Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość KSIADZ.....
mam zdjęcie Lady laroo CAŁE I WSPANIAŁA Z NIEJ OSOBA ZAZDROŚĆ CI NIE POMOŻE ZGINIEMY ZA NASZĄ KOLEŻANKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda bym musiał iść zobaczyć ten temat,rozmawiałem z nia i jakoś nie dała się sprowokować a dawałem mocno czadu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poszli? łeeee a tak fajnie śmierdziało :( :P prawda - ja przeważnie film odpalam ta ok godziny 23 nie wiem czemu :D pewnie przez to, że wtedy jest spokój, cisza i wiem, że nie zasnę :P chociaż jednego razu chciałem sobie obejrzeć Piratów z karaibów i mi się jakiś czas buforowało, tak zostawiłem i zapomniałem... przypomniało mi się jak był już cały film zbuforowany i było to lekko po północy, a szkoda mi było wyłączyć bo tyle czasu się buforowało... więc oglądałem twardo ;) a wiesz, ta część akurat trwala 2 i pół godziny, a rano trzeba było wstać o 6.46 :P i co? i tak oglądałem :) a tak mnie zaciekawił film, że nawet nie ziewnąłem ani razu choć trochę zmęczony byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
lady LAROO MA SWOJĄ EKIPĘ DEKA KMA PODSZYWACZY I FANÓW TY NIE MASZ NIC TYLKO SYLWETKĘ CHŁOPA I MOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu skoro rozmawiales z nia to chyba po czesci przekonalessie jaka jest :) Ja w przeciwienstwie do tej damy nie zakladam tematow o sobie . A Potem nie robie z siebie gwiazdy z reszta co tu duzo gadac prostactwa nie cierpie i takie bladzie miazdze jak robale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
a ha ha ha ha ha ' wydało się .... zazdrościsz jej popularności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
ALE SIE JEDNAK W DYSKUSJE Z PROSTAKAMI WKRECILAS:):):): TY INTELIGENTKO NASZA:):) JA NIE MAM OBRONCOW SAMA CI CISNE LUMPIE Z PIERSCIONKIEM Z GUMY TURBO BO MI SIE NUDZI....A TY UDAJESZ ZE CIE TO NIE RUSZA A JUZ CIE 220 WOLT PIER...DOL..NELO:):):) I MY DOKONALISMY TEGO O CO NAM CHODZILO!!!!!!! BUUUUUUUUUUU :):):):):):) POZDROWIENIA OD LUDZI INTELIGENTNIEJSZYCH OD CIEBIE DZIEWCZYNKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz, nie sądziłam, że mam aż tyle. :classic_cool: Duchu, od kilku godzin jestem optymistką, więc się nie zgodzę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jeszcze cos? zapomniales powiedziec ze pusta dziunia z niej ktora po za rozowa sukienka nic w sobie nie am z reszta rozmowa z toba jest nijaka wiec lec spac tepaku znaffca wiem cos o tym:) tez tak mam:)smrody jeszcze nie poszly ale juz sie wylamuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TY NIE MASZ NIC TYLKO SYLWETKĘ CHŁOPA I MOPA" :):):) I JESZCZE OBWISLE CYCORY ; ] KTOS CI JUZ NAPISAL NIE RAZ ZE TAKIE CYCKI TO KALECTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera będę musiał zawiesić moja działalność straszenia i iść spać.:O:(Toż dyshonor dla mnie jak te przydupasy tutaj z wywieszonymi jęzorami latają.Pomarąńczki wynocha spanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
takie cycory dobre będą na sex na hiszpana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
NA CEBIE RÓZOWE SPODNICZKI NIE WCHODZA TO MASZ PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA A Z TEGO CO WIEM TO MOPIARZE TYLKO SIE FARTUCHY NALEZY:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOPIARA SIE NIE BRONI NAWET BO OD TEGO MA SWOICH FAGASOW. A DRUGA SPRAWA - CO SIE BEDZIE BRONIC SAMA PRZECIEZ WIE ZE MAMY RACJE GDYBY BYLA INNEGO ZDANIA TO BY SOBIE NIE POZWOLILA NA TAKIE TEKSTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
Mylisz się Lady Laroo jest wartościową dziewczyna i jej ślicznie jest w sukienkach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne :) powiedziałbym coś, ale nie mogę się ze śmiechu powstrzymać jakie wnioski mnie nachodzą co do świetej trójcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIADZ ROZGRZESZ JA BO GRZESZY MOPIARA JEDNA TAKI ZAKAZANY RYJ NA KAFE POKAZYWAC - GRZECH CIEZKI MOPIARA A SWOJA DROGA MOGLABYS TEZ CZYSCIC PODLOGI SWOIM LBEM (TWOJE KUDLY SIE DO TEGO IDEALNIE NADAJA) WIESZ NA WYPADEK JAKBYS MOPA ZAPOMNIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
prawda mówisz do siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×