Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość Tym razem to znowu ja\ z banne
Tym razem to znowu ja/z banem Wszystko było jak z bajki. Miłość, brak problemów...po roku zamieszkaliśmy razem. Wtedy postanowiłem się oświadczyć. wymyśliłem fajny oryginalny pomysł ale nie chce mi sie rozpisywać. W każdym razie oświadczyny przyjęła ale ustaliliśmy że ślub za rok , że najpierw chcemy razem pomieszkać , zobaczyć jak będzie wykłucić się, 10 razy rozstac i zejść itd itp. rozumiecie. no i dwa miesiące przed planowanym ślubem ona przez cały dzień była dziwna., jakas smutna jakby zestresowana. i w koncu jak zaczalem sie dopytywać to spuścila wzrok i powiedziałą "michał , musze ci cos powiedzieć.." wiedziałem że zaraz usłyszę coś strasznego. Wolałem tego nie przeciągać więc spytałem wprost: - zdradzilaś mnie? - nie.. -zakochalas sie w innym? - nie -- hm..(zaczalem myslec co innego) byłas prostytutką? mialas sponsora? - nie - więc co? urodziłaś sie jako zdzisław?(zażartowałem juz troche spokojniejszy..) jestes w ciąży? -nie Ale wtedy pomyslalem ze wiem juz co chce powiedziec - nie , proszę, nie mów mi że.. - tak.. - proszę nie, powiedz że żartujesz! - nie (pierwsza łza pociekła jej po policzku) - kochanie.. - to niestety prawda..(rozpłakała się), głosowałąm na pis.. Oczywiście nie miałem innego wyboru zerwałem zaręczyny, odwołałem wszystko. do tej pory nie mogę się pozbierać. nadal ją kocham ale nie potrafie ..z nią być sorry ale musiałem się wyżalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda... niezła polewka ;) to przeróbka bajki Herkules z podłożonymi głosami... tyle że tam nie ma ani grama lektora Ivona... tylko i wyłącznie oryginalnie brzmiące słowa z filmów ;) dużo z Kiera jest np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny, która pisze spod pomarańczowego- nie pogrążaj się...i tak wiem kim jesteś ;) Znudziło się siedzenie na czarnym? Pokazałaś swoją prawdziwą twarz..nie tylko w stopce na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffco .. ale wykrakalam kurcze bym obejrzalal ale nie moge bo to ryzyko od razu przekroczy moj limit .... musze oszczedzac Musicie tutaj?? powiedz ze robisz to po złosci i tyle bo takie pierdolenie mnie ni rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - masz rację... mi wystarczyło 20 sekund :P jak tylko zobaczyłem skalpl to już mi się słabo zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowalam w szpitalu 2 lata.. i dobrze ze nie musialam na cos takiego patrzec ... o chryste panie .. matko i corkoo.. az mi nie dobrze ::(:( Pomarancze , z wami dzis nie tancze .... Cierpliwosc mam do czasu .. przekonacie sie niebawem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed posiłkiem? jako terapia dla bulimików się sprawdzi :P wzglednie dla tych co się odchudzać chcą i nie mogą pohamować apetytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Nie mam już GG, a jeśli chodzi o nick to pewnie nie jestem osobą za którą być może mnie uważasz, to nick z innego tematu :P Sorry jeśli to co wyżej jest chaotyczne. Ja tu po prostu wszedłem bo nie mam z kim pogadać, a to forum jest po prostu fajne, ponieważ zawsze jest tu spory tłum ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Chcę tylko powiedzieć, że zniknęła wiadomość osoby do której pisałem, żeby osoby wchodzące do tego tematu nie uznały, że piszę do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Nie chcę jakiś obrzydliwych filmików oglądać, bo już mnie mdli, odpuszczę sobie zatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek wiecie który. Szkoda,
Masz ciekawy nick, prawda rzeczywiście potrafi boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nic nie piszecie to milczę... Aniu - nie martw się ja też tak mam :P daawno dawno temu zemdlałem przy pobieraniu krwi :P ale siara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mimimi to ja- co? zablokowali? :classic_cool: Trzeba było wczoraj nie rozwalać nam tematu :classic_cool: Aniu do wszystkiego można się przyzwyczaić. U mnie też początki były trudne :P Znaffca- no właśnie...dlaczego jesteś cicho?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×