Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLManiacy

MLM - z czym to się je?

Polecane posty

No ja zarabiam, a zusu nie place.jak chcesz to mozesz mnie podpierniczyc do urzedu hahahahNie boje sie ciebie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Marketingowiec Ty jesteś ten cały folemeyev ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie jestem folomejew.Ale to nieistotne bo dla tego glupiego trolla kazdy tutaj to folomejew.Wiec sie nie zdziw jak zaraz wypadnie ze ja pisze sam ze soba i ze ja to folomejew itp. Ten idiota juz od paru lat tutaj tak szczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
wiem wiem tylko pytam bo z tamtym folo... woalałbym w słowo nie wchodzić ;) dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Wiedza wiedzą. A sposób jej wykorzystania pozostawia wiele do życzenia. No i cham pierwszorzędny. Nie mój poziom po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to nie folomeyev :D :D :D. Ten sam styl, ten sam bełkot, te same błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
@@Wiedza wiedzą. A sposób jej wykorzystania pozostawia wiele do życzenia.@@ No wiesz? Jak kuba bogu, tak bóg kubie. Jakbyś ty i twoje przyjaciele nie wyzywali, nie obrażali, nie bluzgali i bezpodstawnie nie oskarżali, to nie miałbym powodu odpisywać wam w tym samym stylu. Po wielu latach prób zachowania stosownego poziomu kultury dyskusji stwierdziłem, że z takimi jak ty i twoje kolesie nie idzie rozmawiać kulturalnie. Wy rozumiecie tylko wtedy, gdy używa się przeważnie słowy na ku... hu... itd! Jak jesteś taka praworządna, to przejrzyj stare tematy i popatrz ile czasu utrzymywałem poziom rozmowy zanim odpisałem debilnemu psu tak ja na to zasłużył? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczerze mowiac caly ten syf zaczal ten glupi troll pare lat temu i nadal zaciekle walczy, tylko nie wiadomo z kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Myślę że Marketingowiec potwierdzi, że jak on ze mną rozmawia kulturalnie to i ja ani jednego krzywego słowa wobec niego nie użył. Zresztą, na każdym temacie można bez trudu zobaczyć, że póki do mnie się zwracają tak jak przystało na osobę wychowaną, to i ja dotrzymuję kroku, że tak powiem. Prawda, Marketingowcu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Dziwne. Zapytałem i od razu się pojawił. Poza tym ja tutaj nie mam żadnych przyjaciół. Raczej mnie z kimś pomyliłeś Sapiento.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
To straszny rusofob i zazdrośnik! On nie może pogodzić się z tym, że ja - Rosjanin, w jego ojczystym kraju radzę sobie o wiele lepiej niż on. Nie może również przeboleć, że mam dobre wykształcenie i wychowanie. Może trochę za bardzo emocjonalnie reaguję na pewne rzeczy, ale kto zdrowy na umyśle pozostałby spokojny i zrównoważony, gdyby o jego nieżyjących już rodzicach mówiono, że matka puszcza się z niemcami, capami, wieprzami itd. a ojciec jest czymś gorszym od g***a? Może by "prawdziwego Polaka" byłoby stać na odrobinę szacunku choćby do zmarłych,co? Bo żądacie żeby uważano was za europejskie społeczeństwo, tak? Ty, Liszko 2, jak długo wytrzymasz jeśli ktoś zacznie o twoich bliskich tak mówić jak ten wściekły gnój o moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów wieprz pisze sam ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Nie wiem. Nie wdawałbym sie w takie dyskusje po prostu bo zniżenie sie do takiego poziomu stałoby sie moim poziomem tak jak stało się Twoim. A ty sie w tym czujesz jak ryba w wodzie najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
@@Poza tym ja tutaj nie mam żadnych przyjaciół.@@ Tak??? A jak mam nazwać kogoś, kto bezwarunkowo wspiera bluzgacza i bydlaka i zaraz oskarża o chamstwo tego, kto nie chce godzić się jego bluzgami i wyzwiskami? Skoro jesteś taka obiektywna, to może jakoś udowodnij, że to ja jestem beznadziejny cham a twój kolega "gość" jest w absolutnym porządku! Może choćby w tej rozmowie to ja zacząłem wyzywać i bluzgać? W ogóle nie odzywałem się, póki nie wyskoczyłaś ze swoimi oskarżeniami, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Poza tym.. hmmm kiedys pisałeś że Twoi rodzice żyją i mają się świetnie z tego co pamiętam. Znowu sie gubisz w tym co piszesz. Zresztą nieważne - zbędna dyskusja której z tobą nie zamierzam prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
@@Nie wdawałbym sie w takie dyskusje po prostu bo zniżenie sie do takiego poziomu stałoby sie moim poziomem tak jak stało się Twoim.@@ Czyli co, wyzywanie mnie od wieprzy - jak to właśnie zrobił jeden z twoich przyjaciół - jest wg ciebie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
boże... człowieku ja tutaj nie uwazam ze jakiś gość jest w porządku. weź sie chłopie ogarnij i przestań sie wściekać. Nie moja wina że z chamstwa tutaj słyniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Ja z tobą też nie zamierzałem rozmawiać. To ty wyjechałaś z oskarżeniami o chamstwo. I zauważ, ani słowem do ciebie przed tym nawet nie odezwałem się! Jak nie będziesz mnie zaczepiać, to mam cię głęboko ... wiesz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam wszystkie wieprze świata. Ty jesteś niegodny aby cię porównywać z tak szlachetnymi zwierzętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Racja. Olać chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Nie! No ty nieprzeciętny bydlak jesteś!!! Czy to ty czy ja oskarżyłem cię o chamstwo??? Pokaż mi, gdzie o tobie napisałem choć jedno krzywe słowo zanim wyjechałaś do mnie z tym niby moim chamem!!! Pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki co jeszcze SAPIENTI SAT
Zgadzam się! Olać chama Liszkę i jego kolesia "gościa". I tak niedługo nie zechce im się cokolwiek tu pisać. Nie do tego będzie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktor nie warto dalej ciagnac tej bezsensownej dyskusji.Szkoda czasu na glupoty. Temat jest "MLM - z czym to się je?"Po cholere dyskutowac z ludzmi nie na temat.Nie robmy jeszcze wiekszego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu sie poczuł jak u siebie w ruskich :D tępa ruska strzała po tępych gównianych rodzicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka 2
Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh sie troll pluje. hahah co za glupek.I tak juz pare lat i co ? I nic. do tego calkiem za darmo.Najwiekszy frajer na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×