Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Dziewczyny, dzieki za kilka slow na temat waszych medytacj. Ja w sumie lubie nagrania z głosem przewodnim, bo inaczej trudno mi sie skupic na wybranym przez mnie zagadnieniu. Musze cos sobie poszukac w internecie, albo przynajmniej muzyke relaksacyjna przegarc na MP3-te. Słuchałam ostatnio jakies darmowe nagrania z internetu, ale przyznam ze nie wszystkie sa fajne, niektore przynudzaja. Sanea, przejrzalam tearz o opukiwaniu sie, polecasz moze jakies polskie ksiazki ? Tytulow jest kilka , ale nie wiem ktora jest dobra. Wydaje mi sie ze opukiwanie sie jest tez fajna i skuteczna metoda, a przy tym nie tak zcasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Hej Dziewczyny! Witam przy porannej kawie :) FabiaBBB dziękuję za przesyłkę i proszę o dalsze. jak będziesz miała coś ciekawego. Ciekawa jestem co myślicie o mudrach? Moja koleżanka je stosuje i wyleczyła sobie struny głosowe i krtań. A leczyła się na to parę lat u specjalistów. Jest tam między innymi układ palców który wzmacnia życzenia. Myślę,że byłoby to pomocne przy medytacjach i wizualizacjach. Mąż zamówił mi tą książkę ale jeszcze nie doszła. To jest: "Moc Twoich Dłoni" Leszek Matela i Otylia Sakowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo:) :) Dziewczyny, zaczęłam wysyłać Wam gotowe medytacje. Będzie kilka pakiecików. Sanea, Twoja skrzynka nie przyjmuje przesyłek większych niż 25 MB, więc nie dam rady ich Ci posłać. No chyba, że masz inną skrzynkę pocztową. Dorzucę Wam jeszcze materiały z EFT. O mudrach też coś mam, więc poślę. Do medytacji polecam muzykę Roberta Haiga Coxona. Jest cuuudna :) Bardzo dużo muzyki znajdziecie na youtybe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy grupowej nad jakimś problemem, to wykorzystujemy różne sposoby.Na pewno są to wizualizacje, oczyszczanie, wybaczanie, itp. Najpierw trzeba jednak dociec źródła problemów, a do tego dochodzi sie również różnymi drogami, bo jedni są intuicyjni, inni "wahadłują", jeszcze inni to po prostu widzą. Taka wspólna wymiana poglądów pozwala skupić się na sednie sprawy i ostro wziąć się do pracy. W ten sposób pomagamy sobie i innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie z poślizgiem - mogłam to pokimałam trochę dłużej i wstałam niedawno :) Bilirubina - dzięki, ale nagrań medytacyjno-wizualizacyjnych mam sporo, jednak wszystkie po angielsku, stąd też o nich nie wspominam. Tego więc wysyłać nie musisz :P Ale książki poproszę jak zawsze :) Zresztą ostatnio słucham tego o wiele mniej, jak wspomniałam - muzyka relaksacyjna fajnie działa. Mam jakąś płytę, była dawno temu w 'Dom i wnętrze' bodajże, kupiłam gazetę dla tej płyty, ale od lat jej słucham, więc warte to było kapryśnej inwestycji :D Swoją drogą, zrobiłam ostatnio 'rachunek sumienia' zagadnień, które chcę zgłębić i okazuje się, że jeśli nic nowego mi w oczy nie wpadnie (a to niemożliwe) to mam czytania na jakieś 10/15 lat ^^ Przy założeniu kilku godzin dziennie. A teraz ogarnąć te tematy, o których jeszcze nie słyszałam... ? :D Oczywiście, to takie trochę skrajne i pewnie wiele zagadnień wykreślę, ale ilość materiałów na www jest tak powalająca, że tygodnie można spędzić nad jedną techniką. Fabia - co do EFT - ja akurat zgarniam darmowe audio i ebooki anglojęzycznych specjalistów, polskich z tego powodu nie szukam, bo mogę sporo się za free dowiedzieć. Na przykład na temat swoistej odmiany EFT zwanej FasterEFT jest cały kanał filmików na youtube - twórca tej modyfikacji dzieli się nimi za free. Stąd też polskich pozycji ja Ci nie polecę, ale może ktoś inny na forum tak :) Pozdrawiam ciepło i idę szykować jakieś śniadanie. I marudzić małżowi, że mam zakwasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanea, ja duzo rozumiem po angielsku, jednak wydaje mi sie ze do pracy z psychika wole moj ojczysty jezyk. Ale dzieki za kilka slow na ten temat. Bilirubina, jak zwykle dzieki za wysylanie wielu ciekaych rzeczy. Bede je odsłuchiwała po kolei. Gaja48, o mudrach byl juz poruszany temat na naszym forum, Bilirubina interesuej sie tym, pewnie nawet ci cos przeslala. Mi tez podoba sie ta metoda i wierze w jej efektywnosc, ale jeszcze nie stosuje na duza skale. Musze chyba zrobic przeglad metod do zastosowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop! Pobudka :) Witam koleżanki sobotnią porą :) Deszcz wszystko umył, wichura połamała gałęzie, nieźle się błyskało, ale za to powietrze oczyszczone. Lżej się oddycha. Gaja, jeśli chcesz coś o mudrach, to podrzucę. Zaraz pędzę na zakupy, a po południu na ślub córki koleżanki. Zamiast kwiecia daję młodym zestaw zdrapek, niech tam sobie wydrapią jakąś porządną wygraną :) Oby tylko jakaś burza się nie przyplątała. Jestem po zbiorowej pracy oczyszczającej. Niesamowite doznania. Akurat burza szalała w najlepsze, a my pracowaliśmy nad różnymi tematami. Pięknie się czyściło. Miałam nawet wrażenie, że taka pogoda nam sprzyja i oczyszcza nie tylko powietrze. Część "pracusiów" była na miejscu, część udzielała się telefonicznie w innym rejonie kraju. Miałam takie zastoje w kręgosłupie szyjnym i wszystko pięknie mi puściło. Dzisiaj popracuję trochę sama, aby wzocnić efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, pisalas kiedys o ksiazce "medycyna energetyczna dla kobiet" ze na chomikuj jest tylko po angielsku. Czy masz moze juz ta ksiazke w pdf po polsku czy moze zakupilas w oryginale (pisalas ze przeczytalas ją) ? Wiecie, wrocilam sobie do naszych wypowiedzi z poprzednich stron i zauwazylam ze umknelo mi kilka ciekawych spraw. Np o tej ksiazce. Ale widze ze bardzo zachwalacie ta ksiazke, wiec tez chcialabym zajrzec do niej. Poza tym slucham polecanych przez was relaksacyjnych nagran ( i tych przeslanych medytacji przez Bilirubine). No i kilka jeszcze poruszonych tematow. Bede wiec od czasu do czasu wracala do poprzednich wypowiedzi :), warto ! U mnie waga spada, a u was ? Jakis 1 kg mniej niz dotychczas bylo przez dluższy czas, czyli jest 65,4 kg. Waga docelowa 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Bilirubino jak masz coś ciekawego o mudrach to chętnie bym poczytała. Moja książka doszła wczoraj ale na razie zdążyłam ją tylko przekartkować. Od poniedziałku będę miała więcej czasu to chcę się w to wgłębić. Nie ważę się ale spodnie robią się delikatnie luźniejsze. Może to też wpływ ubywającego księżyca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
witam serdecznie wszystkie kobietki . Jestem ,jestem nareszcie .Wybaczcie długą przerwę w pisaniu i dzieleniu się swoimi spostrzeżeniami , z powodu ślubu córki było sporo wesołego rodzinnego zamieszania ,wiecie jak to jest .Wesele było bardzo udane .Przeżycie niesamowite .Ale już po i czas wracać do rzeczywistości .Na weselu wcale się nie objadałam ,jakoś tak normalnie ,podświadomie wybierałam potrawy które są dobre dla mnie .Kiedyś tort jadłam ze trzy cztery kawałki ,teraz tylko jeden i to mały nie szukając następnego . Czytałam też Wasze wpisy przez ten czas i taka myśl mnie naszła że nie warto bez przerwy szukać technik różnych ,warto skupić się na jednej lub dwóch takich które są fajne i stosować tylko te . Jak tu któraś fajnie napisała że życia zabraknie czytając książki ,słuchając różnych afirmacji czy medytacji ,stosując różne techniki itp itd ,,,tego jest bardzo dużo i samym znastwem się nie osiągnie wyników . Ja stosuję już tylko jeden sposób na życie ;odpuszczenie ,powierzenie i przez to zdałam się tylko na ho'oponopono .I znalazłam też super medytację na yt ,jest super zrobiona przez profesjonalistę (wysłała bym Wam tutaj linka ale nie wiem czy można tu wysyłać ) Schudłam z 89 do 86 ,czuję się dobrze .Acha z suplementów dobrałam sobie jeszcze jagody acai . Pozdrawiam Was niedzielnie . Fabia a jak u Ciebie z ho'oponopono ? To działa ,potrzeba jest tylko trochę cierpliwości .To jest cudowne narzędzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, poczytalam sobie jeszcze raz o mudrach, wybaralam te mudry ktore odpowiadaja mi, ktore sa dobre na moje potrzeby i zamierzam je stosowac. Okazuje sie ze moja mama tez słyszała o mudrach, nawet ma w domu jakąs ksiazke na ten temat, jednak nie stosuje ich. Pozycze sobie ta ksiazke od niej. W moc murd moja mama wierzy, ale w to ze poprzez wizualziacje, czyli moc umyslu, jakos ona nie do konca wierzy. Szkdoa bomysle ze mogalby sie wyleczyc z kilku dolegliwosci. No ale moze przekonam ja aby stosowala mudry. Swieżypowiew, piszesz ze nie ma co szukac i szukac kolejnych metod. Cenna uwaga :). Tak sie zastanawiam, ze ja chyba wlasnie za duzo czytam, ale z drugiej strony nie wszystkie metody sa dla mnie, nie wszystko przemawia do mnie. Poza tym jest tyle fantastycznych tematow, ksiazek, spojrzen z roznych stron. Musze wiec wrocic do niektorych ksiazek i przeanalizowac to co mi odpowiada i wybrac cos dla siebie. Niektore metody juz stosuje, ale tez niektore fajne z braku czasu odrzucilam. Świżypwoiew, linki mozna tutaj zalaczac, tak wiec podziel sie ta fajna medytacja. Super, ze wesele córki udało się, ze jestes zadowolona. Ja tez ze swojego wesela bylam zadowolona, impreza udała sie, a maż spełnia moje oczekwiania super partnera życiowego. Milego niedzielnego popoludnia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżypowiew, pytasz sie jak ho'oponopono. Ze szkolenia jestem zadowolona. Co do stosowania tej metody, to zycie pokaze czy bede to stooswala. Przyznam ze jest to czasochlonna metoda, chyba bardziej czasochlonna niz inne, co mnie troche zniecheca. Stosuje tez Kolumne Pokoju i Mise Indygo, i widze efekty, małe bo małe, ale są. I w sumie takie takie "krótkie chwyty" odpowiadaja mi, użyc mozna to zawsze i wszedzie, nawet jesli dana sytuacja wystapila nagle. Stosuje tez ćwiczenia , bardzo one mi pomagaj Swieżypowiew, czy stosujesz ho'oponopono codziennie ? Czujesz jak probilemy rozwiazują sie ? Czujesz ze oczyszczasz się ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Fabia ,tak stosuje codziennie ,po za tym czasem na wesele i zaraz po .Ale bardzo mnie ciągnęło żeby już dalej stosować .Daje to efekty ;moje myślenie na różne tematy zmieniło się diametralnie .wiem ze dzieki ho ' o....wesele i ślub było jak z bajki ,że chłopcy z kawalerskiego wrócili cali i zdrowi ,że mój wnuk z zapalenia oskrzeli wyszedł szybko i bawił się na weselu u swojej cioci ,,,że i że ,jest tyle juz tego dobrego ( chociaż niekiedy zdaje mi się że nie po mojej myśli ale ufam całkowicie w przemiany i zmiany ,)Metoda jest czasochłonna ,ale co nie jest ? http://www.youtube.com/user/mirekd1002 to jest link do mirka ,on ma tam duzo róznych fajnych medytacji w tym ; http://www.youtube.com/watch?v=bULO0jqEi0M to jest jak schudnąć i zaakceptować siebie ,,polecam jak dla mnie rewelacja i profesjonalizm ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świezypowiew, słuchałam polecanego przez ciebie nagrania na odchudzanie, bardzo fajne. Bede sluchala je codziennie. Jest naprawde dobre i mam nadzieje ze bedzie skuteczne. Dziewczyny, polecam to nagarnie na odchudzanie. Inne tez przetestuje. Ale zauwazylam tez ze lepiej nie jesc zbyt pozno, bo .... cwiczy sie zle, ja tez ogolnie czuje sie wtedy ciezka . No i medytowac tez powinno sie godzine po jedzeniu. tak wiec pamietajcie dziewczyny, bedziecie lzej sie czuly jak nie bedziecie jadly zbyt pozno. Alez czuje sie dzis lekko po tej medytacji, super ! No i hop, jutro poniedzialek, bedzie wspanialy poniedzialek (taka mam nadzieje) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świezypowiew, słuchałam polecanego przez ciebie nagrania na odchudzanie, bardzo fajne. Bede sluchala je codziennie. Jest naprawde dobre i mam nadzieje ze bedzie skuteczne. Dziewczyny, polecam to nagarnie na odchudzanie. Inne tez przetestuje. Ale zauwazylam tez ze lepiej nie jesc zbyt pozno, bo .... cwiczy sie zle, ja tez ogolnie czuje sie wtedy ciezka . No i medytowac tez powinno sie godzine po jedzeniu. tak wiec pamietajcie dziewczyny, bedziecie lzej sie czuly jak nie bedziecie jadly zbyt pozno. Alez czuje sie dzis lekko po tej medytacji, super ! No i hop, jutro poniedzialek, bedzie wspanialy poniedzialek (taka mam nadzieje) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Hej ,witam poniedziałkowo i słonecznie . Fabia cieszę się że podoba Ci się nagranie .Inne z tej strony też są świetnie , wszystkie służą poprawie życia i sylwetki ,uwierzeniu we własne możliwości .Wczoraj zasnęłam z którymś z tych nagrań ,a dziś rano wstałam jak skowronek ,trochę kaszlący ale wesoły . Miałam wczoraj przy niedzieli napad na słodkie .Nie opierałam się temu ,lecz zwróciłam uwagę na to w jakich okolicznościach ,z jakimi emocjami i myślami mam ochotę na coś słodkiego .Zapisałam ów stan ,jeśli się powtórzy to przepracuję to . Świadome sięganie po jedzenie (po słodkie)pomoże mi w zrozumieniu ,dlaczego to robię .Z apetytem i bez wyrzutów sumienia zjadłam te pyszności .Słodycze jem kiedy jestem bardzo zadowolona wręcz jest mi błogo ,ale jem wtedy kiedy jest mi ciężko i źle .Muszę wysnuć z tego jakiś wniosek ,jeden . Świadome zwracanie uwagi na to co się je i kiedy,daje wiele do zrozumienia siebie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie, poniedziałkowo:) Świeżypowiew, mam nadzieję, że na weselu wybawiłaś sie za wszystkie czasy, a cała uroczystość miała oczekiwany przebieg. Medytacje sobie ściągnęłam, posłucham jej przy wolnej chwili. Dziewczyny, tak to już jest z własnym rozwojem, że poznajemy wiele technik, metod i sposobów radzenia sobie w różnych sytuacjach, rozwijających naszą duszę i ciało, ale z tego oceanu możliwości wybieramy to, co nam najbardziej pasuje, z czym najlepiej i najefektywniej pracuje. Do wielu rzeczy dojrzewa się z czasem, stare zastępuje nowymi, jedno wspiera drugim, itd. To naturalny proces ewolucyjny. Parę lat temu polecono mi książkę do przeczytania. Tytuł mnie nie zachęcił, nazwisko autora nic mi wtedy nie mówiło. Zapisałam i zapomniałam o tym na jakieś kolejne parę lat. Któregoś dnia znalazłam w Internecie książkę, która do mnie wręcz krzyczała: Przeczytaj mnie! Nie mogłam się oprzeć, kupiłam i zaczęłam ją dosłownie pochłaniać kartka po kartce. W międzyczasie robiłam porządki w moich notatkach. "Przez przypadek" wpadła mi w rękę kartka, na której to wcześniej zapisałam sobie tę książkę jako polecaną mi. Jak widzicie, wszystko ma swój czas i miejsce. Każdy w swoim tempie dojrzewa do kolejnych poziomów wiedzy i umiejętności, działania w praktyce. Fabia Medycynę energetyczną kupiłam w księgarni internetowej "czarymary". Często mają tam na nią promocję rzędu kilkunastu zł w stosunku do sklepów stacjonarnych. Warto ją mieć w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy mp3 z YT można ściągnąć czy tylko odsłuchuje się on line ? Jeśli ściąga się to może podpowiecie mi jak to się robi. Mój mąz mówił że z YT nie da się zapisać. Bilirubina, jak dokładnie nazywa się ta medytacja energetyczna, jaki autor, poszukam to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, da się ściągnąć, ale najpierw musisz ściągnąć do tego aplikację. Ja tak zrobiłam i teraz sobie wybrane rzeczy zapisuję na dysku. Jaką masz przeglądarkę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet Explorer i Mozilla. Zapytam męża, moze sobie poradzi. Dzieki za pomoc. Jka nie, to popytam informatyków w pracy. Ale dzieki, bo myślałam ze nei da sie tego ściagnąc, do tej pory słuchałam to z kompa, ale wole z MP3, moge wtedy słuchac gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Witam! Świeżypowiew przeczytałam,że kupiłaś sobie suplement z jagodą acai. Możesz mi napisać konkretną nazwę? Dużo czytałam o tej jagodzie. Ciekawe czy naprawdę ma takie właściwości jak piszą. Chętnie bym też spróbowała. Dziewczyny czytam teraz o mudrach i chcę stosować. W książce jeszcze nie znalazłam jak często się stosuje daną mudrę i jak długo za jednym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja, podrzucę Ci coś o mudrach, to raczej taka zajawka, ale może znajdziesz coś dla siebie. Jak w końcu uda mi się skaner przywrócić do normalnej działalności, to wyślę Ci taki większy pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Bilirubina dzięki!! :) mykam na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina, jutro w poludnie mój maz zajrzy na podana przez Ciebie strone ( w tym tyg. pracuje na 2-ga zmiane). Mysle ze sobie poradzi. Dam znac jak nam wyjdzie. A tymczasem dzis podlucham po staremu, z komputera. A na razie troszke pocwicze. Wiecie, polubilam jzu masaz szczotka. Tak sobie mysle ze nie lubialam tego na poczatku, gdyz ja nigdy nie lubialam szorstkich gąbek. Byly dla mnie za szorstkie, ja chyba mam wrazliwe cialo. No ale teraz akceptuje to. Tez madal szczotkujecie sie ? A masaz bankami nadal stosujecie ? Ja w bankach mam malo przerwe, ale od dzis powracam :). Swiezypowiew, no wlasnie, napisz cos wiecej, cos co wiesz o tych jagodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://acaijagody.pl/ - link o jagodach acai te jagody sa rewelacyjne. Ja proboje zajsc w ciaze, wiec chyba powinnam zazywac jak najmniej chemii, ale zapytam lekarki co o tym sadzi. Bo wasciwosci sa rewelacyjne. Ja zawsze wiedzialam ze jagody sa dobre na poprawe wzroku, ale te jagody maja szereg innych super wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Hey ,,Zawsze interesowały mnie naturalne kosmetyki .Jak miałam do wyboru np; plastry na menopauzę ,(które powodują choroby ) to wybrałam naturalny progesteron .Zamiast kremów na twarz mam olej Arganowy kosmetyczny .Zamiast peelingów sklepowych ,używam róznych produktów które mam w domu ;kawa,płatki ;cukier trzcinowy ,,zimna woda --- heh jest tego sporo .Tak też i natrafiłam na jagody ,wiem że mają bardzo dużo właściwości ,ale dopiero zaczęłam je stosować .Jest dużo naturalnych produktów naturalnych ,które są zdecydowanie lepsze od tych sklepowych .Często przed kąpielą masuję całe ciało olejem więc potem nie potrzebuję balsamu ,którego nie znoszę .( lepię się cała ) Produkt ten (jagody ) zakupiłam w aptece za 39 zł 60 tabl 300 mg .Mam zamiar zakupić droższy który ma więcej zawartości ekstraktu jagód acai w tabletce tj;3000 mg .Najlepiej to poszukać na necie w róznych kafejkach ,kobiety o tym piszą . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Fabia w tym Twoim linku nie ma wyszczególnionych mg w jednej tabletce .napisałam do nich o podanie tej informacji ,jak mi odpiszą to napisze ile tam jest mg ekstraktu .Bo cena jest dobra ale nie wiadomo czy produkt jest ok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×