Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Dekalogowata Wiem o tym i sie tym juz nie przejmuje:) duchu cafe ,odstawila szopke pare dni temu ze juz wiecej tu nie wejdzie , jaka szkoda .. jednej idiotki mniej . Mi wyjatkowo nie przypadla do gustu z reszta z wzajemnoscia tylko ze ja pierwsza zadymy nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to co innego.Myślałem że ją totalnie zaatakowałaś i stąd te napaści na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już go znalazłam, jeśli to było do mnie, a raczej on znalazł mnie i teraz prowadzimy osobliwą konwersację. A o co chodzi z LL, że tak banalnie zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee .Zaczelo sie od tego ze ktos tzn jakas pomaranczka dodala temat CO O MNIE MYSLICIE no wiec weszlam ktos dodal zdjecie bez twarzy z rozowej wiochowej sukience wiec napisalam ze mi sie nie podoba a ktos wczesniej napisal ze calkiem fajnie no to oczywiscie za chwile wkracza Lady pokraka i tu stwierdziala ze to jej zdjecie no ok , napisalam jej grzecznie i zaczela sie afera , otoz lady larwa mysli ze jest pepkiem swiata i nie umiala przyjac do wiadomosci tego ze nie wszystkim sie podoba .. i w taki to sposob zyskalam tylu sympatycznych {PRZyjaciol}:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę się kłócić z podszywem, który poezją zajechał. Ale będę podbijać wątek, jako godzien uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda , ponoc lubisz
ostry anal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona lubi sex na hiszpana
weźmie cyce do rąk ściśnie do siebie a znaffca wjedzie tam swoim mikrokutasem przednio nasmarowawszy go żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) tęskniliście? :D ja byłem sobie po sklepach polatać i dopiero niedawno wróciłem :P ogólnie w szoku jestem, bo tak jak znajomych nie widzę to nie widzę, a dzisiaj w ciągu może pół godziny aż 3 spotkałem ;) dzisiaj znowu o 11 wstałem i tak mi się ten dzień kula dziwnie... nic kompletnie nie zrobiłem... prawda - filmu też jeszcze nie ruszyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona lubi sex na hiszpana
lubisz sex na hiszpana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca lubi miec
kutonga z szokolade coco prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pucuj sie
lotrze ]cool] Wyciagaj pyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×