Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

To zapytaj o konkrety! Co masz na myśli mówiąc o konkretach? Jeśli tylko nie chodzi ci o pieprzenie trzy po trzy, to jestem gotów udzielić ci szczegółowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty słuchaj tego gościa SAPIENTI SAT toż to złodziej i oszust , będzie żebrał o każde 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wlaśnie myśle robią za czarnych murzynów i do tego jeszcze bez przeszkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten frajer sprzedał mi tabletki do auta które miały zmniejszyć zużycie paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srakie baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT to Viktor Folomeyev złodziej oszust i naczelny obrońca MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT to prawda co tu piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT teraz sie nie odezwie poczeka aż sprawa ucichnie :) czyli 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te SAPIENTI SAT czyli Viktor Folomeyev dasz rade załatwić taniej kilka kóz z mongolii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie SAPIENTI SAT czyli Viktor Folomeyev błaga teraz adminów o usunięcie tych postów , wiesz Folo powiem Ci tak niestety ale to bedzie sie za Tobą ciągneło jak smród który wydzielasz pastuchu mongolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SAPIENTI SAT to prawda co tu piszą?" Oczywiście że nie! Co więcej, przeciwko tego gościa i kilku innych toczy się sprawa u prokuratora o pomówienia i oszczerstwa. Niedługo będzie sąd i wtedy zobaczymy jacy z nich kozacy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT czyli Viktor Folomeyev najprędzej to ciebie zamkną ty pseudolekarzyno i złodzieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu, to jak widać - negusy MLM nigdy nie przytaczają rzeczowe argumenty, tylko przechodzą na osobiste ataki i starają się spiepszyć każdą rozmowę w temacie. Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nygus z MLM to sam jesteś , nic nie osiągnąłeś poza warowaniem na tym forum i naciąganiem innych , żebraku mongolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema żadnego powodu by mnie wsadzić, mój drogi. A wobec ciebie od roku toczy się sprawa i trochę wcześniej czy trochę później staniesz przed sądem. I wówczas opowiesz - co tak naprawdę masz do mnie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ty SAPIENTI SAT dla ciebie MLM to wyłudzenie 2zł od jakiegoś naiwniaka więc z kim tu gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT toczy sie sprawa? od ponad roku , ciakwe żadnego pisma nie otrzymałem , i zapewne nie otrzymam ... gdybyś nie był takim zakutym pajacem to byś wiedział na jakiej podstawie prokurator wszczynia postępowanie z urzędu , oczywiście możesz mi wytoczyć proces cywilny ale wtedy trzeba zapłacić kilka złotych których ty oczywiście nie masz......tak więc bujaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEBAĆ MLM
h.u.j ci na imię sapienti huj ci na imię h.u.j ci na imię ej kurwo h.u.j na imię ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te SAPIENTI SAT czyli Viktor Folomeyev możesz mi skoczyć i sie pobujać co najwyżej a wiesz czemu , przedstaw chociaz jeden dokument że zlozyłeś go w sądzie , nie zrobisz tego a wiesz czemu bo jesteś kręt i oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie pokazywałeś mi , no wiesz może komuś innemu pokazywałeś , nie jestem jedyną osobą która nie darzy cie sympatią więc powinieneś mieć spora teke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.07.2012 rok? co Ty mi tu pociskasz , a dasz skan z pisma o odmowie wszczęcia postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×