Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

świeżypowiew, juz wyslalam 3 e-maile, odpisz czy wszystko doszło i czy otwierasz załączniki. Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Fabia ,niestety nie moge ich otworzyć bo cos mi nie działa juz od jakiegos czasu ustawienie na PDF ,nie wiem co jest ale system nie chce otworzyc i zapisać ,ale dużo z tych ksiązek czytałam .Bede musiała iśc z kompem do informatyka i wtedy sobie pootwieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżypowiew, no tio w takim razie nic ci nie poradze na te problemy, musisz poprosic kogos aby sprawdzi co jest z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dybry Dziewczyny :) Ja zaczynam dzisiaj dzień od frustracji, ale mam nadzieję, że jej nie zajem ;) świeżypowiew - a co dokładniej się dzieje, że Ci nie otwiera pdfów? Jak możesz opisać objawy, to może coś doradzę na odległość, bom informatyk. Ew. jak nie tutaj, to na maila (sanea.derin(małpa)gmail.com). Jak Wam w ogóle idzie po świętach? Ja czuję się ok, chociaż dzisiaj słońce uciekło i się trochę smutniej zrobiło w mieszkaniu. Ważyć się będę w niedzielę, po świętach miałam drobny wzrost wagi (400g), ale przy takim jedzeniu jednak mnie to nie dziwi :D Byleby to szybko uwolnić znowu! Pozdrawiam ciepło i przesyłam słoneczko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie mam sie czym pochwalić jeśli chodzi o utrate kilogramow. Na Swieta nie jadlam za dużo, ale mimo wszystko cyfra na wadze jest wysoka, jednak pocieszam się ze to pewnie ze względu na okres. No ale zaczelam masaz szczotka, wczoraj tez troszkę cwiczylam wiec licze na super efekty. A mam taki plan aby codziennie : słuchac medytacji Gabriela, ćwiczyć (samej w domu, przy nagraniach na YT, podobaja mi się takie ćwiczenia na brzuch 10 min.- oraz ćwiczenia w marszu 10 min.), masowac się szczotka, robic masaz bankami oraz kilka razy dziennie stosować ćwiczenia oddechowe. To jest mój plan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) chciałam Was zapytać ile macie nagrań Gabriela bo ja mam tylko 1 to na wieczór w języku polskim oczywiście. Próbowałam sie zalogować na jego stronie ale nic z tego nie wyszło. U mnie niestety porażka z wybaczaniem przerwalam drugi cykl :( teraz pewnie muszę zacząć od początku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ma tylko to 1 nagranie Gabriela. Co co wybaczania, to tez przerwałam afirmacje 70 x 7. Tak jakos zupełnie zapomnialam o tym na Swietach. Shiva72, mówisz ze niestety trzeba zaczac to od nowa ? Przyznam ze to pisanie troche mnie nudzi. Jesli faktycznie ten sposób jest skuteczny na wybaczenie, to jestem w stanie poswiecic sie i pisac to. Czy ktos juz przetestował to na sobie ? Bo skuteczniejsze wydaja mi sie cwiczenia mentalne na wybaczanie, tak jakos człowiek wewnetrznie to czuje. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Foley o wybaczaniu pisze równiez że trzeba napisać 70x7. To bardzo silny proces. Podobno zna osoby które po przeprowadzeniu tej diety zrzudciły wiele kilogramów. Dalej też pisze, że najlepsze rezultaty są gdy afirmacje pisze sie na katrce. Trzeba tez wybaczyć sobie. Chyba od jutra zacznę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milu
Cześć, czy mogłabym się dołączyć? Nagrania "przed snem" słucham od dwóch dni, dziś pochłonęłam książkę i znalazłam to forum. :) Jestem pełna zapału, jednak z bólem serca muszę trochę zmodyfikować plan Jona - nie mam w tej chwili ok. 150 zł aby zakupić enzymy i omega - 3... Tak więc z tą częścią wejdę od 2 lub 3 miesiąca. W pierwszej mogę za to dorzucić wizualizacje z "uciekaniem przed tygrysem", bo i tak ćwiczę kilka razy w tygodniu. Myślicie, że ten brak suplementów bardzo zaszkodzi? Zapomniałam jeszcze napisać, że mam do zrzucenia 20-25 kg. :O To chyba tyle, pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie, choć za oknem pogoda jesienna:) Milu, witaj w naszym klubie:) Afirmacje są bardzo fajne, no ale... Ja też szybko się nudzę ich pisaniem. Zabierają dużo czasu. Zdecydowanie wole medytacje i wizualizacje. Chętnie wywrzeszczałabym wiele emocji, ale gdzie można to zrobić, nie budząc żywego zainteresowania innych... Sondra napisała, że ludzie chudli wiele kilogramów po takim seansie wrzasku. Dopadła mnie fizjologia, czuje się jak pęknięta dętka, a jeszcze w weekend czeka mnie szkolenie, na które sama się rwałam, jak Filip z konopi. Dziewczyny, obiecałam naukę tworzenia mapy marzeń, albo skarbów. Pierwsze zadanie w związku z tym. Pozbierajcie stare kolorowe magazyny, gazety, itp. Zawierają potrzebny nam materiał. Potrzebny będzie również arkusz bristolu formatu przynajmniej A2. Chyba jednak posłużę Wam za konsultantkę w tym dziele, bo właśnie znalazłam link do stronki, gdzie jest to świetnie opisane http://prosperita.prv.pl/. Poczytajcie sobie o mapie i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Witaj Milu .Życzę Tobie wspaniałych wyników i wytrwałości w dążeniu do celu . Poczytaj w czym możesz znaleźć zastępstwo w suplementach .Ale tu najbardziej chodzi o przekierowanie umysłu ,o nastawienie na chudniecie Twojego ciała ,na to żeby ciało chciało byc szczupłe .Skup się na tym ,,a nie na tym ze nie masz na suplementy .W koniec końców w wizualizacji zacznij sobie wyobrażać jak spożywasz suplementy ,a prędzej niż sobie zakładasz, zakupisz to co chcesz .Ja życzę Tobie miłości do swego ciała i radości z tego co robisz w danej chwili ,a wszystko samo przyjdzie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, Na 31 stronie forum piszemy jakie suplementy używany, Ja tu przytocze jeszcze raz o tym co ja używam, wraz z cenami. Uwazam ze udało mi się wszystko kupic bardzo tanio, dużo mniej niż 150 zł. Poszukaj wiec promocjiw aptekach, często wysyłają poczta gazetki reklamowe z aptek, warto to przegladac i korzystać z tych promocji co do cen : - PROBIOTYK - ja mam jednak BIOTYK, 30 kaps. w promocji ponizej 10 zł, uważam ze to bardzo tanio (raz był 9,99 zł, a raz nawet 8,85 zł) - TRAN (na opakowaniu pisze "Apteka ze znakiem Kangura") 60 kaps. w promocji 6,95 zł - czyz nie jak za darmo ? (biore TRAN bo ma Kw. OMEGA 3 +wit. A, E +D, a mam sucha skóre rąk na co pomaga wit A i E, wiec jest to w sam raz dla mnie) - enzymy ktore kupilam kosztowały drogo 35 zl, ale jednak ich nie biore, bo straram sie o dziecko , a pisze tam ze w takich sytuacjach nie powinno sie tego zażywać Ale tak jak pisze Świeżypowiew, nie suplementy sa najważniejsze, wizualizuj tak jak kolezanka podpowiada. I najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość. Mila poczytaj nasze forum od początku, poruszane były ciekawe tematy, to tez bardzo motywuje do tej pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżypowiew, teraz na weeknd jedziesz na warsztaty ho'oponopono, jak wrcoisz to koniecznie podziel sie informacjami jak bylo i czy ci sie podobalo. Ja jestem abrdzo zainteresowana takimi warsztatami. Jeszcze sie nie zapisalam na nie, ale czekam na twoja opinie. Te same na ktore ty ejdziesz sa na poczatku maja w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Witaj Milu . Nie zaszkodzi Tobie jak napisałaś ,brak suplementów .One mogą wspomóc szybsze spalanie tłuszczyku ,natomiast nie to jest głównym przesłaniem Gabriela .Główne przesłanie to wsłuchanie się w swoje ciało i serce .Wszak szczupłe osoby nie koniecznie zażywają suplementy .Jeśli znasz osobę szczupłą, przypatrz jej się ,pogadaj z nią i nawet ją naśladuj .Rób to co teraz uważasz za najlepsze dla Ciebie ,nie rób sobie wyrzutów z powodu braku suplementów . Jeśli medytujesz to zwizualizuj sobie te suplementy .Siemię lniane jest tanie ,ogórki kwaszone i kapusta też i wyobraź sobie że na ten czas jest to absolutnie wystarczające .Uwierz mi że kiedy człowiek jest gotowy na coś to to dostanie bez względu na okoliczności .Zazwyczaj i sytuacja materialna poprawia się kiedy zmienisz myśli o bezpieczeństwie tak w ogóle .Jesteśmy grube ponieważ brakuje nam bezpieczeństwa także i materialnego .Popracuj nad sobą ,poczuj się bezpiecznie a wtedy pieniądze same przyjda nawet nie wiedzieć kiedy .Nie zakładaj że dopiero za trzy miesiące ,bo może to byc wczesniej niż się spodziewasz ...pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie Acha !! chyba waga ruszyła w dół >Nie ważyłam się ,ale wczoraj koleżanka mówi że widać ze trochę jak by mniej mnie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Coś mi się dzieje z wysyłaniem postów .Myslałam ze tamten się nie wysłał i napisałam nowy do Milu . Fabia ,tak już z ogromną niecierpliwością i wielkim podekscytowaniem czekam na jutrzejszy dzień .Oczywiście podzielę się wrażeniami i odczuciem .Z tego co słyszałam wiele ludzi róznie reagują .Lecz myślę ze to świadczy o gotowości i otwartości na przyjęcie takiego sposobu życia .Podświadomie jestem na tak ,nawet w nocy śniło mi się cudowne uczucie miłości ,sam stan tej wspaniałej emocji ,aż do szczęśliwości po obudzeniu . Milu szczotkuj sobie ciało na noc ,cudowne uczucie .Szczotkę jak na razie też możesz kupić po malutkiej cenie ,ważne jest nastawienie i przekonywanie swojego ciała do szczuplenia i radość z wykonywanych czynności .Za każdym razem pochwal siebie ,poklep się sama po ramieniu .Potrzebujemy gratisów w formie pochwał ,,ciało to lubi ... Oj zmykam już szykować się do podrózy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, uważacie ze to szczotkowanie ciała szczotka z włosa naturalnego jest przyjemne ? Bo nie watpie w rezultaty tego szczotkowania, ale przyznam ze samo szczotkowanie dla mnie nie jest za przyjemne, jest lekko bolesne. Masaz bankami tez mnie na razie boli, ale ten bol jakos znosze, az tak nie narzekam na to ( ja czasami lubie taki bol, np. uwielbiam wyrywanie brwi, ha ha ha). No ale to szczotkowanie juz zastanawiam się ile wytrzymam, ha ha ha. Jednak chyba musze zmienić nastawienie, to zacznie to być dla mnie przyjemne, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, uważacie ze to szczotkowanie ciała szczotka z włosa naturalnego jest przyjemne ? Bo nie watpie w rezultaty tego szczotkowania, ale przyznam ze samo szczotkowanie dla mnie nie jest za przyjemne, jest lekko bolesne. Masaz bankami tez mnie na razie boli, ale ten bol jakos znosze, az tak nie narzekam na to ( ja czasami lubie taki bol, np. uwielbiam wyrywanie brwi, ha ha ha). No ale to szczotkowanie juz zastanawiam się ile wytrzymam, ha ha ha. Jednak chyba musze zmienić nastawienie, to zacznie to być dla mnie przyjemne, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły przesadzałam ze szczotkowaniem i potem wyglądałam jak polana wrzątkiem. We wszystkim ważny jest umiar :) Przeczytałam sobie skrypt z warsztatów Hooponopono i stwierdzam, że na razie nie jest to technika dla mnie. Wykorzystam z niej tylko pojedyncze elementy, ale całości nie. Może kiedyś pociągnie mnie, ale na razie wolę coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ależ ten net mieli... Wyprodukowałam wcześniej post i wcięło go. Tak intensywnie się szczotkowałam, że wyglądałam, jakbym została polana wrzątkiem. Tu też jak widać przyda się trochę umiaru. Przeczytałam sobie skrypt z warsztatów Hooponopono i stwierdziłam, że na razie nie jest to technika dla mnie. Wykorzystam z niej niektóre elementy, ale całości nie. może kiedyś do tego wrócę. Chwilowo wolę to, co do tej pory stosuję. Świeżypowiew, zadowolenia z kursu życzę. Podziel się potem wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, ile się szczotkujesz ? Pisze ze powinno się 5 minut. W sumie na całe ciało to i dużo i mało. Czy faktycznie chodzi o 5 minut na całe ciało, czy 5 minut na rece, 5 minut na nogi, itd. ? Czy to szczotkowanie choć trochę cie boli, czy jest to dla ciebie całkowita przyjemnosc ? Ja chyba nie byłam różowa, wiec raczej robiłam za lekko, brr, az mnie przerażenie bierze ze powinnam robic mocniej niż robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, ile się szczotkujesz ? Pisze ze powinno się 5 minut. W sumie na całe ciało to i dużo i mało. Czy faktycznie chodzi o 5 minut na całe ciało, czy 5 minut na rece, 5 minut na nogi, itd. ? Czy to szczotkowanie choć trochę cie boli, czy jest to dla ciebie całkowita przyjemnosc ? Ja chyba nie byłam różowa, wiec raczej robiłam za lekko, brr, az mnie przerażenie bierze ze powinnam robic mocniej niż robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, ile się szczotkujesz ? Pisze ze powinno się 5 minut. W sumie na całe ciało to i dużo i mało. Czy faktycznie chodzi o 5 minut na całe ciało, czy 5 minut na rece, 5 minut na nogi, itd. ? Czy to szczotkowanie choć trochę cie boli, czy jest to dla ciebie całkowita przyjemnosc ? Ja chyba nie byłam różowa, wiec raczej robiłam za lekko, brr, az mnie przerażenie bierze ze powinnam robic mocniej niż robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, ile się szczotkujesz ? Pisze ze powinno się 5 minut. W sumie na całe ciało to i dużo i mało. Czy faktycznie chodzi o 5 minut na całe ciało, czy 5 minut na rece, 5 minut na nogi, itd. ? Czy to szczotkowanie choć trochę cie boli, czy jest to dla ciebie całkowita przyjemnosc ? Ja chyba nie byłam różowa, wiec raczej robiłam za lekko, brr, az mnie przerażenie bierze ze powinnam robic mocniej niż robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, ile się szczotkujesz ? Pisze ze powinno się 5 minut. W sumie na całe ciało to i dużo i mało. Czy faktycznie chodzi o 5 minut na całe ciało, czy 5 minut na rece, 5 minut na nogi, itd. ? Czy to szczotkowanie choć trochę cie boli, czy jest to dla ciebie całkowita przyjemnosc ? Ja chyba nie byłam mocno różowa, wiec raczej robiłam za lekko, brr, az mnie przerażenie bierze ze powinnam robic mocniej niż robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Ha ha ha ..dziewczyny swoje ciało traktujcie delikatnie .Bilirubina toś musiała się tą szczotą dobrze nacierać ze wyglądasz jak wyglądasz . Fabia z miłością do ciała z miłością ,,gdzieś jest sposób na szczotkowanie ,ale nie ten co Wy opisujecie, jest zbyt grubiański .Szczoteczką masuje się ciało posuwistymi ruchami i dość delikatnie ,i zaręczam bardzo przyjemnie .Nie szoruje się tak ciała jak butów ,albo podłogi ....hahhaha Uśmiałam się szczerze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za tyle wpisów, ale cały czas wykazywało błąd i nie było mojej wypowiedzi, az nagle wszystkie moje próby przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świezypowiew, to daj jeśli mozesz opis jak szczotkowac. Ja wcześniej zamiescilam to co znalazłam o szczotkowaniu i tam pisze o okrężnych ruchach szczotka. Ja tak robie i wydaje mi się ze się nie katuje, ze robie dosyć delikatnie, ale mimo wszystko nie jest to dla mnie zbyt przyjemne (moze mam wrażliwe ciało, nie wiem). Po tym zabiegu nabieram kolorow na twarzy, wiec chyba cos to działa (mimoz e twarzy nie masuje). Mimo zmytego makijażu mam wtedy ładna cere, az sama się zdziwiłam ze tak ładnie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISZĄ : Na początku kuracji (MASAZ NA SUCHO) odczucia mogą być różnorakie, nawet dziwne, niedługo jednak polubimy ten zabieg, a z czasem zauważymy, że nie możemy się bez niego obejść. Z każdym dniem będziemy ścierać z naszego życia problemy z ciała i z duszy. -------------------------- Tak wiec czekam na etap polubienia masazu, a nawet az nie bede mogal zyc bez niego zyc. No i chyba dodam myślenie w tarkcie masazu ze ścieram problemy z ciała (tłuszcz, zanieczyszczenia) i duszy (bolkady, stare, błędne myslenie itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ależ ten net mieli... Wyprodukowałam wcześniej post i wcięło go. Tak intensywnie się szczotkowałam, że wyglądałam, jakbym została polana wrzątkiem. Tu też jak widać przyda się trochę umiaru. Przeczytałam sobie skrypt z warsztatów Hooponopono i stwierdziłam, że na razie nie jest to technika dla mnie. Wykorzystam z niej niektóre elementy, ale całości nie. może kiedyś do tego wrócę. Chwilowo wolę to, co do tej pory stosuję. Świeżypowiew, zadowolenia z kursu życzę. Podziel się potem wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×