Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gajowa44

Najlepsze kursy angielskiego są w szkole tfls

Polecane posty

Gość gość
Ja chodziłam na kurs do TFLS ale tez po zajeciach uczyłam się sama. Wiadomo że czesc materiału trzeba w domu powtórzyć. Zdałam bez wiekszych problemów egzamin. Osoby które chodziły do TFLS wiedzą że tam trzyma się poziom oraz że uczą tam tylko wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim stażem oraz ze na zajęciach często są prowadzone hospitacje i stały nadzór metodyczny nad zajęciami. Dlatego to wyróżnia TFLS od innych małych szkół gdzie uczą studenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam TFLS - najlepsza szkoła w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo starałam się uczyć angielskiego na własną rękę, z książkami, lektorami itd. ale to nie dawało zbyt dużych efektów. Obecnie jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają, a ja już jestem w stanie porozumieć się w języku angielskim. Jeszcze trochę, a będę mogła pochwalić się w miarę biegłą mową - mam taką nadzieje. Jednak potrzebuje zawsze mieć nad sobą takiego kogoś kto patrzy i czuwa nad tym abym po prostu pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS! Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ nauczyciele potrafią zainteresować przedmiotem. To sprawia, że z zajęć wynosi się bardzo dużo i w szybkim tempie czyni się postępy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze na kurs do tfls i jest super. Szybko załapałam podstawy i widzę efekty pracy z lektorem. Super szkoła - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam TFLS. Przed pójściem tam na kurs czytałam dużo pozytywnych opinii i wszystko się sprawdziło. Bardzo poprawiłam swoją znajomość języka.. Lektorkę miałam konkretną, bardzo koncentrowała się na rozwiązywaniu testów pod egzamin, ale nie tylko. No i oczywiście dużo rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom. Zajęcia są blisko metra więc miałam super dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam dobre doświadczenia związane z TFLS. Chodziłam tam na kurs angielskiego przed maturą i zdałam ją bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kompleks z angielskim znikł jak po namowie koleżanki z pracy poszłam na kurs angielskiego do TFLS. Jest to jedna z najlepszych szkoł w kraju. TFLS ma akredytacje MEN i kuratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z TFLS
Bardzo miła obsługa w biurze TFLS. Panie uśmiechnięte , Pan kierownik srkretariatu pomocny. Chętnie wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Pani Dyrektor mimo że skończyła się dzień wcześniej promocja przedłużyła mi ją i mogłam otrzymać darmowy kurs włoskiego gratis. Zapisałam się na kurs do CPE i wiem że dokonałam odpowiedniego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda, tez muszę to przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×