Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

Gość gość
te Viktor i ciebie nie zamknęli za sam wygląd jak składałeś to doniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dasz skan z pisma o odmowie wszczęcia postępowania?" Nie, bo niestety dla ciebie postępowanie trwa. Co więcej, w ubiegłym tygodniu złożyłem dodatkowy wniosek i to niewątpliwie pogrąży ciebie jeszcze bardziej, bo razem z tym baaaardzo ciekawe informacje o tobie przekazałem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz dodatkowo się przekonać to mogę podać ci numer telefonu do policjanta, który prowadzi tę sprawę. Możesz do niego zadzwonić i pogadać. Chcesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Znajac zycie wszystkie negatywne komentarze o MLM pisze jedna i ta sama osoba, czyli glupi troll przesiadujacy tutaj od kilku lat. x O MLM nie ma pojecia a wypowiada sie jak jakis expert. No i te wywody z du*py wziete o jakis kasetach z disco polo itp. Zal to czytac. Z daleka widac ze to brednie wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to już bym dostał pismo z sądu dawno temu...." Też nad tym ubolewam. Niestety w tym kraju organy ścigania czasem wykazują sporą opieszałość. Ale na szczęście ta machina jednak osiąga cel! Teraz już nie trzeba będzie aż tak długo czekać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"numer telefonu to ja ci moge podać mój i daj go temu swojemu policmajstrowi albo prokuraturze" To ja poproszę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Czyli, strach cię jednak obleciał!!! Tak myślałem... A co do badań. Tak, badam. I działalność mam i wszystko co do tego trzeba. Chcesz się zbadać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
"wczoraj zapukał do mojego domu akwizytor i sprzedawał pakiet 3 kaset magnetowfonowych z muzyką za 30 zł , już nie chodzi o to że to było disco polo i już nawet nie chodzi o to że to były Covery ...Jak sie go zapytałem z jakiej jest firmy to pokazał identyfikator wydrukowany na jakieś przerywającej drukarce i tam była nazwa firmy MLM MARKETING , ręce mi opadły" ---- BREDNIE i to wiekszych nigdy nie czytalem. Wymysliles to na pcozekaniu czy skopiowales z jakiejs stronki ? x "no bo to jest właśnie MLM , hehehe akwizycja i sprzedawanie chińskiego badziewia co na zwykłym jarmarku można taniej kupić" ----- BREDNIE widze ze kolejny komentarz tego samego goscia. Odpisywanie samemu sobie to chyba jakas choroba psychiczna. x "A co Ty gadasz człowieku MLM i Akwizycja to jedno i to samo , kupić tanio u chińczyka a potem wysłać w teren małolatów pod krawatem żeby to sprzedawali i to właśnie MLM budowanie dochodu pasywnego , niestety tylko dla tego co stoi na górze" ---- a ten debil dalej swoje. tacy ludzie jak ty nigdy nie osiagaja sukcesu w zyciu bo zwyczajnie sa spolecznymi miernotami. x "cytuje "Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje." no więc właśnie ci akwizytorzy tyrają na kogoś i mają od tego prowizje ." ----- jakim trzeba byc niedorozwojem zeby nie zrozumiec tak prostego tekstu. x I co najwazniejsze na tym forum dyskutuja chyba tylko 3 osoby. Ja, Sapienti sat i ten gosc tylko w kilku osobach. x A jesli ktos sie chce konkretnie dowiedziec czegos o MLM to polecam rzetelne info na profesjonalnych serwisach internetowych. Tutaj kazdy kto jest w MLM zostaje zmieszany z blotem i wysmiewany. Dobrze ze ludzie za granica sa bardziej inteligentni bo w PL to sama tępa hołota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na tym forum dyskutuja chyba tylko 3 osoby. Ja, Sapienti sat i ten gosc tylko w kilku osobach" Raczej tak. Ale już niedługo on zniknie i wóczas będzie można spokojnie i rzeczowo porozmawiać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie 2 lata zebrałem na niego (a właściwie na nich, bo było ich więcej) tyle materiału, że wyrok skazujący jest dla nich murowany. Szkoda tylko że za takie rzeczy nie dają realnej odsiadki. Dostaną "zawiasy", ale i tak nie będzie źle, bo w wielu miejscach nie zatrudniają gości z wyrokiem. Ponadto mam dla nich niespodziankę po wyroku i będzie ona o wiele bardziej bolesna! Potrzebuję jedynie formalnego potwierdzenia ich winy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe bo dzwoniłem do Bio-natura tel 0713338418 i pytałem sie o Viktoa Folomeyeva" UAU! A to nic że takiego numeru Bio-Natura nie ma? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
glupi troll sciemnia i sciemnia i nigdy zadnych dowodow nie chce pokazac. I od razu widac ze to przyglup bez zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Ladna sciema. Ze niby gosc zadzwonil do tej firmy i kto obcemu gosciowi powiedzial ze Pan Wiktor zalega z oplatami i nie ma umowy hahahahhaha Ale glupote palnales leszczu. Bredzisz i powinienes sie leczyc na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Taki sam IP ? to prosze jakis dowod. Bo ci zwyczajnie nie wierze glupi trollu. Nie ma takiej opcji zebys sprawdzil IP na tym forum wiec przestan bredzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D oj folomeyev ochydna tłusta mordo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze niby gosc zadzwonil do tej firmy i kto obcemu gosciowi powiedzial ze Pan Wiktor zalega z oplatami i nie ma umowy hahahahhaha" Nieźle, prawda???!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MLM konkret" Przez te wszystkie lata oni nie podali ANI JEDNEGO DOWODU, a nawet jakkolwiek wiarygodnego faktu na poparcie tych wszystkich bzdur, które wypisują o MLM czy o mnie osobiście! Niema co się dziwić - takie dowody i fakty najzwyczajniej NIE ISTNIEJĄ!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Masz calkowita racje. Inteligentny czlowiek zagladajacy na to forum bdzie potrafil odzielic ziarno od plew. Mysle ze nasz glupi troll dalej bedzieaktywny na tym forum, szkoda tylko ze nigdy nie przedstawi zadnego konkretnego dowodu na potwierdzenie swoich bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ziarno od plew" Folomeyev = złodziej SAPIENTI SAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Jak narazie jestes tu jedyna osoba ktora gada sama ze soba. Psychiczny jestes jakis czy co ? No i gdzie te adresy IP ? prosilem o dowod, skoro mamy takie same IP to daj jakis zrzut ekranu czy cos glupia łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sztuczka z rzekomo takim samym IP jest u niego "super-argumentem" już od kilku lat! Tylko że przez te wszystkie lata ani razu nie napisał jaki to niby wspólny IP mam ja i ktokolwiek, trzymający moją stronę!!! :-D A co do jego dalszej aktywności na tym forum, to mam przekonanie że po rozprawie zniknie mu ochota pisać te swoje "prawdy objawione" o mnie i pozostałych. Tym bardziej, że na jednym wyroku się nie skończy. Mam przygotowane dla niego i jego kolesi małą niespodziankę. Po niej na pewno będzie im nie do pisania na forum!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie warto. Jeśli nie masz całej masy znajomych, którym mógłbyś wcisnąć produkty swojej firmy, bądź upchać ich do grupy, to nie zabieraj się za to. Autor wątku rozpisuje się na temat zalet MLM a nie wspomniał o niedogodnościach jakie się z tym wiążą, choćby ciągłe inwestycje w materiały promocyjne (próbki kosmetyków, katalogi), opłacanie przesyłek (firma zdziera ze swych dystrybutorów i jeszcze kasuje ich za przesyłkę) czy ciągłe spotkania z pseudo liderami, z których nic nie wynika, poza tym, że "za mało się starasz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camilo znowu nie masz racji. Wiesz ty w ogole cokolwiek o MLM czy tylko powtarzasz czyjes opinie ? Bo w moim odczuciu nie masz pojecia o MLM, budowaniu grupy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwienstwie do El camilo ja napisze MLM zdecydowanie warto. na poczatku jako prace dodatkowa a jesli sie rozwiniemy i przekonamy sie ze jest to zajecie odpowiednie dla nas to byc moze po paru latach bedziemy dzialac tylko w MLM. Wybor zalezy od kazdego z nas. Nie kazdemu MLM sie podoba i nie kazdy bedzie sie czul w nim dobrze, a takze nie kazdy sie do tego nadaje np Ludzie ktorzy nie "lubia" innych ludzi z reguly nie nadaja sie do MLM poniewaz MLM kladzie duzy naciska na relacje z ludzmi, spotkania, szkolenia itp. | Zreszta co ja tu bede pisal. Na necie macie wiele fachowych informacji na temat MLM. Polecam grupe MLM na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ludzie ktorzy nie "lubia" innych ludzi z reguly nie nadaja sie do MLM poniewaz MLM kladzie duzy naciska na relacje z ludzmi, spotkania," napisz prosto z mostu. Na wciskanie gównianych perfumek FM na przyk ład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale MLM nie polega na wciskaniu produktow ludziom. Cos ci sie pomylilo. Akwizycja na tym polega. Czasami szczegolnie w lecie widuje sie ladne dziewczyny chodzace po miescie z torba kosmetykow i probujace wciskac ten syf kazdemu napotkanemu czlowiekowi. Mnie osobiscie strasznie cos takiego wkurza. W MLM nie ma czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze tak bo ostatnio jakis leszczyk mi tak chciał FM wcisnąć pokazując jakiś pokrowiec z próbkami perfum..... miałem ochotę mu dać kopa w d**ę i napluć w ryj. Żałosny akwizytor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem w MLM takze mozna sprzedac bezposrednio produkt ale moim zdaniem jest to takie zajecie dodatkowe. ja osobiscie nie lubie sprzedazy bezposredniej. Wole tylko komus powiedziec ze mam w ofercie takie lub inne produkty i wtedy jak ktos bedzie chcial cos kupic to sam przyjdzie do mnie. Ja tak robie i mam pare stalych klientow ktorzy od czasu do czasu do mnie przychodza cos kupic. Ale ja do niczego nie namawiam ani nie wciskam na sile bo to glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto, bo to strata czasu. Trzeba się nabiegać i nic się z tego nie ma, jeśli nie uda się nikomu wcisnąć produktów, których odpowiedniki można dostać w 1000 różnych sklepach bądź zmanipulować kilku znajomych, by wstąpili do fikcyjnych grup i udawali szczęśliwych pracując na prowizję dla lidera tej piramidki (grupy, drzewka czy jak wy to nazywacie). Liderzy MLM, sami powiedzcie już bez wymijania, skoro to jest takie z******te, to dlaczego ludzie nie walą do was drzwiami i oknami i nie zabijają się, żeby tylko zapisać się do waszych grup i sprzedawać wasze kosmetyki? Gdyby to było takie fajne jak opowiadacie, to nie musielibyście się uciekać do takich podstępnych sztuczek jak naciąganie ludzi na spotkania w pizzeriach i kawiarniach (gdzie łatwiej jest kogoś zmanipulować), wypisywania ofert pracy na darmowych portalach ogłoszeniowych czy bajdurzenia na tych spotkaniach zwanych "szkoleniami" o mercedesach, zagranicznych wycieczkach i bankietach w Warszawie czy Wrocławiu, ludzie sami by was nagabywali, żeby zapisać się do grupy. A jak widać, mają swój rozum i wiedzą, że to jest do d**y i dlatego nie zabierają się za taki interes. Po prostu czują, że im to nie wyjdzie. A wy MLM-owcy chyba sami dobrze wiecie, że to nie jest takie dochodowe. Inaczej zajmowalibyście się tymi swoim biznesikami a nie przesiadywalibyście na Kafeterii czy innych portalach internetowych. No ale wiecie, że nie będzie dochodu pasywnego, jeśli nie wciągniecie kilku nowych jeleni do firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: @@@El camilo znowu nie masz racji. Wiesz ty w ogole cokolwiek o MLM czy tylko powtarzasz czyjes opinie ? Bo w moim odczuciu nie masz pojecia o MLM, budowaniu grupy itp.@@@ Wiem. Już wam kiedyś o tym mówiłem. Po prostu piszę na podstawie swoich doświadczeń z tą branżą. Nie jest tak różowo jak to przedstawiacie. Dystrybutorzy i liderzy też o tym wiedzą, bo inaczej nie czaili by się tak tylko od razu wykładaliby "kawę na ławę" @@@MLM zdecydowanie warto. na poczatku jako prace dodatkowa a jesli sie rozwiniemy i przekonamy sie ze jest to zajecie odpowiednie dla nas to byc moze po paru latach bedziemy dzialac tylko w MLM. Wybor zalezy od kazdego z nas@@@ No to trzeba mieć nieźle wyprany mózg albo być niespełna rozumu, żeby porwać się na coś takiego. Albo też mieć bogatych rodziców (lub jakieś inne pewne źródło utrzymania), żeby poświęcić się zabawie w tak ryzykowne interesy. @@@Ludzie ktorzy nie "lubia" innych ludzi z reguly nie nadaja sie do MLM@@@ Nie tyle "nie lubią" innych ludzi ile nie mają serca naciągać ich na pieniądze (pewnie w większośc**przypadków ciężko zarobione) i wciskać im kit o złotych górach. Żeby odnieść sukces w tej branży to trzeba wyzbyć się wszelkich skrupułów i nabijać w butelkę jeleniów. @@@poniewaz MLM kladzie duzy naciska na relacje z ludzmi, spotkania, szkolenia itp.@@@ Czyli pranie mózgu. Szkolenia, na których g***o się dowiesz, poza tym, że bardzo się starasz ale wciąż zbyt mało a jak się bardziej postarasz to wręczymy ci kluczyki do Mercedesa Klasy S i pojedziesz na dwutygodniowe wczasy na Karaibach. Spotkania w restauracjach czy kawiarniach mają na celu zmanipulowanie delikwenta, który jak już wyłoży trochę kasy na ten interes, to głupio mu się wycofać, żeby nie stracić wszystkiego co zainwestował. @@@Ale MLM nie polega na wciskaniu produktow ludziom. Cos ci sie pomylilo. Akwizycja na tym polega. Czasami szczegolnie w lecie widuje sie ladne dziewczyny chodzace po miescie z torba kosmetykow i probujace wciskac ten syf kazdemu napotkanemu czlowiekowi. Mnie osobiscie strasznie cos takiego wkurza. W MLM nie ma czegos takiego.@@@ Oczywiście, że na tym polega. Wy zawsze odpowiadacie wymijająco. Jedynym sposobem jest wciskanie znajomym produktów kiepskiej jakośc***produkowanych przez mało znane firmy a drugim jest upychanie ludzi do fikcyjnych grup, które pracują na dochód ich lidera. @@@Owszem w MLM takze mozna sprzedac bezposrednio produkt ale moim zdaniem jest to takie zajecie dodatkowe. ja osobiscie nie lubie sprzedazy bezposredniej. Wole tylko komus powiedziec ze mam w ofercie takie lub inne produkty i wtedy jak ktos bedzie chcial cos kupic to sam przyjdzie do mnie. Ja tak robie i mam pare stalych klientow ktorzy od czasu do czasu do mnie przychodza cos kupic. Ale ja do niczego nie namawiam ani nie wciskam na sile bo to glupota@@@ I mało kto to lubi, bo po co zamawiać przez Internet (i płacić za wysyłkę) coś, co można dostać w każdym sklepie za rogiem? Dlatego w przeciwieństwie o tego co opowiadają tutaj wszyscy liderzy w MLM ciężko jest zarobić. Te wszystkie FMy i inne mlmy więcej zarobiłyby, gdyby zainwestowałyby w reklamę i zaczęły dostarczać swoje produkty do normalnych sklepów i hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×