Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gertrudel

mam dość swoich dzieci :(((

Polecane posty

Gość Agusko odpowiedz mi
MamaAga i Do wszystkich "mondrych", ktore wrzeszcza, ze kiedys "klapsowane" pokolenia byly lepsze, madrzejsze i bardziej uspolecznione niz obecne dzieci i mlodziez - skoro "wyklapsowani" rodzice wyrosli na takich super-hiper-cudownych ludzi, to czemu na takich samych nie potrafia wychowac swoich dzieci? W koncu to pokolenie "rozwydrzonych bachorow" urodzilo sie z pokolenia "sypmatycznych i zyczliwych" ludzi, ktorzy dostawali lanie, prawda? i cos Wasza swiatla teoria podupada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
taa nie boli :D- raz przywalic-gora dwa -,tak napisalam...... A nie sprac na kwasne jablko....Dobrze,dziecko TEZ placze zbolu-ale nie przesadzaj,ze dwa podadne klapsy to maltretowanie dzieciaka zaraz.... Poza tym nie jestem drobna,szczupla kobieta....moja reka jest malutka-jesli juz tak sie czepiasz...:D Wiadomo,ze jak baba wielka to sama musi wiedziec jakiego klapsa dac! Ja pisze o sobie i na swoim przykladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 26Poznan
W takich wypadkach radzę psychologa. Skoro Twoje dziecko miewa tak silne ataki histerii to widocznie ma jakiś problem natury psychologicznej. Może zaburzenia? A może do tej pory źle je wychowywałaś pozwalając na to by tak się zachowywało. Dla mnie to nie wyobrażalne. Dziecko ma słuchać rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa nie boli
dwa klapsy to nie martnetowanie ale jesli zostawia ślad na skorze np odcisnieta dlon bo z taka silą jest przylane to juz dla mnie (bicie=lanie) Tak samo jak lanie pasem nie zalicza sie do katowania ale jesli po tym ma sie pregi siniaki lecz nie polamane kosci,to tez jest to dla mnie bicie=lanie , a ze dziecka nie zatlukklo sie na smierc tym pasem to uwazasz ze nic wielkiego sie nie stalo bo zyje i sie nie rozchorowalo od siniakow/pręgów?? Masz straszna ideologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
Paulina 26Poznan ale z ja nie potrzbuje rad u psych bo jedyna metoda dzialala na moja corke wlasnie inne moetody niz klaps porządny tak aby zabolał,nawet i samo przytulenie, wycisenie wystarczyło,a klapsy wlasnie jeszce bartdziej ą napawaly histerią i byla gorsza jak w amoku Dla ciebie jedynym ywsciem na histeryczne dziecko jej wlanie w duupe, dla mnie to jest oblęd bo wiele dzieic jeszce bardziej wpadaja w szla po uderzeniu ale zato reaguja na cieple opanowane czyny matki typu wziecie na rece, przytulenie do siebie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
u mnie u moich dzieci i u siotry wlasnie klaps nie rozwiązywal problem , ale jeszcze gorzej dziecko nakrecal w histeri i wówczas proboem rozwiązac mozna bylo spokojem i opanowaniem a nie daniem w dupe .WEiec nie zgadzm sie z toba nic a nic że klaps najlepiej rozwiązuje problem w histeri dziecka bo nie zawsze tak jets, do moich dzieci byla to najgorsza metoda .Nie lepiej zachowac spokoj, przytulic a nie lac ??/ilez mozna razy uderzac jak dziecko jeszcze gorzej sie zanosi z bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
Agusko odpowiedz mi MamaAga i Do wszystkich "mondrych", ktore wrzeszcza, ze kiedys "klapsowane" pokolenia byly lepsze, madrzejsze i bardziej uspolecznione niz obecne dzieci i mlodziez - skoro "wyklapsowani" rodzice wyrosli na takich super-hiper-cudownych ludzi, to czemu na takich samych nie potrafia wychowac swoich dzieci? W koncu to pokolenie "rozwydrzonych bachorow" urodzilo sie z pokolenia "sypmatycznych i zyczliwych" ludzi, ktorzy dostawali lanie, prawda? i cos Wasza swiatla teoria podupada No juz Ci tlumacze kochana:)Jestes bardzo zlosliwa-to tak na wstepie...-klapsowane pokolenia moze nie byly madrzejsze-ale bardziej szanowalo drugiego czlowieka,mialo respekt do starszych i nauczycieli,wiecej pokory w sobie... ,,wyklapsowani'' rodzice wyrosli na ludzi-ale przestali dawac klapsy-zeby niby byc ,lepszymi''rodzicami...isc z postepem czasu..., jaki z tego rezultat...?Rozpuszczone nastepne pokolenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
taa nie boli-- widze ze juz nie masz sie czego doczepic:) Tu jest mowa o klapsach a nie olaniu pasem moja droga-a to wielka roznica...:O I tez tak na marginesie-moja corka nigdy nie mialasladu na tylku;)Lepiej Ci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttyttyty
aga w tej chwili mnie obrazasz:o dziecka nie kapsowalam i wcale nie wyroslo na rozpuszconego bachora , i piszesz tak jak myslalam, ze jesli dziecku sie nie wleje, nie da klapsa nigdy wten czasrozbestwione pokolenie wyratsa.,To jest osobiscie obraza do mnie jako do matki ,ktora nigdy NIE MUSIALA podniesc na ręki dziecko, a juz moją zasegregfowalas ze jest rozpusczone rozbestiowe ...ugryź sie w język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehdobre!!!
Ale masz we lbie naryte kobieto! dziecko rozrabia,nie slucha,robi co chce, histeryzuje i w dupie ma to co ty pierdolisz za przeproszeniem a ty je przytulasz.:D:D:D: Boze,i co ma z tego dzieciaka wyrosnac? Zabije czlowiekapozniej,wpadnie w histerie ze zlosci ze krzyczysz na to za niego i ty go przytulisz??????????puknij sie w leb glupia pizdo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehdobre!!!
yttyttyty-przestan-wiadomo ze wszyscy nie sa tacy sami! Pisalam ze dziecko dziecku nie rowne,przeciez:) Oczywiscie,ze sa super dzieciaki,az milo patrzec i sluchac w szkolach,czy w autobusie...:) Ale takich dzieciakow jest malo...naprawde...:O Tak samo klapsy nie gwarantuja dobrego wychowania ,tak samo ,,nie klapsowanie'' nie gwarantuje zlego dzieciaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehdobre!!!
robcie co chcecie,w kazdym razie powodzenia autorko:) Dobrego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttyttyty
///klapsowane pokolenia moze nie byly madrzejsze-ale bardziej szanowalo drugiego czlowieka,mialo respekt do starszych i nauczycieli,wiecej pokory w sobie...//// To dlaczego jakos tego po moim ojcu , i jego rodzenstwu nie ma tego, ??nie mają nic a nic szacunku do nikogo, pokory takze wcale , Skąd sie biorą rozne gwalty , przemoce w rodzinie, okrucienstwa? wlasnie od waszego "klapsowanego pokolenia" przeciez jak ktos tlucze zone, dziecko, robi awantury to wlasnie to robi dorosly facet z tego waszego bitego pokolenia, dlaczego oni sa tacy okrutni i bestwailscy?? gdzie tu ich szacunek,respekt, do drugiegi czlowieka? gdzie ta ich empotaia, oglada, ? jakby tak bylo to by ie bylo tyle przemocy i zwyrodnien na swiecie u tych lidzi z l rocznikow gdzie lanie bylo na porządku dziennym.To oni wlasnie rodzinom funduja pieklo , to ci ludzie wlasnie z tego podobno "idealnego" pokolenia,. I nie pisz ze ludzie starsi mają szacunek , kulture itd.. bo ja przechodząc kolo monopola widze zalanych puijaczynow , starych dziadkow ktorzyklną wyzywają,zaczepiają ludzi, iw 4 scianach pieklo urzadzają rodzinom.To jest wlasnie przyklad mojego ojca a twojej matki, takie super pokolenia z nich wyrosly ze gehhenne fundowali cale zycie swoim dzieciom Nie chcialam tego do swojego dziecka i prosze powstrzymaj sie od tych wpisow ze moje dziecko wyroslo na rozpuszczonego bachora bo w dupe nie dostalo jak wszystcy z jej pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, współczuję ' wypalenia ' . Podobno każdą matkę dopada to w pewnym momencie - zwłaszcza, jeśli nie pracuje zawodowo, tylko wiecznie jest z dziećmi. moja córcia ma 8 m-cy i teraz już nieraz mam ochotę uciec na trochę i odpocząć... Z tego co obserwuję u siebie i u koleżanki, to mężowie często nie rozumieją, czemu tak właściwie ma się dość ? Przecież w domu się 'siedzi' ... Bzdura kompletna ! Tak myślę, że to zmęczenie maluchami jest Twoim największym problemem, bo gdybyś 'naładowała akumulatory' to raz - dwa byś sobie z urwisami poradziła. Dzieci masz w paskudnym wieku, poza tym starsza córka ma ogromny wpływ na młodszego synka. Więc jeśli ona nie słucha, to młodszy też nie będzie, bo chce tak jak siostra. Może spróbuj zacząć od utemperowania właśnie jej ? Mam trochę rodzeństwa, napatrzałam się jak matka sobie z nami radziła (to tak odnośnie tego, że z moim dzieckiem jeszcze doświadczenia nie mam). Co do klapsów... U nas nazywa się to 'trzy szybkie', nigdy nie były bardzo bolesne. Zawsze skutkowały, bo jak mawiała moja mama 'rozum czasem trzeba z tyłka do głowy przepędzić'.Mama nienawidziła nam klapsów dawać, wolała rozmawiać, tłumaczyć, tyle, że przy gromadce dzieci nieraz nerwy jej się kończyły - i do tej pory tak miewa. Nie widzę osobiście sensu dawania klapów, gdy dziecko już płacze - szok przeżyło, może nawet zabolało, więc po co więcej ? Przy histerii to już w ogóle bezcelowe, tak jak już ktoś pisał, wtedy powinno się przytulić, lub ograniczyć ruchy, żeby malucha wyciszyć. Jednak mimo wszystko klaps powinien być całkowitą ostatecznością. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
....Ale masz we lbie naryte kobieto! dziecko rozrabia,nie slucha,robi co chce, histeryzuje i w dupie ma to co ty pie**olisz za przeproszeniem a ty je przytulasz. : Boze,i co ma z tego dzieciaka wyrosnac? Zabije czlowiekapozniej,wpadnie w histerie ze zlosci ze krzyczysz na to za niego i ty go przytulisz??????????puknij sie w leb glupia pi**o!........l heheheehdobre!!! NIE WYZYWAJ MNIE!!!! pisalam ze to jednya metoda ,ktora uspakajala dziecko, a co mialam robic? pisalam ze jak dostala mocno w dupe jeszce gorzej sie nakrecala,Przeciez kazdy tobie powie ze do kazdego dziecka inna metoda skutkuja, wiec dlaczego mnie negujesz jak pomagalo przytulenie ,wyciszenie? powiedz mi co mialam robic? danie w dupe nie dawalo efektow, a jeszce gorszy!!! wyciszylam dziecko, spokojem i opanowaniem dalo efekt wiec co lepsze?? bic i jeszce pogarszac sprawe az zatluc do nieprzytomnosci dziecko, polamac kosc ogonową czy co? JEDYNY efekt przynoisla wlasnie moja metd co pisalam , a nie zadne lanie, bo wy byscie takie dzieic zatkllukli, stąd sie biora tyle dzieic w szpotalu pobite widocznie jakbyscie tyylko lali i lalai a dziecko bardziej by sie zanosilo z placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje autorce. mysle ze przeroslo cie to troszke. mala roznica wieku jest miedzy rodzenstwem. ja uwazam jak MamaAgnieszka ze klaps nie jest maltretowaniem i znecaniem sie nad dzieckiem. nie jest nawet biciem. nie musi byc paskiem. wystarczy klaps ostrzegawczy. nie jestem tego zwolenniczka ale czasem inaczej do dziecka nie dotrze. z 2 striny mysle ze na klapsy twoje dzieci sa za duze.na nich juz trzeba innego sposobu. najlepiej najkbys sie uparcie zaparla i trzymala swoego. wez ich na kanape i jasno wytlumacz czego sobie nie zyczysz i jest zabronione a co chwalisz i za co ich loubisz. zrob tablice i codzienni oceniaj ich zachowanie. przyklejaj lub rysuj sloneczka albo smutne buuzie.na koniec tygodnia podsumuj to z nimi. czy zasluzyli na wyjscie do bajkolandu, spacer itd. Nagradzaj ( nie materialanie, ale np wspolna zabawa czy nowa gra lub oryginalnym zajeciem lub po prostu swoja uwagą) powoli za male kroczki, chwal za dobre rzeczy. konsekwetnie karaj zle. nie wiem jak moze to nie dzialac. nie sprzatasz zabawek? ok mama je wyrzuca (chowa do piwnicy) bijesz siostrę? nie bawisz sie z nami (siedzisz sam w pokoju). krzyczysz w sklepie? nie dostaniesz nic slodkiego. cos za cos. ja mam 29 dzieci 3 letnich. pracuje w przedszkolu. nie wyobrazam sobie jak dzieci moglyby mi wejsc na glowe bez zasad i oknsekwencji. jak ryczy bo mu cos nie pasuje to trudno.. poplacze i sie znudzi, zrozumie... jeszcze nie bylo dziecka ktore sie nie przekonalo ze naprawde warto byc grzecznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwalty,przemoc
???no stad ze rozpuszczonym bachorom wszystko wolno!-dziewczyna nie da chlopakowi,to sam sobie wezmie,bo przeciez mamusia i tak przytuli :D:D:D ana dziewczyne bedzie bo kusila biednego chloptasia,synusia mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwalty,przemoc
mowa o szacunku dzieci do starszych,do rodzicow ...paniusiu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
noo jasne, dziady kttore mają po 50-6-70-80 lat to naapewno byli rozpuszconymi bachorami ktorzy klapsa a nawet nie dostali bo mamusia przytulila Przejdz sie po karcerach wieziennych i popytaj sietych dziadow ktorzy gwalcili, bili, molestowali jaki unich w domu model wychowaniapanowal.tych aktow bezlitosnych, pedofili, Sami bezstresowcy z tamtych rocznikowo??? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
swiergotek dla ciebie uderzenie dziecka tak ze slad pozostaje lub dziecko placze z bólu to nie jesst bicie??ile razy widzialam jak na ulicy czy w sklepei dziecko dostalo serie szybkich ale naprawde mocnych ze az nogi z ziemi odrywalo..to dla ciebie nie jest bicie? bo jak raką sie walnie to nie zalicza sie do bicia??widocznie dla takich roodzic jak i ciebioe to tylko klapsy tak?? Wystarczy dwa razy przylac pod rząd a mozna duzego sinoiora nabic i to dla mnie JEST BICEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
przestepcy w wiezieniach byli sa i beda.... Stosunek dzieci w przedszkolach i szkolach zmienil sie diametralnie..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uczen rzadzi nauczycielem teraz . Kiedys tego nie bylo.... Dlaczego? Wina rodzicow. Nie ucza dzieci szacunku do siebie,wiec dlaczego maja miec szacunek do nauczycieli>>>>>>>>????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
masz racje, jaktos cie leje ,poniza, zadaje ból cale dziecinstwo to jak mozna miec do takiego kogos szacunek??jedynie pogarde i wten czas te osoby wyladowuja swoją frustracje i nienawisc do swiata na tych osobach, ktore im takie cierpienie zadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
taaaaaa,to lepiej kupic co dziecko chce,bo chce...a niech sie kladzie na ziemi i tupie i krzyczy:) Mamusia nie przylazy przez dupsko bo przeciez takie zachowanie jest normalne:D:D:D i w koncu mamusia kupi to co dziecko chce,no bo ono przeciez placze histeryzuje....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA AGNIESZKA POPIERAM. DO TYTYYGDJDH NIKT NIE MOWI O BICIU PRZYNAJMNIEJ NIE JA. JA PISALAM O KLAPSACH. NIE KATOWANIU. SAMA DOSTALAM CHYBA W ZYCIU KILKA KLAPSOW I NIE JESTEM MORDERCA ANI NIKOGO NIE GWALCE ALE ZA TO JUZ WIECEJ TATY NIE OKLAMALAM. KOCHAM DZIECI I NIGDY ZADNEGO NIE UDERZYLAM. NIESTETY WIEM TEZ ZE CZESTO TLUMACZENIE I GADANIE NIE DAJE RADY. PRACUJE Z DZIECMI I WIEM CO MOWIA MI RODZICE. NIE DAJA SOBIE RADY. JA JAK NAPISALAM WYZEJ STUSUJE SYSTEM KAR I NAGROD W POSTACI TABLICY Z OBRAZKAMI A NA KONIEC TYGODNIA DLA TYCH CO BYLI GRZECZNI 5 DNI JEST NAGRODA A DLA TYCH CO NIE BYLI NIE MA I JUZ. I WIDZE ZE RODZICE ZACZELI W DOMU NA NP KALENDARZACH TEZ TAK ROBIC I CHWALA ZASADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
ja nigdy nie kupilam to co dziekco chcialo wiec to mnie sie to nie tyczy,nigdy nie ustepiowalam ale uciszylam dziekco, lecz nie klapsem czy lanie bo jeszce w gorszy szal wpadala. Skąd tyle doroslych męczzyzn ,dziadow w wiezieniach jelsi kiedys kazdy dostawal , nie bylo mowy o beztr. wych. wiec powiedzcie mi skąd sie wzielo tyle tych starych zgnilych ogryzkow jesli oni dostawlai takze w dupe dlaczego na tych porządnych ludzi nie powyrastali tylko gnija w kiciu? przeciez jak wszyscy wtedy byli trzymani twrada reka i nie bylko mowy o beztr.wych?/a jednak zeszli na ta przestepcza droge..ii widzicie?? bicie nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
TYYTYghggh masz racje, jaktos cie leje ,poniza, zadaje ból cale dziecinstwo to jak mozna miec do takiego kogos szacunek??jedynie pogarde i wten czas te osoby wyladowuja swoją frustracje i nienawisc do swiata na tych osobach, ktore im takie cierpienie zadaly Ja cale dziecinstwo bylam ponizana,maltretowana-i jakos mam szacunek do ludzi.Wrecz przeciwnie-chcialam byc lepszym czlowiekiem niz matka i nie robilam tego samego:) 2 klapsy to nie maltretowanie dziecka glupia babo! dziecko dobrze wychowane nie bedzie nienawidzic matki za pare klapsow tylko bedzie jej wdzieczne!ze nie dala sobie wejsc na glowe! Paula Z Nad Morza a jak myślicie, dlaczego rodzice teraz nie uczą szacunku do siebie i innych ?---bardzo dobre pytanie:) odp.---bo nie wiedza co to szacunek:D proste jak budowa cepa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
ja takze nie pisalam o katownaiu ale pisalam ze rodzice często daja klapsy bardzo mocne i bolesne i to kilka a nie jeden ...to dla ciebie nie jest bicie ?? dla mnie tak Jakty opanowujesz grupe jesli uwazasz ze czasem oprocz klapsa do dziecka nic nie dotrze? wten czas albo dajesz klapsy swoim wychowankom albo calkowicie zalamujesz rece tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
TYYTYghggh-czy uwazasz ze 15 klapsow w ciagu dziecinstwa od mamy to jest przemoc,maltretowanie???? Przeciez nikt tu autorce nie doradza zeby prala dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaagnieszka no ale jakby to odnieść w ogóle do tematu na jaki powinna być ta dyskusja to wychodzi na to, że mama tych niegrzecznych urwisów też miała w nosie swoją mamę. znam wiele rodzin, gdzie porządni rodzice mają niegrzeczne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×