Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

hej wam laseczki :) chyba nie jest za wesolo... zwazylam sie- 70.7 albo 70.8 :| liczlam na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... o 5.55 zaczelam jazede na rowerku :) 60 minut do tego brzuszki 100... i juz po sniadanku 2 razowca z serkiem ziolowym almette pomidorem cebulka kawka i moje herbatki... spac mi sie chce i mam ogromnego stresa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karla:)ale szybko wstałas..ja bez tabletek spałam jak aniołek hhe a czemu masz takiego stresa.. własnie zjadłam sniadanie-serek wiejski,poł pomidorka,sałata kAWKE pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na egzamin poprawkoy nie wiem czy mnie wposci bo nie przedluzylam jeszcze sesji... zreszta jak nie zdam to bede raczej powtarzac rok... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na egzamin poprawkoy nie wiem czy mnie wposci bo nie przedluzylam jeszcze sesji... zreszta jak nie zdam to bede raczej powtarzac rok... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie dziewczyny !! :)) ja na sniadanie serek wiejski, 3 pomidorki, 3 ogóreczki kiszone i to zmieszane do tego czerwona herbata :) powodzenia w diecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podziwiam Was, skoro jecie ok 700 kalorii, niestety przy moim trybie życia nie mam gdzie zrobić sobie dobrego obiadku w dzień, a na dodatek moje posiłki oscylują ok 1200 - 1300 kalorii. Inaczej bym padła, a nie mogę sobie pozwolić na mniej niż 800 bo zaraz chodzę wściekłą i warczę a nie o to chodzi.... Dziś ugorowałam kalafior, do tego porcja chudego schabu pieczonego, na obiad serek wiejski z pomidorem i rzodkiewką, potem jabłko i kilka winogron. A w domu wieczorem nagroda za cały dzień gorąca herbata z cytryną - niestety osłodzona, ale innej nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla to trzymaj sie tam,powodzonka:) ja niedługo wybieram sie do rodzinki,poopalam sie jeszcze ostatni raz pewnie, mIłego dnia zycze sobie i Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujee kochane moje juz wrocilaamm :) dzisiaj zdalam jeszcze kilka porpawek przedemna :) znajomi chcieli mnie namowic na jakis obiad na miescie... ale odmowilam i wrocilam do domu :D padam na ryj :D jak u was moje kochane?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamm widz dzisiaj poszalejesz z cwiczeniami jak wrocisz opisz efekty zumby :) Promyczek jak opalanko? jestes juz czekoladka?? :) Aga.. kazdy odchudza sie na swoj sposob tak aby sie dobrze czul :) paris pycha sniadanko :) Ej ejj nikt n ie zauwazyl mojego spadku wagi?? haha wie m wiem tak maly ze nieidoczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam :) moja waga to w sumie nie wiem ile waze,sadze ze tak kolo 50-51kg, rozpoczelam nowy rok akademicki i juz mam dosc,i dalej do przodu sie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) własnie wróciłam,raczej sie nie poopalałam ,bo jak tylko wyszłam na ogród rodziców słonko mi zaszło,i potem juz wogole znikło/ a na obiad zjadłam kalafior i kawałek kurczaczka,no i sernik mojej mamy.. kolacji juz nie ruszłam,tylko piwko wciagłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeejj promyczku jak ja bym browarka pyknela... :| AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero poczatek to spadlo.. a jak patrze na swoj bebech, uda i faldy na plecach robi mi sie zle... wiem ze to dopiero tydzien a ja chce cudow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karluna gratuluję zdanego egzaminu:) Niepotrzebnie się stresowałaś:P Karluna na tydzień to nie jest źle:) A pijesz dużo wody, bo ona tez pomaga w utracie kg:D Promyczek jeśli chodzi o opalanie to rzeczywiście mamy śliczną jesień:) Lato może się wstydzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to bedzie za tydzien :D... tak jesien piekna szkoda ze z ukochanym nie moge pospacerowac... :( a pije wode pije ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Promyczku teraz stanęłaś i nie chudniesz? Zapewne masz ten przestój, o którym tak dużo się mówi:) Mi się wydaje, że on już za mną, bo był tydzień, w którym straciłam tylko 0.8 kg:) Ale na szczęście się nie poddałam:) Nie Promyczek wiem:D Ty czekasz aż ja ujrzę 64, bo równo mamy lecieć z wagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no u mnie nie padało:) A za tydzień będzie na pewno mniej:D taka sobie 21 fajnie, że biegasz:) Mi już niestety dnia brakuje:P A ja dzisiaj zjadłam tylko 260 kcal;) 2 jabłka - 100 kcal i 7 grahamów z pomidorkiem: 160 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi hehe ,niech ci bedzie ,poczekam na Ciebie:P a tak naprawde to nie zastój tylko troche diete moja odpusciłam przez weekend,no i sie nie rusza przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×