiłem zdjęcia identyfikatora to byś miał czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze to ja już z tego nic nie rozumiem MLM to akwizycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bardzo szkoda! Bo też chętnie zobaczyłbym coś takiego. Działam w branży MLM od roku 1995 i jeszcze czegoś podobnego nigdy nie spotkałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty gadasz człowieku MLM i Akwizycja to jedno i to samo , kupić tanio u chińczyka a potem wysłać w teren małolatów pod krawatem żeby to sprzedawali i to właśnie MLM budowanie dochodu pasywnego , niestety tylko dla tego co stoi na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak właśnie myślałem MLM to zwykła akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak , pukanie od drzwi do drzwi i błaganie żeby ktoś kupił np. badziewną chińską latarke tak jak tydzień temu u mnie na osiedlu i sprzedawca też miał identyfikator MLM Marketing to było w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy widzi świat takim jakim chce widzieć. Jeśli dla ciebie MLM to akwizycja, to DLA CIEBIE jest akwizycją. Możesz tkwić w tym przekonaniu. Twoje małpy - twój cyrk! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto cytat z Wikipedii do twojej wiadomości: "Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym – termin określający strategię marketingową i sposób funkcjonowania firmy oraz jej współpracowników – niezależnych dystrybutorów. Marketing wielopoziomowy to gałąź sprzedaży bezpośredniej, polegający na oferowaniu towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest to forma sprzedaży detalicznej poza tradycyjną siecią sklepową. Sprzedaż bezpośrednia wymaga osobistej prezentacji produktu i udzielenia stosownych wyjaśnień. Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego. Jednocześnie, bycie wyżej w firmowej hierarchii niekoniecznie przekłada się na wyższe zarobki – zależą one bowiem od wspomnianego planu marketingowego." xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wyrwałeś z kontekstu i źle zinterpretowałeś tę część tekstu: "Marketing wielopoziomowy to gałąź sprzedaży bezpośredniej, polegający na oferowaniu towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest to forma sprzedaży detalicznej poza tradycyjną siecią sklepową. Sprzedaż bezpośrednia wymaga osobistej prezentacji produktu i udzielenia stosownych wyjaśnień." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Jeśli rzeczywiście interesuje cię rozpoznanie sprawy, to jestem gotów udzielić wyjaśnień. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry początek zastanów się, jakich niby wyjaśnień miał udzielić sprzedawca prymitywnej chińskiej latarki??? Albo płyt z muzyką disco-polo??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mnie to nie przekonało , dużo tekstu konkretów zero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje "Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje." no więc właśnie ci akwizytorzy tyrają na kogoś i mają od tego prowizje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×