Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

Gość gość
co tu robisz ? pod kościół żebraku !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten artykuł pokazuje ze ZUS to piramida finansowa.Jesli juz bylbym zmuszony placic zus to wole to robic w innym kraju a nie w Polsce. tak samo podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Z tą zagranicą to różnie może być.... Bałbym sie. Wolę wszystko mieć dobrze w PL. A jak rozliczacie sie w MLM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Nie wiem jak np jest z firmą za granicą jak zamierzasz pochorować trochę ;) Płacą w PL masz wszystko na miejscu pod ręką itd. ZUS to nie tylko składki na emeryturę. Można również z tego korzystać na ile się da. Płacąc żeby płacić to lepiej omijać go jak się da :) Ja dosyc czesto korzystam więc i na ZUS nie narzekam. Zwraca sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W MLM mozna sie rozliczyc na 3 sposoby.1 - wlasna dzialalnosc (faktury)2 - umowa-zlecenie3 - wynagrodzenie w produktach ktore pozniej mozesz sprzedac, dodatkowo z marza, oczywiscie jesli masz wielu klientow.Ale jesli zarabia sie powiedzmy 3000 zl to najlepiej zarejestrowac dzialalnosc gosp. Przez 2 lata tylko 400 zl zusu co miesiac wiec da sie zyc. Za granica tez mozna zarejestrowac dzialalnosc***placic o wiele nizsze skladki.xZnam ludzi ktorzy rozliczaja sie na wszystkie te sposoby i nie narzekaja. kazdy wybiera co mu bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wynika z tego ze wiekszosc nie zarabia tutaj nawet 3 tys bo inne sposoby sa raczej nieoplacalne niz dzialalnosc a pisza tutaj ze nie prowadza dzialalnosci :D Bogacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślałeś ? przeciez to banda nieudaczników i nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie chodzi o to czy wiekszosc zarabia czy nie.naucz sie czytac tepaku.Jesli ktos chce sobie dorobic do etatu lub renty np te 700 zl to wystarczy ze rozliczyc sie zgodnie z punktem 3.Wstarczy miec stalych klientow i towar sie raz dwa rozejdzie.A tej kasy nie musi rozliczac w PIT.Jak ktos zarabia np 1500 zl to najlepszym wyjsciem jest umowa-zlecenie. Dopiero przy wiekszych dochodach warto zalozyc dzialalnosc.Ja osobiscie rozliczam sie na umowe zlecenie i patrz pkt 3.Niestety musze placic podatek :D xPoza tym Polak potrafi wiec kazdy glupi przepis ZUSu lub US mozna jakos obejsc i nie placic nic tym zlodziejom.Ja za jakis czas przeniose sie za granice i calkowicie pop*****le tej chory kraj, podatki i zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Jak masz malutki dochód to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalem wczesniejW MLM kazdy ma swoj cel ile dokladnie chce osiagnac i ile zarabiac w jakim czasie.do tego kazdy bedzie sie rozliczal tak jak mu pasuje.Ja osobiscie ciesze sie ze branza MLM tak dynamicznie rozwija sie na calym swiecie.xPytanie do "goscia" trolla. Po cholere sam ze soba piszesz ? Jestes jakis chory psychicznie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Jak w każdej własnej działalnosci. Myślałem że w mlm to jakos omijacie inaczej ale to standardowe formy rozliczania. Czyli ten kto nie ma dzialalnosci ma zwyczajnie malutkie dochody bo inaczej nie oplacaloby sie zarabiac w innej formie niz dzialalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS wczsniej czy pozniej upadnie.Juz teraz jest bankrutem i musi pieniadze pozyczac od Panstwa.Dług rosnie i rosnie. To jest taka sama sytuacja gdy zwykly obywatek bierze kredyt po to zeby splacic wczesniejszy kredyt. Odsetki rosna i cala ta spirala sie nakreca i nakreca az kiedys peknie i rozleci sie na kawalki.xMoim zdaniem kazdy inteligentny czlowiek powinien szukac innych zrodeł pieniedzy.Moze to byc cokolwiek co da mu miesiecznie jakies wynagrodzenie nie wazne czy to jest MLM czy jakies programy partnerskie czy inwestowanie w cos.W dzisiejszych czasach najwiekszym ryzykiem jest trzymacie sie tylko etatu bo kiedys sie mozna na tym przejechac a wtedy bedzie tylko płacz i zgrzytanie zebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszka, roznie moze byc.Z pewnoscia sa osoby ktore zarabiaja nawet 5000 zl i nadal rozliczaja sie na umowe-zlecenie bo tak im wygodniej.nie znam wszystkich zarabiajacych w MLMach ludzi i nie wiem jak sie rozliczaja.Wiem tylko jak moi znajomi z MLMu sie rozliczaja ale to tylko drobny wycinek calosci.takze w internecie nie ma zadnych informacji na ten temat, kto i i le zarabia w MLM i jak sie rozlicza. kazdy wybiera jak mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Etat.. zalezy jaki :) Jesli marny to fakt lepiej sie skupic na czyms innym niz tracic czas i nie miec mozliwosci rozwoju. Ale jesli dobry etat to zawsze cos mozna na boku robic ;) A wtedy i ?ZUSu sie nie placi. Moim zdaniem to najlepsze wyjscie na rozpoczecie czegos swojego. Dobry etat daje wiele mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Ale jaki jest sens rozliczania sie przy 5 tys na um-zlec ??? To sie w zadne sposob nie oplaca. Chyba ze ktos jest jakis ograniczony i nie wie co jest lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
"Myślałem że w mlm to jakos omijacie inaczej ale to standardowe formy rozliczania." Czy naprawdę myślisz, że tu na forum ktoś posiadający głowę napisze ci jak to można ominąć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM to biznes jak kazdy inny. Nie ma w nim nic magicznego.tez trzeba pracowac i tez trzeba placic podatki no chyba ze jestesmy zwyklymi sprzedawcami bleee to wtedy nie musimy sie rozliczac bo przeciez ani paragonow nie wystawiamy klientowi ani nic.Kupujesz produkt (niby dla siebie) a pozniej sprzedajesz kolezance i zarabiasz. Im wiecej sie ma stalych klientow tym lepiej bo wieksza kasa. Z pewnoscia sa osoby ktore po paru latach zbudowaly sobie duza siatke klientow i potrafia sprzedac towaru nawet za 2000 zl miesiecznie. US nie ma sie do czego przyczepic wtedy nawet. :Dxja osobiscie w MLM nie lubie sprzedawac produktow wiec pracuje w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
a dlaczego nie ? przeciez chodzi o legalne rozwiazania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszka masz racje przy 5 tys zl miesiecznie ktos musialby byc totalnie glupi zeby rozliczac sie na umowe-zlecenie.Bardziej oplaciloby sie zalozyc wlasna DG.xJesli chodzi o etat to ja nie mam nic przeciwko etatowi jesli robimy to co kochamy i zarabiamy tyle ile chcemy.wtedy nie chodzimy do pracy bo musimy tylko chcemy bo kochamy to i dzieki temu sie rozwijamy.Ale spojrzmy prawdzie w oczy.Wiekszosc ludzi chodzi do pracy bo musi a nie bo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
"przeciez chodzi o legalne rozwiazania" Oczywiście że legalne. Ale podaj mi choć jeden sensowny powód, dla którego mam to robić dla ludzi, którzy na forum wyzywają i obrażają innych? Dla uczestników mojego biznesu prowadzimy takie spotkania szkoleniowe i nawet pomagamy załatwić formalności. Ale odkrywać wszystkie karty tutaj? Jaki sens? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma sensu. Szkoda czasu. A jak komus zalezy to mozna sie spotkac osobiscie i porozmawiac prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo to ty trollu jestes expertem hahaha.I do twojej wiadomosci, jedyna osoba ktora sama sobie odpisuje jestes ty sam wiec nie wal sciemy ze jest inaczej bo nikt ci nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dvpie mam to w co ty wierzysz. To jak ruski głupku, dalej twierdzisz że nie opłacasz ZUS ?. Chyba że i te umowy zlecenia to kolejne z niezliczonych twoich kłamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie tak nie poć glupku bo nikt tutaj nie bierze cie na powaznie. Dla kazdego jestes tylko glupim trollem.Jak kiedys moze napiszesz cos ciekawego to bedziemy mogli podyskutowac ale jak narazie nie napisales nic konkretnego, same pierdoły i ciagle wyzwiska. Zal mi takich ludzi jak ty, nieudacznikow.I nie chodzi mi o to czy podoba ci sie MLM czy nie.Swoimi glupimi komentarzami reprezentujesz dno i metr mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mnie idioto a ciebie oszuście nikt nie traktuje poważnie. Każdy też wie kim jesteś mongolski pastuchu. To jak ? Nadal twierdzisz że nie płacisz ZUS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką bronią idioto ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to nie mam ochoty odpisywac ci na glupie komentarze. Do takiego pustaka jak ty zadna informacja nie dociera.Wiec zegnam.Wole porozmawiac z kims kto ma cos do powiedzenia w przeciwienstwie do ciebie durny trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Liderzy MLM, sami powiedzcie już bez wymijania, skoro to jest takie z******te, to dlaczego ludzie nie walą do was drzwiami i oknami i nie zabijają się, żeby tylko zapisać się do waszych grup i sprzedawać wasze kosmetyki?"xNo byloby cudownie ale tak nie jest :(A dlaczego ? a no dlatego ze zdecydowana wiekszosc ludzi nie wie co to jest MLM.Jakbys wyszedl na ulice i zapytal 10 osob o to co to jest MLM to na 100 % moze 2 by wiedzialo, reszta powiedzialaby ze nie wie czym jest MLM.xI dlatego ludzie nie wala do nas drzwiami i oknami po to zeby sie zapisac bo zwyczajnie nie wiedza ze cos takiego jak MLM istnieje.proste i logiczne.Kolejna rzecz, napisales "sprzedawac wasze kosmetyki"Po pierwsze to nie sa moje kosmetyki a po drugie nikt nie musi niczego dla mnie sprzedawac. I znowu wychodzi twoj brak wiedzy o MLM, a przeciez to sa podstawy, tak samo jak tabliczka mnozenia w matematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×