Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

Gość Liszka 2
marketingowiec.... nie ciągnij tego. Po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
@@Viktor nie warto dalej ciagnac tej bezsensownej dyskusji.@@ Właśnie przestałem do tych zboczków pisać. Niech teraz poplują sobie trochę jadem. Raczej im to nie pomoże, ale może trochę lepiej się poczują! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to on, folomeyev siedzi tu od co najmniej 8 lat i szuka głupszych od siebie :D To forum to jego nędzne życie no i jeszcze bazar gdzie wciska te swoje tabletki a pewnie i ruski spiryt i cygarety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Widzisz marketingowcu? Ta cała liszka kilka minut temu pisała, że niema tu przyjaciół. A kolejne wyzwiska pod adresem moich Bogu ducha winnych rodziców nie tylko jej nie przeszkadzają, ale nawet bardzo ją cieszą! I jeszcze się dziwi, że uważam ją za bydle nieprzeciętne!!! Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Z tamtym debilnym psem - jak pewnie zauważyłeś - już ani słowem nie odzywam się. Poczekam aż w sądzie mu będę mógł co nieco powiedzieć. I po rozprawię też. Odezwałem się do tej całej liszki, bo w pierwszym momencie pomyślałem, że dziewczyna po prostu lekko zbłądziła w ocenach. Teraz widzę że to takie samo bydle jak debilny pies. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Kasia, uważaj! Bo zaraz będziesz mną! :-D Za chwilę i ciebie zaczną nazywać Folomeyev. Jeśli pozwolisz, dam Ci radę, nie odzywaj się do debili, bo i tak nic jemu nie udowodnisz, a będą Cię poniżać i obrażać na maksa. Poza tym, już niedługo ten gnój, co tu wszystkich wyzywa idzie pod sąd i raczej nie będzie mógł tu w ten sposób się udzielać. Więc, może nie warto robić z tego forum jeszcze większe szambo niż jest! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tępię knura ale mam już dość. Przekazuję pałeczkę"xjak przekazujesz pałeczke skoro piszesz tutaj sam ze soba ?hmmm a moze chodzi ci o masturbacje albo przekazujesz "pałeczke"np koledze. Troche to pedalskie nie uwazasz ?No ale ja nie wnikam. jestem tolerancyjny.Zycze szczescia z chlopakiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! A ja się zastanawiałem, co to znaczy "tępić knura"? Okazuje się, że to to samo co walić konia, trzepać nietoperza, pucować torpedę itd!!! To wiele tłumaczy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od podnoszenia tematow
Podnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackieMLM
Prawda jest taka, że wielu ludzi, którzy się wypowiadają na temat MLM tak naprawdę nie mają pojęcia "z czym to się je", lub znali jedną firmę MLM i na jej podstawie określają cały MLM. Są firmy uczciwe i nie uczciwe, tak samo jak są firmy uczciwe i nie uczciwe, które nie należą do MLM. Jeśli ktoś trafi np. na sklep internetowy, który tak naprawdę nie istnieje i jest tylko po to żeby wyciągnąć od ludzi pieniądze i nie dać nic w zamian, to powinien oczerniać wszystkie inne sklepy internetowe? Zastanówcie się ludzie nad sobą. Bo paplać żeby paplać to żadna sztuka. Wypowiadajcie się wtedy kiedy będziecie wiedzieli na czym polega MLM. Są różne plany marketingowe, każda firma MLM ma inny. Trzeba się w nie dokładnie zagłębić i wypytać o szczegóły, żeby wiedzieć czy są uczciwe i który jest bardziej opłacalny. Jeśli wchodzicie do firmy MLM, słysząc tylko skrawek informacji i nie sprawdzając dokładnie firmy i nie analizując jej planu, oraz nie sprawdzając produktu, to czego oczekujecie?? Są firmy z lepszymi i gorszymi produktami. Trzeba przeanalizować, który produkt jest sprawdzony, przetestowany, który będzie miał szybki zbyt oraz taki którego ludzie potrzebują. Trzeba wiedzieć czy firma musi wciskać kity, czy produkt jest na tyle dobry i solidny, że mówi sam za siebie. Denerwujące też jest to, że ludzie którzy nie potrafią odróżnić piramidy od MLM też często się wypowiadają na te tematy i psują ocenę ludzi którzy pierwszy raz się stykają z MLM. W żadnej piramidzie nie istnieje produkt, poprostu ludzie przelewają sobie na konta określoną ilość pieniędzy. Np. Ktoś przelewa trzem osobą na konto określoną kwotę, a jemu na konto przesyła powiedzmy 20 osób i nic praktycznie nie robisz, piramidy nie są dlugotrwałe, bo żadnej pracy się w to nie wkłada. A w MLM jest produkt, który ludzie kupują, a zyski są ze sprzedaży produktów, lub firma wypłaca prowizję z zakupów, których dokonali "Twoi ludzie". Także najpierw sobie poczytajcie o piramidach i MLMach, oraz jakie są plany marketingowe i czym się różnią, a potem się wypowiadajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z ludzi ktorzy wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia hahaha leszczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM = Musisz Ludzi Mamić. Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo i ślepa, fanatyczna wiara w to kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackieMLM
GOŚCIU, najpierw poznaj wszystkie firmy MLM i sie dokształć w tym temacie, a później się wypowiadaj. Widać jak pełno tu ludzi niereformowalnych. Jeden się sparzy na jednym przykładzie, krzyknie że to jest beee, i reszta nie wiedząc o co chodzi krzyczy to jest beee. Dzieci niedouczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackieMLM
A najciekawsze jest to, że większość ludzi, nie potrafią sami myśleć i przeanalizować sprawy, tylko słuchają "KRZYKACZY", którzy tylko patrzą co skrytykować, ale się nad tym nie zastanowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś potrafił samodzielnie myśleć świadku emelema, to chcąc zanegować to co napisałem wyżej, po prostu byś milczał. Pisząc ten tekst tylko potwierdzasz moją teorię, przedstawiając się jako fanatyk z wypranym mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackieMLM
Tak uważasz mądralo? Nie jestem z tych co milczą. Po za tym, ludzie, którzy mają na ten temat pojęcie, rozumieją o czym piszę. Skoro taki z Ciebie znawca. Powiedz proszę jakie znasz firmy MLM i co o nich dokładnie wiesz. Pokaż, że piszesz na tym forum, ponieważ wiesz o czym mówisz i znasz się w tych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM=Mamy Ludzi Mądrych! Jeżeli już. Te wszystkie brednie o wciąganiu znajomych i wciskaniu towaru pochodzą z początku lat 90-ch ubiegłego wieku. Wówczas tak się zachowywali niedoświadczeni działacze Amway. Owszem, dzisiaj też trafiają się tacy oszołomy, ale to raczej wyjątek niż reguła i tacy za długo w żadnej porządnej MLM-firmie nie zabalują. System sam takich się pozbywa! Totalną brednią również jest twierdzenie, że w MLM nie idzie zarobić albo zarabia jedynie ścisła czołówka. Prawda natomiast jest to, że ścisła czołówka zarabia ogromne pieniądze. Co nie przeszkadza całkiem godnie zarabiać też całej reszcie. Nawet w podrzędnej firmie, jak to FM czy Oriflame, po roku czasu spokojnie można dostawać z grupy (czyli, bez sprzedaży bezpośredniej) tysiąc złoty i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem MLM to najlepszy model biznesu na swiecie. kazdy moze w nim zarabiac, wystarczy chcec sie nauczyc czegos nowego i chcec pracowac. To takie proste, szkoda ze polski plebs tego nie czai. Zal. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackieMLM
Poczytaj sobie o naciągaczach niezwiązanych z MLM. Zapewne jest ich dużo więcej. Teraz tak naprawdę nadszedł czas dystrybucji, MLMu, a kto tego nie widzi jest przegrany. MLM jest dla ludzi wykształconych (i nie mówię tu o szkołach, tylko o wiedzy, którą posiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Multi Level Marketing, ogólnie zysk- w całej gamie znaczenia tego słowa :) Ja dla przykładu jako student dzięki właśnie mlm jestem niezależny finansowo- bez żadnej dodatkowej pracy :) Korzystam akurat z http://www.tomaszpietrzak.pl/biznesonline i jestem bardzo zadowolony z tego mlm, jednak każdy jak wiadomo ma swój sposób na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie. MLM to najlepszy model biznesu na swiecie. kazdy pracuje dla siebie i na siebie i nikt nikim nie dyryguje. To tak jak posiadajac wlasna firme pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz. A im wiecej pracujesz i im wiecej sie uczysz tym wiecej zarabiasz, oczywiscie nie od razu. Zeby firme rozkrecic potrzeba duzo czasu ale wysilek oplaci sie, tak samo jak w MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraliście się żałosne żebraki ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym to się "je"? Proste, trzeba latać po znajomych i wciskać im kosmetyki czy inne badziewia oraz proponować im wstąpienie do tego pseudo biznesu. Odbywa się to na zasadzie piramidy finansowej: zakup startera = wpłata. Wiadomo, zarabiają ci co są na górze. Ci co niedawno wstąpili, muszą się sporo wyżebrać, żeby zarobić jakieś grosze. Ogólnie nie polecam. To biznesik dla naiwnych i nieudaczników życiowych, których nie przyjęli do żadnej porządnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@zgodze sie. MLM to najlepszy model biznesu na swiecie. kazdy pracuje dla siebie i na siebie i nikt nikim nie dyryguje.@@@ . To nie żaden biznes tylko piramida finansowa. Tu się nie pracuje tylko wciąga do interesu kolejnych naiwniaków wierzących w mercedesy i inne cuda na kiju. . . @@@To tak jak posiadajac wlasna firme pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz. A im wiecej pracujesz i im wiecej sie uczysz tym wiecej zarabiasz, oczywiscie nie od razu@@@ . Kolejny raz wklejasz te same brednie. Posiadając własną firmę pracujesz na własne nazwisko. W MLM sprzedajesz produkty jakieś dziadowskiej firmy, z którą żaden sklep nie podpisałby umowy, bo nikt nie chciałby brać tych s**tów. Poza tym spróbuj w MLM pracować 2 godziny dziennie to nawet nie dożyjesz do połowy miesiąca :) . . @@@ Zeby firme rozkrecic potrzeba duzo czasu ale wysilek oplaci sie, tak samo jak w MLM.@@@ . I to powiedział wielki forumowy ekspert, który ma za sobą już tyle otwartych firm, że światowi giganci przed nim klękają :D Gdybyś miał takie doświadczenie w prowadzeniu firm, to teraz zajmowałbyś się zarządzaniem jakimś przedsiębiorstwem a nie dennym klepaniem w klawisze na forum Kafeterii i gloryfikowaniem obwoźnego handelku ;) A tak jesteś nieudacznikiem życiowym z MLM, który za wszelką cenę próbuje robić dobrą minę do złej gry ;) Bycie w MLM opłaci ci się w jedynym przypadku - gdy nałapiesz frajerów, którzy będą nabijać ci punkty sprzedając produkty swoim znajomym. Wtedy może zarobisz jakieś kieszonkowe. Ale o to jest niezwykle trudno. Ludzie mają swój rozum i jakoś nie garną się do tych waszych pseudo biznesów ;) . . @@@A moim zdaniem MLM to najlepszy model biznesu na swiecie. kazdy moze w nim zarabiac, wystarczy chcec sie nauczyc czegos nowego i chcec pracowac. @@@ . Widzę, że nieźle wyprali ci mózg podczas szkolenia, że z tak wielką łatwością opowiadasz totalne bzdury ;) W Polsce w MLM działa ok 1000000 osób. Jakoś na polskich drogach nie przybyło nagle milion mercedesów ani lista najbogatszych Polaków też nie rozciągnęła się do tej liczby. Jednak coś tu jest nie tak :) . . @@@To takie proste, szkoda ze polski plebs tego nie czai. Zal. hahahah@@@ . Dla ciebie mlm-owski naiwniaku może to jest proste boś jest durny i podatny na manipulacje. Ale ludzie, którzy maja łeb na karku wiedzą dobrze, że to ściema i nie dadzą nabrać na te wasze bajeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Revivale: @@@Multi Level Marketing, ogólnie zysk- w całej gamie znaczenia tego słowa :D Ja dla przykładu jako student dzięki właśnie mlm jestem niezależny finansowo- bez żadnej dodatkowej pracy@@@ . Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, jeśli myślisz że uwierzymy w te bajeczki. Niezależny finansowo student :D hahaha jak rodzice nie zrobią przelewu na czas, to wylatujesz z akademika i nie pomoże żadne wciskanie kosmetyków kolegom ze studiów. :) . . @@@Korzystam akurat www.tomaszpietrzak. pl/biznesonline i jestem bardzo zadowolony z tego mlm, jednak każdy jak wiadomo ma swój sposób na sukces :D@@@ . Z pewnością kolejne "obiektywne" źródło informacji ;) Tępe mlm-ki takie stronki gloryfikujące ich obwoźny handelek nazywają "publikacjami naukowymi" :D Poza tym jeśli dla ciebie żebranie i naciąganie ludzi przez pół roku, żeby po tym czasie zacząć zarabiać najniższą krajową jet sukcesem to ja gratuluję ambicji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@JackieMLM: . @@@Poczytaj sobie o naciągaczach niezwiązanych z MLM. Zapewne jest ich dużo więcej@@@ . A czy liczebność danej grupy zależy od jej szkodliwości? Rozumiem, że według ciebie mordercy są mniej groźni od pedofilów bo też jest ich mniej i należy ich łagodniej traktować? To że jest kogoś mniej, to żadne usprawiedliwienie. Każdy przypadek naciągania ludzi jest godny potępienia. . . @@@Teraz tak naprawdę nadszedł czas dystrybucji, MLMu, a kto tego nie widzi jest przegrany@@@ . Przegrany to jesteś ty, tępy mlm-ku, bo dałeś się nabrać na te śmieszne bajeczki ;) Za parę lat zostaniesz z niczym i będziesz płakać, że byłeś tak naiwny :) . . @@@MLM jest dla ludzi wykształconych (i nie mówię tu o szkołach, tylko o wiedzy, którą posiada).@@@ . W takim razie czym według ciebie jest to "wykształcenie"? Ilość o***tych szkoleń w pizzeriach, kawiarniach czy innych klubach? Gratuluję ci naiwności, tępy mlm-ku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×