Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Jak się znawco z prawdą znajdziecie to mozecie przynajmniej zasugerowac odpowiedzi. otóż na jednej poczcie zmieniłem grafikę tak proponowano.Fakt ładniejszy wystrój strony lecz nie można wysyłać slajdów tak jak dawniej czyli prześlij dalej.Tylko trzeba wbić dodaj załącznik,pózniej poszukać go na dysku ten plik,zatwierdzić i jak się ukaże na mailu ,wtedy mozna adresy wpisywać.Jakieś pomieszanie z poplątaniem jest.Bez przerwy od kilku lat działało bez zarzutu.Na tej samej poczcie( na innej) wp.pl tylko wystroju nie zmieniałem i działa wszystko prawidłowo.Powiecie zmień sobie pocztę.Mam ich 6 sztuk w sumie lecz zależy mi bardzo abym został na tej co obecnie,gdyż mam tam slajdy ok.350 sztuk i bym to musiał wszystko poprzenosić.I co radzicie mi w tym wypadku?? Czy mozna zmienić adres maila na tej poczcie zachowujac wszystkie dotychczasowe dane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj duchu ;) jeszcze nie śpię, prędzej to drugie :P ale ciiiiii bo się Prawda dowie i znowu będzie zazdrosna :D hmm nie wiem czy Cię dobrze rozumem... chodzi Ci o to, że strona zaproponowała żebyś zmienił sobie jej wygląd i teraz tak namotali, że nie możesz odnaleźć opcji "prześlij dalej", która to umożliwiała Ci raz wysłanego maila lub otrzymanego od kogoś wysłanie go komuś innemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba się coś z kafe pierdzieli, bo się strona z tematami nie chce aktualizować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko podczytuję
Znaffco jesteś fajnym i wartościowym facetem, podobają mi się Twoje posty. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bede ....:)u tu cie Znaffco mam Hm .. czesc duszku czesc znfco😘 Mozna wiedziec na jakiej poczcie to zrobiles? ba slajdy czyli wiadomosci w skrzynce odbiorczej>? dobrze zrozumialam bo wlasnie widze ze znaffca tez chyba w tym kierunku pomyslal. Widze dwie obcje . Skontaktowac sie z administracja i zapytac dlaczego teraz nie mozesz od razu przeslac wiadomosci dalej . tylkko musisz to robic robic na okolo .. ALbo sprobuj powrocic do standardowego wystroju . Adres emaila mozesz zmienic i bedziesz sie logowal tak jak na stara poczte , ja kiedys nazwe emaila zmienilam bez problemu . Lecz sadze ze w twoim przypadku wystarczy wrocic do ustawien standardowych i po problemie o ile w ogle zatrybilam o co konretnie Ci chodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj adres poczty wp?onet?interia? ja zaloze sobie konto o ile akurat w takiej poczcie konta nie posiadam , zmienie sobie wyglad i zobacze o co chodzi ok?co ty na to? ciezko mi stwierdzic jak nie widze a ma czas wiec to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dobranoc ! ! !. albo nie ... WIecie co dzis zrobilam/ Poszlam do sklepu i kupilam sobie Monopol i karty do gry . :):):) nie wiem co mi strzelilo do glowy :):) . Siedze sobie teraz sama ze soba gram w ten euro biznes i chcialo mi sie popisac ..ale widze ze nie ma was .. no nic , moze jutro was zlapie buziaki milej nocki ! !pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Tak jak pisałem wyżej mam dwie poczty wp.pl.Na tej jednej poczcie wp.pl zmieniłem szate graficzna i zaczęły się schody od 3 dni.Tak jak wymieniałem musze rzucać na pulpit zatwierdzać i szlag jasny mnie trafia przy szukaniu tych plików.Jak dotychczas było(prześlij dalej) wklej list w treść maila i było oki.Teraz muszę wchodzić w 1 akapit czyli dodaj list jako załącznik.Jedna internautka co jestem od 2 lat z nią w kontaktcie załozyła poczte wp.pl i wszystko działa prawidłowo.U mnie natomiast NIE.Napisałem do administracji lecz jeszcze wiażącej odpowiedzi nie otrzymałem.Można by wszystko olewać bo mam drugą pocztę na wp.pl i też te slajdy znajdują sie na niej w sumie 350 sztuk od 0.5 MB--15.0MB z całego swiata o różnej tematyce.Przewaznie krajobrazowe.Lecz kwintesecja jest taka,ze to był mój pierwszy mail załozony przeze mnie i są dane osobowe na nim.Każdorazowo wysyłam te slajdy otrzymywane od PRZYJACIELA z Kanady do kafeterian.Już sie znajomości wykrystalizowały (mam ich 11 osób) więc bez obawy można wysyłać do nich z tej drugiej poczty.Lecz nie rozumie dlaczego takiego rodzaju trudności powstały.Prawda mówisz wrócić do starego wystroju.Otóż jest tak beznadziejny,gorszy niż był rozrzucony niesamowicie. Mam nadzieje ,ze wieczorem pogadamy na ten temat.Wczoraj cafe sie zawiesiło i poszedłem ok.23.00 spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Na interii reklamowano,ze można oglądać filmy full.Wszystko pieknie tylko nie potrafie się zalogować na te darmowe filmy.Nie działa poprostu,strona jest zawieszona. Z ipli sie załapałem na płatne filmy.Lecz znów nie rozumiem.Przez SMS płaci się drożej o 40 %.Więc chciałem z przelać kasę z Banku(jest taniej)lecz nie podawają konta.Jak to zrobić.Nigdy tutaj filmów płatnych nie ogladałem,byłem zaabsorbowany"działalnościa na cafe"Teraz mi się odmieniło i wolałbym z pierwszej ręki otrzymywać wyjasnienie.Obejrzałem 2 filmy z Stevenem Sigalem i przyrodnicze darmowe.Sądzę,ze takim sposobem szybciej sie nauczę.Tutaj na cafe jest dziewczyna (teraz 27 letnia) setunia.Ona mnie wzięła w obroty i od podstaw "wszystkiego" nauczyła.To było 3 lata temu.Tak sie wciagnałem w cafe że zaniedbałem dalszej edukacji netowej i teraz mam tak jak mam:P:D W ipli nie rozumię dużo spraw lecz jak znajdę troche czasu,bedę musiał poczytać ich regulamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4937434--nie chce być zarozumiały lecz to już trzeci temat załozono o mnie.2 były negatywne ten "pozytywny." Teraz pytanie do kobiety prawdy.Po cholerę ktoś zakłada temat taki miłosny jak nigdy się na cafe nie umawiałem i nie składałem deklaracji miłosnych.Ta kobieta się wściekła i taki tusz mi zrobiła na innym temacie,że doszło do powaznych zatargów miedzy nami.Co ciekawsze wie ile mam lat ,jestem żonaty,dzieciaty a jednak zabiegała o mnie.Więc po cholerę?? Ten ostatni akapit w stopce tylko można przyjąć jako pewnik do tej sytuacji :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka1982--hahahahhaha zakochała się w facecie dużo starszym i żonatym.Masz coś nie tak pod sufitem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanko :) no właśnie kafe padło i kurcze nie miałem jak Ci pomóc duchu... a jakby tego było mało, zdechł mi internet jakoś ok północy, a z telefonu już nie wchodziłem potem bo stwierdziłem, że kafe jeszcze pewnie nie naprawili :P i tyle ze mnie było wczoraj pożytku... Prawda - ale póki co nie masz u mnie wielkiej konkurencji, więc nie masz powodów by być zazdrosna :) heheh a no widzisz Ty sama ze sobą grasz, a ja też bym sobie chętnie pograł w eurobiznes ;) szkoda, że póki co technika nie jest tak bardzo do przodu i nie można :D ale jeszcze trochę, poczekajcie aż obronię pracę inżynierską to wynajdę coś takiego :P duchu - i jak administracja poczty Ci coś pomogła? ja osobiście widzę kilka rozwiązań tego problemu... 1) Być może problem leży po Twojej stronie, czyli przeglądarka nieprawidłowo wyświetla Ci stronę... stara szata działała, bo na bank była zrobiona przy pomocy innej technologii. Radą na to jest instalacja NAJNOWSZEJ WERSJI przeglądarki (dowolnej jaką lubisz: Firefox, Chrome, Opera... byle nie Internet Explorer, bo często sprawia problemy). Jak masz możliwość to sprawdź czy na innym komputerze strona wygląda ok. Jak nie będzie ok, to znaczy że wina leży po stronie WP, a wtedy oni muszą się z tym uporać... Jak nie masz dostępu do innego kompa aktualnie, to zrób zrzut ekranu jak u Ciebie wygląda ta strona i pokaż na forum, albo jak wolisz wyślij na mojego emaila. 2) To rozwiązanie raczej odradzam, bo może Ci przysporzyć niepotrzebnych łamigłówek, ale nie byłbym sobą gdybym go nie podał :) Skutecznym rozwiązaniem też jest odbieranie poczty poprzez program pocztowy np Outlook Express lub jeszcze lepiej Thunderbird czy cokolwiek... Z tego co widzę niestety poczta wp nie ma czegoś takiego jak IMAP, jest jedynie serwer pop3, więc po ściągnięciu poczty będzie ona przechowywana jedynie na Twoim komputerze (chyba ze gdzieś w ustawieniach zaznaczysz, żeby program pocztowy nie usuwał jej z serwera), wtedy będzie tu i tu). Dzięki temu ominiesz kłopotliwy interface poczty na stronie ;) Ale to rozwiązanie zostaw sobie tak na wypadek gdyby technicy WP olali Twój problem. ;) Ale lepiej wykonaj punkt 1) a jak nie pomoże, to męcz techników, w końcu to ich obowiązek żeby wszystko śmigało jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko podczytuję - miło mi :) problem w tym, że Cię nie znam... albo przynajmniej nie kojarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - 🖐️ :D nienajlepiej się czuję... coś mnie chyba przeziębienie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lady ;) jak mija dzionek? :) mnie przewiało albo coś... przeziębiłem się albo mnie jakaś menda zaraziła, bo dosłownie nos mi przecieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca a no calkiem niezle :) na dworze cieplutko, moj pies ma znowu ciaze urojona- chyba na leb z nia dostane :D jeden wielki cyrk :P ee no to lezec w lozku powinienes, a mendzie oddaj chorobe z podwojna sila:P nastepnym razem cie nie zarazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ehhh zazdroszczę tego ciepła :P u nas mróz... choć dzisiaj nie jest jeszcze najgorzej, ale wczoraj tak potwornie wiało, że massakra... :/ noo i problem w tym, że nie mam pojęcia która to menda mnie zaraziła :P na razie jeszcze się trzymam jakoś, bo muszę parę spraw załatwić (na szczęście nie muszę z domu wychodzić po to), a potem mogę leżakować... :) choć wolałbym tego uniknąć, bo co ja będę w nocy robił jak się za dnia wyleżę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przeciez nie musisz odrazu klasc sie spac ;) wlacz sobie film, wskakuj pod koldre, herbate z cytryna i miodem sobie zrob i sie wyleguj :D ja bym ten czas tak wlasnie wykorzystala, jeden wielki len w lozku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm brzmi kusząco :) chyba sobie jakiegoś filmu poszukam i tak zrobię :D choroba i leżenie ma ten plus, że wtedy jest czas na różne inne rzeczy , na które nie ma normalnie ;) np raz jak byłem chory to obejrzałem Incepcję - wcześniej jak oglądałem to wszystko tylko nie ten film, bo ten trwa 2,5h a to jak dla mnie za długo sie wydawało... a że byłem chory, musiałem i tak i tak leżeć, to obejrzałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Duchu😘 Duchu ..co do poczty skoro na innym koncie dziala Ci bez zarzutu , niestety ale musisz wrocic do normalnej szaty mysle ze to rozwiaze problem , zobacz , nic nie tracisz aaaa co do tej kobiety Tak czasem kobiety maja . Madry i fajny facet z Ciebie a sa kobiety ktore nie potrafia rozroznic normalnej rozmowy od rozmowy flirtujacej . Nie tylko Tobie sie zdarza;). Ja sama kiedys miala epizot jak potem sie okazalo Facet mial zone i dzieci a ja glupia dalam se w wkrecic ale bogu dziekuje ze normalnie z tego wyszlam i zadnej rodziny nie rozbilam.Chociaz u Ciebie jest inaczej bo przeciez nie ukrywasz tego ze masz rodzine. Akurat ten facet mnie bezczelnie oklamal.. a ja durna nawet po tym stwierdzilam ze to co bylo miedzy nami bylo tak silne ze moze akurat sie nam uda .! jednak mozna miec nie rowno pod sufitem ! ja mialam !! ale sie ocknelam i na szczescie do niczego nie doszlo .. Ale jak to sie mowi czlowiek uczy sie na bledach . . . .masz adoratorke hehe:) i to jaaka:):)musisz nauczyc sie z tym zyc . :):) a najlepiej olej .. bo tlumaczyc pewnie juz jej tlumaczyles ze nic z tego nie bedzie?? co do iplii , i tych filmow wiem ze w najnowszej wersji all playera jest biblioteka filmow ktore mozna ogladac za darmo .. moj ojciec jest bardzo zadowolony Ja akurat online nie moge ogladac bo zawsze pokazuje mi sie komunikat zeby ogladac musze byc na terenie Polski.. Dyskryminacja !!!! :):):) ja jestem straszznaaaa kinomanka i sciagam z chomikuj.pl Place 1,73 funta albo 8,50 zl za 10 giga. Jeden film 5,10 minut mi sie sciaga , Jestem mega zadowolona z tym ze .. tyle filmow juz obejrzalam ze malo kiedy trafiam na cos czego nie widzialam:):):):):):) znaffca .🌼.czeeesccc nie wierze Ci .. wlasnie widze jak sie pilnujesz ! ! !.. ja to wszystko czytaaam!!! ... wczoraj pobudowalam hoteli stadiony bo kupilam sobie monopol olimpijski:) swietna sprawa !! .. Wiesz co mozemy zagrac online ja poszukam stronki :)? ktoregos razu .. moze w koncu sie nam uda ..!! bo filmu sie nie udalo ... biedny chorowitku. O co chodzilo z tym padnieciem cafe? przeciez ja normalnie dodalam dwa posty ? nic nie zauwazylam?co to znaczy wiekszaaaaaa konkurencjaaa:)? co za film chcesz obejrzec czesc lady love🌼 taka mala jedna :) :) 🌼 jak tam u was babeczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Incepcja? to takie ScFi, w którym koleś wchodził w czyiś sen i wykradał od niego różne poufne informacje ;) całkiem fajny motyw z projektowaniem snów był... ale film miejscami tak zakręcony, że do końca nie wiadomo było czy to sen czy jawa, zwłaszcza, że były też sny we śnie :P zresztą jeśli o filmy chodzi, to pytaj się Prawdy, bo ona ma zadatki na dobrego krytyka :) ja tylko czasem coś obejrzę, wielu filmów nie widziałem, a ją ciężko zagiąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja tez nie jestem jakas tam kinomaniaczka, ale dobre filmy lubie poogladac prawda, zapodaj no jakimis tytuami interesuje mnie tematyka psychologiczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah hahah ostatnio deka mnie probowala zagiac . Dwa wieczory gadalysmy i dwie sytauacje pytala mnie o film a ja moment powiedzialam i za chwile pisze do mnie ze musi mnie czyms zaskoczyc .. no nie udalo sie ... :):) incepcja .leeeeonadro dicprio??:):)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×