Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no gruba i to wszystkie pomaranczki mi pisza , jakies sa kurwa normalnie pojebane !! moze nie mam wagi idealnej ,ale przy moim wzroscie i biuscie waze bardzo dobrze . z reszzta czym ja sie przejmuje zadna z nich nie dorasta mi do piet bo ja w przeciwienstwie do nich znam swoja wartosc i nie narzucam ludziom hujowej prawdy , tylko szczera prawda no bo chcialam wejsc na blat w kuchni bo na gorze na polce lezala igla z nitka i upadlam zsuwajac przy okazji dwie szklanki :( wprost sie nadzialam, do tego mam policzek zarysowany troche od szkla eh rozdziawa ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda po co wogóle mówisz o tej swojej figurze.Jak sie komu nie podoba niech nie wchodzi i tyle.Tylko zasada cafe aby komuś dokopać i żeby mocno bolało.Jak masz miekkie ❤️ musisz mieć twarda du.pę.Mądre porzekadło.Nie przejmuj sie jesteś oki.W typie mojej ukochanej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś do nicków mam takie szalone pomysły i bardzo trafne.:PZależne też od nastroju mojego nick natychmiast zakiełkuje.Taki spontan.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbitek - przyjrzyj się mojej "fotce", tzn wczytaj, a pojmiesz o co chodzi :P to wygląda jak błąd strony, mogłeś nie skojarzyć na początku ;) prawda - ojj bidulo Ty... :( nie dosć że Cię pomarańcze atakują to jeszcze szklanki przeciwko Tobie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem swoj temat jako duch cafe wymyśliłem nicki Stetryczały Introwertyk,Porabaniec nie z tej ziemi Stukniety Porabaniec.Salwy śmiechu bylo jak pisali do mnie na maila i oto chodziło aby sie dobrze bawić.Teraz jakoś nie widze takich tematów radosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek w typie mojej ukochanej? ??:)?? czasem nie potrafie sie pochamowac , bo jak mam dobry dzien to mam w dupie to co o mnie pisza ale jak mam zly dzien to mam ochote te wszystkie pomarancze zdusic i do kibla spucic !! ale to tylko ochota bo to niestety wirtual... znaffca dzis calydzien jakis pech za mna chodzi powaga...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca-- mówisz do mnie jezykiem komputerowca,nie rozumie tego.W necie dopiero jestem od 3 lat i na cafe nauczyła mnie wspaniała dziewczyna setunia.Lecz nie wazne jak wypadasz tylko jak się prezentujesz :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo twoje zarty
juz nikogo nie bawia fanfi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo twoje zarty
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ehhh czasem każdy ma takie dni :/ ale nie martw się, będą inne lepsze :) po burzy zawsze wschodzi słoneczko, które brzydkie chmurzyska przegania ;) a co do pomarańczy to tak jak mówiłem wczoraj - w wirtualu by się nawet nie odezwały do Ciebie, a co dopiero miały odwagę przyznać, że to one tak w wirtualu pisały o Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek - wydaje Ci się :P ostatnio jak wujowi kompa naprawiałem i mu potem tłumaczyłem o relokowanych sektorach, bo zapytał co było jego komputerowi, to dopiero dziwnie na mnie patrzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahaha mam syna informatyka i wogóle z nim na ten temat nie rozmawiam.czarna magia dla mnie jest :D Prawda z Gliwic pochodzę lecz dawno tam juz nie mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poszedłem spać o 02.00 i obudziłem sie o 02.54 i za cholerę nie mogłem zasnąć.Jakoś zasnałem lecz już o 07.00 na nogach byłem.Teraz już łeb mi się kiwa i chyba nie wytrzymam dziś tak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyszedlem na cafe 3 lata temu tak już TV nigdy nie obejrzałen do tej pory.Nie tylko z powodu cafe lecz też z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ja też jako takich planów nie mam, zresztą jak zawsze :P ale jutro mój brat na weekend przyjeżdża z żoną i dzieciakami, więc jakby nie patrzeć plany jakie bym nie miał i tak uległyby modyfikacjom :D rozbitek - no to wiesz jak to jest gadać z informatykiem :P choć ze mnie żaden informatyk, bardziej samouk jeśli o te klocki chodzi :) kurcze ja jak ide o tej godzinie spać to przeważnie już długo mi nie trzeba żeby zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend jadę do szpitala do żony jak codzień od roku.:O:( Wracam zmordowany ok.18.00 więc gotowanie obiadu,sprzątanie i cafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek znam znam :) Cierpisz na bezsennosc . A to ciekawe wiesz bo ja tez nie moglam zasnac i przed trzecia sie na chwile obudzilam , zrobilam herbatke i tak 5 zastalam:) :) znaffca to zapowiada Ci sie ciekawy wikk .. Ja musze troche z tymi filmami przystopowac bo teraz jak wchodze na torenty albo chomikuj , praktycznie nie widze niczego , czego nie ogladalam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek - to nie za wesoło masz... ehhh życie, nic nie poradzimy ale ja też TV za bardzo nie oglądam, wolę już na necie posiedzieć niż wkurzać się na reklamy :P jedynie jak jem kolację to popatrzę jednym okiem ;) jak chcę film to na kompie - tak się wychowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy weekend ciekawy będzie, to się okaże :) a tym bardziej się cieszę, bo lada dzień moja przyjaciółka "z młodości" się wprowadza na moje osiedle, dosłownie na przeciwko mnie będzie mieszkać... super co nie? bedziemy sąsiadami :) ja z filmami jak już wspomniałem jestem do tyłu... ale w stosunku do tego co w TV zapodają, to nie wypadam aż tak blado :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda nigdy nie miałem problemu z zaśnięcim tylko potworne przemęczenie daje sie we znaki.Już próbowałem o 22.00 iśc spać budziłem sie po 5 godzinach.Więc tak żle i tak niedobrze. . Znaffca jak kazdy młody człowiek bardzo dobrze znasz sie na kompie.Mój siostrzeniec jak miał 10 lat to był tak obcykanya ja wtedy nie miałerm pojęcia o necie.Chociaż dzieciom zakupiłem w 1990 r comodore i pózniej atari lecz za dużo nie interesowałem sie tym.Tylko gry zrecznościowe jakbym miał 5 latek :D:D:DNet mam od trzech lat lecz doszedłem do pewnego poziomu i wystarcza mi to.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×