Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

Nie wiem jakim:P Ale mam, czuję kości:) Ale jakim cudem Ty masz takie super uda:P Bo z tego co pamiętam to malutko masz tam centymetrów:) A ja bym się chętnie zamieniła, żeby mieć chude nogi, a brzuch do poprawienia:) No ale cóż, może kiedyś będę miała te chude nogi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale na pewno masz lepsze niż ja:) Ja to chyba bym się czuła najlepiej z takimi 55 kg;D Ach marzenie;) Ale póki co chce zobaczyć jak będę wyglądać w 60 kg;) Bo może już będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż;) Tu sie musimy jednoczyć:) Ale ja siebie już podziwiam, bo to mój 5 tydzień diety;) Zaszalałam;] I to w dużej mierze dzięki Wam;) I bardzo Wam za to dziękuję i będę wdzięczna zawsze:D Bo traktujecie mnie naprawdę równo pomimo tego, że jestem "troszke" młodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdyby waga pokazała mi 60 kg to jejku schudłabym ponad 12 kg;) Aż w szoku jestem i to jest dosyć prawdopodobne, że będzie tak niebawem;) Ja bynajmniej w to wierzę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mohe kruszynki ucYlam sie i nie moglam pisac ale nadrobilam napewno osiagniecie swoje cele kochane :) widze ze wy tutaj ze szczuplutkimi udkami :D hehe ale ja dopeiro zaczynam wiec looz ;D DOBRZE ZE SIE TUTAJ NAPEEEDZAMYYYY !!!!!!!!! jeaaahh ja etz jestem blondi hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Niestety jestem zalatana i nie mam czasu pisać. Za mną pierwszy dzień pracy i padam... Miałam malowanie pokoju i czeka mnie od rana sprzątanie po tym remonciku, a trochę tego jest. Potem do pracy i dzień mija... Myślę że do końca tygodnia to wszystko ogarnę i będę miała więcej czasu wolnego. Ale spokojnie, czytam wszystko i jestem na bieżąco :) Gratuluję Karluna zdania egzaminu :) Dzisiaj zjadłam tylko musli (255 kcal) i kaszkę truskawkową light (118 kcal), czyli w sumie 373 kcal. Do tego wypiłam zieloną i czerwoną herbatę oraz 1,7 l wody. Na ćwiczenia niestety nie znalazłam czasu... Teraz uciekam pod prysznic i do wyrka spać, bo nie mam już na nic siły. Dobranoc :* P.S. Uaktualniam stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:)napisze wam co zjadłam 7;20-serek wiejski,poł pomidora,sałata,kawa 10;20jogurt waniliowy mały,kawa I własnie ten jogurt mnie dobił:P słuchajcie mały jogurt SERDUSZKO 150gram ,kupił mi moj facet ,WIEC ZJADŁAM ,ALe własnie taki mały jogurcik ma uwaga-ok 150 kcal,masakra:P Mimo wszystko był pyszny:)i nie załuje ze go zjadłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja różnie... Ale przeważnie ok. 500-700. Wiem, że to mało, ale gdybym jadła więcej to z diety dupa bo muszę mieć ostry rygor :) Inaczej sobie odpuszczam... Za mną jak na razie 1l herbaty zielonej, ale za chwilkę zrobię sobie śniadanko :) I na 14 do pracy... Wrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tralala jatez mam strasznie zalatany cczas ... ale dietki sie trzymam :) oo widze zmiany nowy start nowy pokoj hehe :D przy sprzataniu spalisz kalorie :) Promyczek nie martw sie takim jogurcikiem :D mniamm Paris... ja jjem tak 500pare - 800 ... bo i naczej to nic nie schudne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis zjadlam 2 duze jajka gotowane na sniadanie i duzego pomidora, niedawno 2 jablka i troche otrebow,chcialabym jeszcze dzis albo z pol godziny pobiegac ale isc na godzinny spacerek, ale wrocilam niedawno z pracy i najpierw musze sily zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj: ś: 2 kromki razowca, serek almette z ziolami, poidor cebulka, kawa , herbata zielona czerwona 2ś: pół grapefruita o: nozka z kurczaka pieczona bez skóry, sałatka jarzynowa bez zadnego majonezu smazona na teflonie, kawa, herbata zielona czerwona k: omlet z jajka tunczyka zn wody papryka i cebulka, do tego pomidrkai cebulki troche, ketchup, zielona i czerwona herbata RAZEM: 649,58 Ćwiczenia: południe 60 minut rowerek 100 brzuszków, wieczorem 30 minut hula hop 100 brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Karla ,szalejesz:)ja tylko brzuszki dzis no i spacerniaki,kurczze smuci mnie fakt ze nie mam tego rowerka w domu..kiedys miałam i tez jezdziłam sobie,ale to było 100 lat temu,tylko nie mam za duzo miejsca..hmm tak mysle o nim,ale bede miała zagracony pokoj chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primyczku tez mam zagracony pkoj przez niego.. :D mi si troche na nim nie chce jezdzic :) wole to moje hula hop :D hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Ja dzisiaj od rana jestem zła, bo ciągle słyszę jak to schudłam i nawet, że taka figura nie pasuje do mnie... Eh:( Tak mnie to denerwuje, że GRRR;/ Ale na szczęście niektóre komentarze śmieszą: "jak dalej się będziesz odchudzać to jak staniesz bokiem, to cię już widać nie będzie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde blondyneczka ty to dopiero malutko jjesz ale komplementy dostalas hihi a pwoiedz ile masz wzrostu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, nie wiem jak Ty dajesz radę tyle ćwiczyć :) Mnie praca tak wykańcza, że nie mam siły na nic. Chyba długo tam nie popracuję, jest to praca fizyczna i totalny wyzysk ludzi ;/ Podsumowanie dzisiaj: - 3 macy czosnkowe, pomidor ok. 150 kcal - jabłko ok. 70 kcal - 1 l zielonej herbaty - 1,5 l wody RAZEM: ok. 220 kcal Przez tą pracę nie mam nawet czasu na jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znacie jakies dobre cwiczenia co przynosza szybki efekt na wyszczuplenie nog,z tali, ramion, boczkow, i nawet z bioder mi polecialy cm ale z ud i lydek nic a nic,dodam ze mam budowe gruszki, myslalam nad rozciaganiem ale to jest monotonne troche, jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×