Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

kurde a co Ty photoshopa nie uzywales? my to normalnie z 200 wazymy, program czyni cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - owszem, używam ale tylko do zmniejszania zdjęć :P moje zdjęcia dużo ważą, więc ja pewnie też gruby jestem, bo swojego zdjecia tutaj nawet nie umieściłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja to moze ne jestem szczupla .. mam troche masy ale swoje cialo kocham .. nie zamienilabym go na zadne inne.tu na sile chca mi wcisnac ze jest inaczej :):) nie potrafia zrozumiec ze my sie akceptujemy a nie oszukujemy , takaaaa prawdaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawda ich boli i Twój nick Prawda też :D dlatego jesteś taka sławna, bo co widzą Twój nick to sobie to uświadamiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej Twój nick ma historię :) nie to co mój :P że pisałem jako pomarańcza jeszcze i akurat trafiłem na Ciebie gdy miałem ten nick i po krótkiej chwili temat w którym pisaliśmy usunęli... a że z jakiegoś powodu mnie zapamiętałaś takim a nie innym, to stale tego nicku zacząłem używać aż go w końcu zaczerniłem i używam do dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, bo prawda jest taka, że bez Prawdy nie byłoby Znaffcy ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW jak sliczne wypowiedzi na temat nicków.Moj jest zwiazany..................eeeeeeeeee nie powiem domyślcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe kredki w pudełeczku noszę :) praktycznie od momentu tu jesteś z nami i stale tu wesoło, więc coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu, kilka razy wspominałeś, że to już nie to kafe co było kiedyś... a zatem Twój nick jest uosobieniem dawnej kafe, która umarła... ale jej dusza jeszcze się tu błąka i Ty ją reprezentujesz ;) zgadłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love chyba gdzieś się wypowiada. O tym kacperku z kims rozmawiałem na cafe duszek kacperek miała ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba faktycznie nick mi pasuje :P czasem coś totalnie bezsensownego palnę, co potem się okazuje że ma sens i nawet jest zgodne z prawdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×