Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

"Podejście miałem jak najbardziej dobre"xprzykro mi ale analizujac twoje wczesniejsze komentarze z taka wiedza jaka dysponujesz nie mogles miec dobrego podejscia. Zrozum to w koncu czlowieku.Sam spieprzyles sprawe i obwiniasz caly MLM bo tobie sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tam pozniej el camillo piszesz o jakis dlugach Nie wiem o co ci dokladnie chodzi ale nie rozumiem jak dzialajac w MLM mozna sie zadluzyc. Nie moge tego pojac.Przeciez nikt nikomu nie kaze co miesiac kupowac produktow po kilkaset zl. A jak czasami czytam na innych forach ze ktos byl w MLM i zadluzyl sie na kilka tys zl to ja sie pytam, jak ten cymbał to zrobil. No i jak zwykle swoim komentarzem potwierdziles ze nic nie wiesz o MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic nie wymyśle Piszę to co uważam za słuszne. Opieram się na własnych doświadczeniach. "xjuz wczesniej c****salem ze doswiadczenie masz marne i sam teraz stwierdzasz, ze piszesz to co uwazasz za sluszne.No to ja ci napisze, ze mylisz sie i to w kazdym swoim komentarzu.Po prostu zyjesz w swoim fikcyjnym swiecie w ktorym MLM jest zly niedobry, ze to akwizycja, bieganie z produktami do domu do domu i wciskanie na sile ludziom. Nie masz podstawowej wiedzy na temat MLM wiec czemu sie wypowiadasz ? jestes trollem czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie tyle tępi ile naiwni. Bo dają się wciągnąć w jakieś MLMy z których później ciężko jest się wymiksować."xNaiwni ? hahah naiwni to sa ludzie ktorzy np ida na studia bo po studiach znajda super prace. to tylko jeden przyklad. Moge podac o wiele wiecej naiwnych ludzi.Ciezko sie wymiksowac ? totalna bzdura. bardzo latwo sie wymiksowac i nawet nie trzeba podpisywac zadnych dokumentow."Liderzy nękają telefonami" a wiec to nie sa liderzy tylko tacy sami poczatkujacy leszcze jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby kierowali się faktami to nie weszliby do MLM Jeśli sukcesem można nazwać dorabianie sobie paru groszy na kosmetykach to OK oni na pewno mogą być szczęśliwi. Ale ludzie ambitni nie wybierają tak ryzykownych przedsięwzięć."xTutaj takze sie usmialem.Kolejny dowod ze zyjesz w nierealnym swiecie, takim lustrzanym chyba. Wlasnie ludzie ktorzy kieruja sie faktami a nie opiniami zapisuja sie do MLM bo wiedza ze to swietny biznes.I o jakim ty ryzyku piszesz. MLM to najmniej ryzykowny biznes."dorabianie paru groszy" hahahah spoko sa i tacy ale zauwaz ze kazdy ma inny cel w MLM. I tak znam np ludzi ktorzy nawet sobie nie dorabiaja bo tylko kupuja dla siebie produkty ktore lubia i nikt ich do niczego nie zmusza. Ot zwykli klienci.Kolejna grupa to ludzie ktorzy tylko chca sobei dorobic te kilka stow miesiecznie do etatu lub renty. I tych tez rozumiem.Kolejna grupa to ludzie ktorych celem jest zarabianie dobrych pieniedzy czyli np kilka tys zl miesiecznie. I takich tez znam.Znam tez takich dla ktorych MLM to sposob na zycie i jedyny biznes jakim sie zajmuja. Oni zarabiaja od 7 do 30 tys zl miesiecznie. jak widzisz lub nie, kazdy ma wlasny cel w MLM, kazdy wymaga czegos innego, kazdy pracuje na cos innego. Nie mierz wszystkich jedna miara koleś.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bardzo wiem co mohery mają wspólnego z MLM i jakoś zbytnio mnie to nie interesuje"xTutaj nie wiem o co ci chodzi bo chyba nie przeczytales ze zrozumieniem mojego komentarza co oznaczaloby ze jestes zwyczajnie glupi i dyskusja z toba nie ma sensu.Podalem tylko przyklad nie obrazajac nikogo. Ty widac masz problem z rozumieniem prostych zdan.Sorry ale skoro nie rozumiesz prostego zdania nie na temat MLM to jak mozesz zrozumiec cos pisane na temat MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko później nie płaczcie, że nie przestrzegałem."xTutaj pojechales gosciu.Przed czym ty innych przestrzegasz ?przed wejsciem w MLM bo tobie sie nie udalo.ja znam ludzi ktorym MLM sie udal, zarabiaja kase bo pracuja.gdyby trafili na ciebie zanim sie do MLM zapisali to pewnie teraz nie zarabiali by tyle. Czemu mam miec tylko jedno zrodlo dochodu skoro moge miec ich wiecej.Np oprocz etatu czy pracy na zlecenie zarabiac pieniadze w MLM albo w czyms innym np na Forexie.Piszesz ze nikomu nie bronisz wejscia do MLM, ale przestrzegasz zeby nie wchodzili.jestes jakis chory ?|rownie dobrze ja moge przestrzegac ludzi zeby nie brali pracy etetowej za jakies smieszne pieniadze bo przeciez stac ich na wiecej po czym dodam zeby jednak poszli na ten etat bo lepsze to niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najprościej jest powiedzieć, że ktoś nie ma racji. Nie podać żadnych powodów, tylko nie masz racji, "bo tak" "xodwracasz kota ogonem bo to ty piszesz ze masz racje bo tak.Nie podajesz zadnych konkretow.Nawet wczesniej chyba sapienti sat ci to pisal a ty dalej swoje.Znowu wychodzi twoj brak wiedzy o MLM.x"No i dobrze. Może dzięki temu mniej osób wciągniecie w te swoje "biznesy""A moze robisz tym ludziom na zlosc bo byc moze gdyby zapisali sie do jakiegos MLMu to zaczeliby zarabiac pieniedze a ty im to odradzasz. Nie pomyslales o tym co ?ktos kto moglby byc dobrym liderem w MLM przeczyta twoje glupie wypowiedzi i stwierdzi ze to jednak nie dla niego tym samym tracac szanse na dobry zarobek.|Moze o to ci chodzi co ? bo jesli tak to jestes zwykla szmata i c***jem.To tak samo jakbys swojemu kumplowi odradzal zalozenie wlasnej firmy bo powiedzialbys mu ze sie nie utrzyma na rynku, podatki go zjedza i skonczy z dlugami.Jestes podlym pesymista, nie wyszlo ci w MLM bo spieprzyles sprawe i teraz udajesz experta i wszystkim odradzasz ten biznes.Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze ostrzega przed tym gównem innych. Chyba ze chca byc ponizanymi masochistami to niech wchodza w to dziadostwo dla nieudacznikow. Biznes to ma byc biznes a nie jakies smiesszne produkty dla idiotów . Budowanie grup. Też mi coś :D Żałosne naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobre wyjscie dla inwalisow i niedorozwinietych. Zawsze na cos kogos litoscia naciagniesz. Jakis dr nona czy fm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec dam ci rade El Camillo.Zanim zaczniesz sie wypowiadac na jakis temat doucz sie porzadnie i pozniej zabieraj glos bo inaczej tylko sie osmieszasz.Wczesniej chyba Sapienti ci napisal ze masz spaczony poglad na biznes. I po przeczytaniu twoich komentarzy zgadzam sie z nim.Jestes ciezkim przypadkiem czlowieka od ktorego trzeba sie trzymac z daleka. Ale spokojnie nie jestes sam. takich "toksycznych ludzi" jest mnostwo. Sam znam ich kilku. tak czy siak powodzenia i oby zadna normalna osoba na ciebie nie trafila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna czyli taka która kocha mlm .. żałosne won zebraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna czyli osoba z otwartym umyslem, osoba chcaca sie ciagle rozwijac i uczyc nowych rzeczy.tylko takie osoby w zyciu osiagaja sukcesy i zarabiaja coraz to wiecej pieniedzy.Cala reszta zgarnia resztki ze stołu. taka prawda.Swiat nalezy do ludzi otwartych, ambitnych i odwaznych oraz optymistow.tacy ludzie osiagaja sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos dodam bo znalazlem cos zabawnego :Dx"Jeśli nie masz całej masy znajomych, którym mógłbyś wcisnąć produkty swojej firmy, bądź upchać ich do grupy, to nie zabieraj się za to."xKurcze nie wiedzialem ze trzeba miec mase znajomych zeby osiagnac sukces w MLM. Moze nie mam wiedzy ale zawsze myslalem ze wystarczy jak podpisze umowe o wspolprace z 2 lub 3 osobami w miesiacu i bedzie lajcik. teraz wiem ze sie mylilem, musze miec co najmniej kilkaset osob na liscie i dzwonic i namawiac i zapisywac wszystkich jak leci.xPozniej El camilo pisze ciagle trzeba inwestowac w probki, katalogi itp. No rzeczywiscie to sa ogromne inwestycje, probki perfum kupuje sie raz na 3 miesiece, koszt ok 20 zl. straszna cena.katalogi to samo, jeden katalog pewnie kosztuje z 20 zl a wiadomo ze trzeba kupic kilka takich katalogow. Do tego telefon no bo trzeba dzwonic do ludzi. Sumujac wszystko, co miesiac trzeba inwestowac kilkaset zl. Masakra jakas. hahahahhahahahahahahah|El Camillo twoje komentarze bardzo mnie bawia. Licze ze napiszesz cos wiecej. Bede czekal. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeden z drugim po prostu by zarabiał na tych waszych emelemach, to by to robił a nie siedział na forach i nawracał cały świat. Jedyne co potraficie wzbudzić to śmiech i politowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
@@Jak jeden z drugim po prostu by zarabiał na tych waszych emelemach, to by to robił a nie siedział na forach i nawracał cały świat.@@ Typowy sposób myślenia etatowca. Człowieku. Ty z tym swoim myśleniem nigdy nie zrozumiesz że to na etacie, by dużo zarabiać trzeba tyrać od rana do nocy i nie mieć czasu na pisanie na forum. W dobrym MLM jest inaczej. Tu ma się czas i na zarobienie dobrej kasy i na "nawracanie całego świata". Nigdy też nie zrozumiesz tego, że piszemy na forum (nawracamy świat) nie tylko i wyłącznie po to by kogoś znaleźć do swoich sieci. Jest jeszcze coś takiego jak poczucie wdzięczności. Jestem wdzięczny losowi za to, że spotkałem się z biznesem MLM i za jego pomocą wyrwałem z nędzy i beznadziei. Jestem wdzięczny ludziom, którzy uczą mnie tego biznesu i wszystkiego co z nim się wiąże. Jestem również wdzięczny moim partnerom, którzy mi zaufali i z którymi buduję ten biznes i zarabiam. Skoro ktoś był i jest tak miły i dobry dla mnie, to moje sumienie i prawo zachowania równowagi we wszechświecie nakazuje mi bycie miłym i dobrym dla innych ludzi potrzebujących!!! Ty, nauczony w wyścigu szczurów rywalizować z innymi, wygryzać ich i walczyć o swoje miejsce w korporacji nie jesteś w stanie tego pojąć. Niestety. I nie zraża mnie, że wielu ludzi choćby na tym forum nie rozumie, że chcę im pomóc. Komu dane jest zrozumieć - ten zrozumie, wcześniej czy później. A moim zadaniem jest dawać szanse, opowiadając i wyjaśniając wady i zalety tego sposobu zarabiania czy też budowania kariery. Możesz uważać za nawracanie świata. Ja zaś uważam to za zwracanie długu, który zaciągnąłem u świata. Długu w postaci sukcesu finansowego, szacunku otaczających mnie ludzi i wszystkim fajnych rzeczy z tego wynikających! Nie jesteś w stanie tego zrozumieć i nawet nie wiesz co tracisz. Ale to twój wybór. Skoro wybierasz rzucanie mięsem na forum zamiast z odrobiną pokory spróbować zrozumieć o co tu chodzi, to pozostań tam gdzie jesteś i niech Bóg ma cię w swej opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
Sektowiec, powiadasz? He!!! Niech będzie sektowiec. Wolę być szczęśliwym i zadowolonym z życia "sektowcem", niż sfrustrowanym i toksycznym dla otoczenia trollem forumowym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z 10:05 masz racje. Dlatego ja moge siedziec calymi dniami na forum bo mam czas i pieniadze. Etatowcy tego nie rozumieja ale to normalne. Kolejna sprawa to taka ze ludzie w internecie nie potrzebuja pomocy a jak ktos oferuje im pomoc to spotyka sie z agresja szczegolnie na forum. Ja tez ciesze sie ze spotkalem sie z czyms takim jak MLM. Bo inaczej pewnie cale zycie spedzilbym na etacie marnujac swoj czas i energie.MLM ma ogromna przewage nad etatem, a mianowicie MLM moze dac zrodlo dochodu pasywnego, a etet tego nie da nigdy w zyciu.I to jest ta rzecz dla ktorej warto podjac wspolprace z firma MLM.xJa osobiscie nie wyobrazam sobie siebie na etacie, jakimkolwiek etacie pracujac przez 1/3 zycia. Dla mnie to kompletna strata czasu i dziwie sie ze tak wielu ludzi sie na cos takiego zgadza.xKolejna rzecz ktorej nie rozumie i chyba nigdy nie zrozumie jest negatywne nastawienie do MLM skoro MLM sam w sobie jest swietnym biznesem. Owszem ja tez mam negatywne nastawienie do roznych rzeczy czy instytucji np do US bo podatki za duze a panstwo za niedlugo opodatkuje kazda najmniejsza czynnosc wykonywana przez czlowieka, ZUS bo to najwieksza legalna piramida finansowa do ktorej kazdy etatowiec wplaca kase i tak naprawde gowno z tego ma. Moglbym jeszcze pare rzeczy wymienic. A mam do nich negatywny stosunek bo kieruje sie faktami i uwazam ze Zus to zło. A czym sie kieruja ludzie negatywnie nastawieni do MLM ? z pewnoscia nie faktami a opiniami innych ludzi i dlatego tak bardzo mnie to smieszy.xI jak to napisal gosc wyzej, ze kazdy ma wybor, Ja wybralem MLM bo bardziej mi sie oplaca, jesli wam bardziej oplaca sie etat to powodzenia na etacie i badzcie szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tez masz racje. Ja tez wole byc sektowcem, naciagaczem i jak wy jeszcze mnie nazywacie ? niewazne. Najwazniejsze jest moje szczescie i dobrobyt.Wasze opinie wlasciwie mnie nie interesuja bo to moj swiat i moje zycie. I to jest z******te :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ZUS bo to najwieksza legalna piramida finansowa do ktorej kazdy etatowiec wplaca kase i tak naprawde gowno z tego ma." Ale z ciebie dureń. Ty też byś wpłacał idioto jak cokolwiek byś zarabiał, bo musiał byś zarejestrować działalność, Skąd biorą się tacy idioci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe jakie wzburzenie nieudolnych do pracy mlmków :D prawda w oczy kole nieudacznicy :D dzisiaj cieplej. Sru na miasto z tabletkami na spalanie i z perfumkami czy tam suplementami matoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te głupki wogóle widza tylko mlm i etat. A tyle ludzi prowadzi wlasna dzialalnosc i nie muszą sie poniżać do mlm. Ograniczeni ci mlmowcy. Do niczego poza mlm i etatu sie nie nadaja bo pisza ze zycie na etacie by spedzili gdyby nie mlm. Z dwojga złego mlm zawsze jest swoim biznesem. Kiepskim ale swoim. Ofermy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gvwno tam swoim. Nie wiem ilu ale może jeden na 10 tysięcy ma zarejestrowaną działalność. Cała reszta to darmowi akwizytorzy czegoś tam, nie zarabiający kompletnie nic. To ludzie bardzo prości nie znający zasad działania otaczającego ich świata i dlatego tak podatni na pranie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie :) wilekie byznesmeny a zus to wg nich piramida bo zwyczajnie ich na oplaty nie stac hehe swietny biznes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo widze odezwal sie expert od biznesu hahaha.5 komentarzy napisanych przez jedna osobe. hahaMarny z ciebie troll, nawet do tego sie nie nadajesz nie mowiac juz o jakimkolwiek biznesie nie wazne czy MLM czy wlasnej dzialalnosci gospodarczej. Porazka i tyle.xW zadnym temacie zwiazanym z MLM nie napisales ani jednego konkretnego komentarza. Pewnie dlatego ze masz zerowa wiedze na ten temat. osmieszasz sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
"Płacisz składki na ZUS w zamian za obietnicę otrzymania emerytury. ZUS nie inwestuje Twoich pieniędzy. Przeznacza je od razu częściowo na bieżące wypłaty dla emerytów – odpowiedników wcześniejszych inwestorów w piramidzie finansowej. Częściowo, bo przecież trzeba opłacić armię urzędników i utrzymać okazałe siedziby. " Więcej tu - centrumobslugiemerytalnej.pl/2013/03/12/czy-zus-jest-piramida-finansowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ludzie bardzo prości nie znający zasad działania otaczającego ich świata i dlatego tak podatni na pranie mózgu"xTo zdanie idealnie pasuje do ciebie trollu.Nic dziwnego ze taki glupi jestes.Z El camillo mozesz sobie podac ręke bo nadajecie na tych samych falach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale z ciebie dureń. Ty też byś wpłacał idioto jak cokolwiek byś zarabiał, bo musiał byś zarejestrować działalność,"xNie, nie musze miec zarejestrowanej dzialalnosci.Tak jak pisalem wczesniej, masz zerowa wiedze leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×